Head & Shoulders

Ár:   1000   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dainthda, Módosítva: 2016. február 23.

Ár:   1000
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon. Kímélő jellege alkalmassá teszi a mindennapos használatra, melynek során alaposan megtisztítja haját és táplálja fejbőrét. Hatására haja akár 100%-osan korpamentessé* válik, érezhető lágyság és frissesség, ragyogás és könnyű kezelhetőség jellemzi majd.

annak29

2019. március 29.

Eddig ez a kedvenc samponom, így kicsit meglepődtem a sok rossz véleményen itt. Kicsit korpásodott a fejbőröm és akkor váltottam erre a samponra, azóta nagyon szeretem. Nem zsírosítja a hajamat és valóban hidratálja a fejbőröm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

thewildone

2019. február 12.

Az illata szamomra gusztustalan. Ketszer tudtam vele hajat mosni, nagyon nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

CandyCurses

2018. június 28.

Nagyon száradt, feszült a fejbőröm, és gondoltam, scalp care, éljen.
Nem lett tőle kevésbé száraz a fejem, viszont a hajamat nagyon zsírosította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Nagyon száradt, feszült a fejbőröm, és gondoltam, scalp care, éljen.
Nem lett tőle kevésbé száraz a fejem, viszont a hajamat nagyon zsírosította.

dundicat

2018. június 13.

Nekem zsírosodásra hajlamos a hajam, ezzel kapcsolatban nem tesz csodát, de nem is ez a feladata, tehát ezt nem rovom fel neki. Kb két naponta kellene hajat mosnom, de ezt a fodrászom tanácsára kitoltam három napra, és mellé használok hintőport, ha nagyon zavarna a zsírosság. Magát a sampont is a fodrászom javasolta, mert eléggé korpásodtam, és ő is azt mondta, ami számomra is beigazolódott, hogy ennél jobb termék nincs jelenleg a piacon. Kb fél éve használom a Head&Shoulders samponjait, többfélét is kipróbáltam, azért ez lett a kedvencem, mert az illata nagyon kellemes. Azóta a korpásodás ugyan nem szűnt meg 100%ra, de láthatóan csökkent, már csak én látom ha megvizsgálom közelről, de egyáltalán nem feltűnő. Emiatt ennél a terméknél maradok, amíg fel nem találnak egy olyat, ami teljesen elmulasztaná ezt a kínos problémát:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

zita.herkovics

2018. január 26.

Viszonylag olcsó termék a piacon. Az illata, állaga mennyei. Ám a hajmosás után, még ha használok is balzsamot, száraz, egészen szalmás érzetű lesz a hajam. Pedig egyáltalán nem az! Nem tudom mi az benne, ami ezt okozza, de sajna ment a kukába. Pedig régen nagyon szerette a család a márkát. Ezért, csakis ezért a szentimentalizmusom miatt kapja meg a 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Hecate

2017. december 29.

Én szerencsés vagyok, ritkán vagyok korpás, de akkor bármilyen HEAD & SHOULDERS termék 1-3 használat után megszünteti a korpát. Ezzel a mandulás samponnal is elégedett vagyok. Illata, állaga kellemes, a hajam száraz, de nekem jól táplálja. Tetszik a HEAD & SHOULDERS termékekre jellemző nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Zsana1

2017. október 9.

Az illata nagyon szuper.A hajamat is jól ápolja.Én már 2 szer vettem meg!!Egyenes hajhoz szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Demonshadow

2016. április 10.

Hol is kezdjem? Régebben kipróbáltam már több fajta H&S terméket (natúr, mentás, citromos), de nem igazán váltak be. A téli időszakban viszont általában az időjárás és a stressz miatt korpás lesz a hajam, ezért mindig kétségbeesetten keresek valami hatásosat, és mit ád az ég, adtam neki még egy esélyt, rögtön két flakonnal is vettem belőle, merthogy kímélő sampon és jó az illata. Ezekkel valóban nem volt baj, de a kímélő jelzőt úgy ahogy van, azonnal levetetném róla. A hajam illatozott, de látványra olyan lett, mint a kóró. Teljesen mindegy, hogy utána mivel próbáltam kezelni, szárítás után kócos, száraz, rakoncátlan maradt, és ha egy minimális pára érte, vállalhatatlanul összegubancolódott. Hullámos és göndör hajú sorstársaimnak semmi esetre sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2