Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Kategória:   Samponok

Extra dús hatás a vékonyszálú haj számára.

Kiszerelés: 200 ml

SBKitten

2016. augusztus 8.

Körülbelül két és fél hónapja használom, és habár a korpán egyből segített, a dúsító hatást kb. egy-két hete vettem észre igazán. Mellette nem változtattam a hajápolási rutinomon, csak annyit, hogy elhagytam a hajvasalót, és a kettő együtt nekem nagyon szépen helyrepofozta a hajam, láthatóan sokkal szebb és dúsabb, nekem nagyon bejött :3 Szerintem jó az illata is, én szeretem használni, bár ha végzek vele valószínüleg váltani fogok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

kesha420

2015. szeptember 22.

A korpát eltüntette, viszont elkezdett cserébe a hajam zsírosodni... Amúgy nem olyan rossz termék ez, az illatát szeretem, jól habzik, viszont most félretettem és mást használok, mert nem jó dolog kétnaponta hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Kriszti86

2015. augusztus 12.

Ez a fajta vált be a legjobban.Valóban dúsítja a hajat,legalábbis nekünk.Mindig ezt vesszük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

born86

2015. június 6.

Se dús hatás,se a korpára eltűnését nálam nem lehetett felfedezni. Alig vártam hogy elfogyjon.
Számomra csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

Számomra csalódás.

dkingaa20

2015. január 26.

Elég nehezen "kezelhető" a hajam. Próbáltam már rengeteg sampont, de a kívánt hatás mindig elmaradt. Aztán kipróbáltam ezt, és minden értelemben bejött. Először is, a korpa teljesen eltűnt, másodszor nekem látványosan dúsabb lett a hajam. Természetesen nem 1-2 alkalom után vettem észre. Gondolom ennek is idő kell, amíg "megmutatja magát". :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

wanda

2014. november 7.

Nekem ez nem jött be... Bár a korpásodást kordában tartja, de az ígérete a dús hatásról egy vicc.
A vékonyszálú hajamnak nemhogy volument nem adott, de hihetetlen gyorsan zsírosodik tőle és már másnap lapos, fénytelen.
Senkinek nem ajánlom, akinek a haja vékonyszálú.
A két csillag csak a korpa mentesség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Senkinek nem ajánlom, akinek a haja vékonyszálú.
A két csillag csak a korpa mentesség miatt.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!