Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 250 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: ajjamo, az összetevőket feltöltötte: bbeb, Módosítva: 2021. február 22.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 250 Ft

Ezt a gazdagon hidratáló sampont úgy tervezték, hogy selymesen sima kinézetet kölcsönözzön a fáradt vagy száraz hajnak.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 1 250 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

júliusi

2017. október 23.

Nagyon jó sampon, nekem bevàlt és bár sokszor kipróbálok más samponokat is, mindig visszatérek ehhez. A hajam korpamentes és a fejbőröm nem irritált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

doreszka94

2017. március 8.

Tobb head&shoulders sampont probaltam mar, most ezt hasznalom. Nagyon jo illata van, ami sokaig erezheto a hajamban. Balzsamot sem hasznaltam legutobb utana, es olyab konnyen ki tudtam fesulni a hajam, hogy hajvegapolot is elfelejtettem hasznalni. Igy is szep fenyes lett masnapra a hajam, nem szaritotta ki. Egyelore szeretem ezt a h&s sampont is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

kova

2017. január 11.

Azt hiszem, azért vettem, mert nem volt a kedvenc H&S samponom, ami a mentolos. És persze másik indok az volt, hogy a Schaumáktól nagyon viszketett a fejbőröm. Ez egyből el is múlt a használatával és az apró korpák is, de szerintem túl hamar zsírosodik tőle a haj, így kb kétnaponta moshatnám, ha nem használnék száraz sampont. Egyébként balzsam nélkül is jó tud lenni, én hetente használok mellé pakolást, de még anélkül is szépen kifésülhető és puha a hajam. Azt hiszem, legközelebb nem ezt a fajtát fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

schalby25

2014. március 17.

Ez az első Head&Shoulders sampon ami bevált nekem. Könnyű és jól fésülhető lesz a hajam és még egy kis fényt is ad. A balzsammal tökéletes. Az 500ml. 700ft ért szerintem tökéletes ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

Ercsi

2014. január 11.

Nekem eddig ez a kedvenc HS samponom, puha, könnyen kifésülhető a hajam tőle, és nem lapul le. :) Picit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

somodiedo

2013. április 1.

Eddig az almásat használtam, de mivel azt sehol nem találtam a boltokban és már kellett új sampon, így megvettem ezt. Azt kell, hogy mondjam nekem ez jobban bevált, mint a másik. Selymesebb és puhább lett a hajam tőle. Mosás után sem volt annyira száraz, mint az almással, bár ez után is kellett balzsam, de ez természetes nálam, eléggé száraz a hajam sajnos. Az illata nekem nagyon tetszik, nagyon finom. A hajam nem korpásodik, és nem is viszket a fejbőröm, azt hiszem én ennél a samponnál maradok. Ezt mindenképpen olyanoknak ajánlom, akiknek száraz a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

A HS termékeit nagyon szeretem, de ez nagyon zsírosította a hajam, nehezen kifésülhető lett és seprűs is. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Milli006

2011. december 17.

A márka szuper, de ez a típus nekem nagyon zsírosította a hajam. A sima, a citromos vagy a mentás ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 17.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2