Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2017. január 26.

Kategória:   Samponok

2 az 1-ben korpásodás elleni sampon és balzsam. Segít puhán tartani a hajat és akár 24 órán át megakadályozza a pára okozta göndörödést. Lágy tapintású haj, akár 100%-os eredmény a korpásodás ellen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

fdancsi

2021. október 11.

Több hónap használat után iszonyatosan zsírosodni kezdett tőle a hajam, így kénytelen voltam lecserélni. Szerettem ezt a sampont, a mosás után nagyon puha volt a hajam de másnap már esedékes lett volna a hajmosás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 11.

dorszzz

2021. augusztus 6.

Sokáig használtam,puha lett tőle a hajam és a korpa is kevesebb lett. Azonban egy idő után elkezdett zsírosodni,így kénytelen voltam váltani,pedig szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

barbarabalog

2021. április 20.

Szeretem, teszi a dolgát, fényes a hajam tőle. Talán kicsit jobban zsírosodik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Szeretem, teszi a dolgát, fényes a hajam tőle. Talán kicsit jobban zsírosodik

bllvktr

2020. július 18.

Tenyleg nagyon selymesse teszi a hajat, de kicsit hamarabb zsirosodik tole. Az illata nagyon jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

indiigo

2020. április 19.

Régen is használtam (akkor egy "másik illatút", bár nekem mind egyforma), de leálltam vele, mert a festett hajam színét nagyon hamar koptatta. Most a tél végére eléggé korpásodni kezdtem, így visszatértem hozzá, és 3 hét alatt teljesen rendbetette a fejbőröm! Sajnos a hajvégeimre így is használnom kell plusz balzsamot, ez a funckiója nem elég rá, de a hajtövemet nem szárítja ki, könnyen fésülhető lesz és kicsit lassabban is zsírosodik, elég 4-5 naponta mosnom. Nekem remekül teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Anita1984

2020. február 28.

A legjobb a termékcsaládból. Selymes sima fényes haj, könnyen fésülhető, nagyon finom illat, no korpa. Mi kell még 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

Lina14

2019. november 17.

Én mini változatot vettem nyaralásra, de ennyi eleg is volt belole. A hajam iga, hogy fényes lett, de zsíros is és lapos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

melcsi55555

2019. április 11.

Elmúlt tőle a viszketés de 3 nap után zsírosodik tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Elmúlt tőle a viszketés de 3 nap után zsírosodik tőle a hajam

kamelia

2018. december 31.

Travel size kozmetikumokat kerestem egy utazás előtt, és samponból ezt találtam.
A hajam nagyon puha lett tőle és kellemes tapintású. Az illata is nagyon szuper. Mégsem tudok rá öt csillagot adni, mert ettől még nem lesz csodaszer. Nagy méretben nem venném meg, de az utazásaimhoz szerintem ennél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 31.

blackrose

2018. november 25.

Luna1024 vèlemènye alapján vettem meg. Nekem is hosszú a hajam, ès a mentes samponokra már nem reagál olyan jól. Règen ez a márka nekem nem vált be, de a vèlemènye hatására megvettem. Leárazva a nagy kiszerelèst. Nem bántam meg. Balzsamra sem volt szüksègem,a fèsülès vele egy álom. A korpát szintèn eltüntette, ès az èn hullámos hajam valamennyire egyenes is maradt tőle, ami nagyon ritka. Eddig nagyon ígèretes.

2018.11.25: update: sajnos hosszabb használat után a flakon vège felè elkezdett korpásítani...pedig azt hittem vègre megtaláltam a sampont. Bár a hajam szereti, de sajnos totál elmúlt a hatása a korpásodás ellen,ezèrt nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.