Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rege, Módosítva: 2013. szeptember 25.

Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Korpásodás elleni balzsam mandulaolajjal száraz fejbőrre.

Kiszerelés: 360 ml

Rege

2013. október 29.

Én is megadom az öt csillagot. Nagyobb kiszerelésű (360 ml), mint a balzsamok általában, s az egyetlen, amit kimondottan korpás fejbőrre ajánlanak - én legalábbis ilyet csak samponokban láttam eddig. Nagyon kedvelem kellemes illatát, s szép puha lesz a haj tőle. Minden 2-3. hajmosásnál használom, normál - más termékcsaládba tartozó - sampon mellett, s így is eltűnt a korpa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Monaa20

2013. október 17.

én imádom, 349 ft-ért vettem akciósan a rossmannban, hát nagyon megérte!!! :D a hajam nagyon puha tőle, az illata isteni, samponom amúgy is mindig ez a márka volt, mert mást egyszerűen nem tűr a fejbőröm, de ezek szerint a balzsamja is beválik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Hidratálók: Glutamic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.