Head & Shoulders

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Blizz4rd, az összetevőket feltöltötte: dzsamilla, Módosítva: 2019. november 11.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon érzékeny fejbőrre, nyugtató hatású aloe verával.

pacsalia

2019. december 18.

nagyon nagyon elégedett vagyok vele. friss és tiszta a fejbőröm, nem irritálja, nincs túlillatosítva és könnyen kifésülhető még nedvesen is a szőkítéstől szétroncsolódott loboncom. hihetetlen, de mondhatni fényes, rendezett, lágy esésű lesz tőle a hajam...ha nem zsírosodik be 2 nap után a hajtövem a használatakor, akkor kedvencem lesz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

blurryface

2019. november 21.

Remélem jóhoz írok, mert nekem kicsit más a tubusa, a név viszont ugyanaz. Valóban enyhíti a korpásodást, viszont nem szünteti meg. Szeretem használni, mert nagyon puha lesz tőle a hajam és egy picit tisztább. Enyhe illata van, ami kellemes. Nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Ivy1986

2019. június 5.

Itteni véleményeket kutatva találtam meg. Amugy a t-gélre esküszöm a pirosra,de azért elcsabulok átváltok. A wu2-töl rendes korpák lettek a fejemen ilyen kemény seb szerűek, mondom kipróbálom ezt árba még sem drága, és 3-dik alkalommal vettem észre h leszedte. :) Juhé . Ugy h maradok ennél most.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Soleils05

2019. április 6.

Évek óta ezt használom, nem nehezíti el a hajam, szereti a fejbőröm. Az illata is kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

TRMoni78

2019. március 23.

Ez vált be nekem leginkább korpa és viszkető fejbőr ellen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

Ez vált be nekem leginkább korpa és viszkető fejbőr ellen.

szgreta

2019. február 13.

Nem zsírosít és nem lapítja le a hajam,ez az előnye.Nem is irritál,viszont a korpát csak az első napra tünteti el,a hajmosás másnapján már vissza is tér.Nem hozott megoldást a problémámra.

Update: idővel elmulasztja a korpát,de mostanra meg rettentően zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Update: idővel elmulasztja a korpát,de mostanra meg rettentően zsírosít.

bunette

2019. január 30.

Évekig tesztelgettem hajnövesztő samponokat és egyik sem csinált semmit a ricinus pakoláson kívül.
A párom használta sokáig a Head & Shoulders-t és észrevettük, hogy túl hamar megnőtt a haja és a szakálla. Gondoltam adok egy esélyt neki és tényleg láványosan hosszabb lett tőle a hajam pár hónap alatt.
Soha többet nem veszek más sampont! :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Soha többet nem veszek más sampont! :D

TimiK

2018. február 4.

Nagyon korpás volt a fejbőröm, már nagyon sok sampont kipróbáltam a hajamra, mire eljutottam ehhez a samponhoz. Nagy örömömre teljesen elmulasztotta a viszketést és a korpát is. Csak azt sajnálom hogy olyan lelapult tőle a hajam, nincs meg az a dús hatás mint más sampon használata után :I

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Aspartia

2018. január 1.

Először amikor kipróbáltam nagyon megörültem ,mert a többi H&S sampon nekem maximum 3 napra tünteti el a korpát, utána a 4-5. napon már jön a zsírosodás és a viszkető fejbőr. Kezdetben a használatával 2-3 hétre teljesen elmúlt a korpám, és a viszketés is. Azóta viszont már nem használ semmit, ugyanúgy 3-4 nap a max korpa nélkül. :(
Az egyetlen pozitívuma, hogy a többi H&S samponnal ellentétben nem marja le a fejbőrömet. Nincs szívem tehát 4 csillagnál kevesebbet adni, köszönje ezt annak a csodás, korpamentes két hétnek, amit a fejbőrömnek ajándékozott. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Blizz4rd

2017. október 26.

A szokásos, átlagos bolti („bemegyek egy üzletláncba, és lekapom az első polcról, amibe belefutok”) samponok között felüdülés, hogy belefutni egy ilyen összetételű samponba is, amely nincs tele „piros pöttyökkel”, még a parfüm is kimaradt. Hatását tekintve is kellemes, hozza azt, amit ígér, szóval ár-érték arányban jónak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Dimethiconol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology