Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2017. január 26.

Kategória:   Samponok

2 az 1-ben korpásodás elleni sampon és balzsam. Segít puhán tartani a hajat és akár 24 órán át megakadályozza a pára okozta göndörödést. Lágy tapintású haj, akár 100%-os eredmény a korpásodás ellen.

Lina14

2019. november 17.

Én mini változatot vettem nyaralásra, de ennyi eleg is volt belole. A hajam iga, hogy fényes lett, de zsíros is és lapos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

melcsi55555

2019. április 11.

Elmúlt tőle a viszketés de 3 nap után zsírosodik tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Elmúlt tőle a viszketés de 3 nap után zsírosodik tőle a hajam

kamelia

2018. december 31.

Travel size kozmetikumokat kerestem egy utazás előtt, és samponból ezt találtam.
A hajam nagyon puha lett tőle és kellemes tapintású. Az illata is nagyon szuper. Mégsem tudok rá öt csillagot adni, mert ettől még nem lesz csodaszer. Nagy méretben nem venném meg, de az utazásaimhoz szerintem ennél maradok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

blackrose

2018. november 25.

Luna1024 vèlemènye alapján vettem meg. Nekem is hosszú a hajam, ès a mentes samponokra már nem reagál olyan jól. Règen ez a márka nekem nem vált be, de a vèlemènye hatására megvettem. Leárazva a nagy kiszerelèst. Nem bántam meg. Balzsamra sem volt szüksègem,a fèsülès vele egy álom. A korpát szintèn eltüntette, ès az èn hullámos hajam valamennyire egyenes is maradt tőle, ami nagyon ritka. Eddig nagyon ígèretes.

2018.11.25: update: sajnos hosszabb használat után a flakon vège felè elkezdett korpásítani...pedig azt hittem vègre megtaláltam a sampont. Bár a hajam szereti, de sajnos totál elmúlt a hatása a korpásodás ellen,ezèrt nem hiszem hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Bettina96

2018. október 25.

Azt hiszem, ettől hullik a hajam. Hiába a jó illat, ha káros... más is írta valahol a neten, hogy ezt használta és elkezdett hullani a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

BLili

2018. június 21.

Ha valakinek nem lenne korpás a feje, na majd ettől a sampontól! Hihetetlen :D egy kicsit volt korpás a fejem, most lemezekben hullik a fejbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

vitezviki

2018. június 15.

Nekem egyáltalán nem vált be. Nagyon durván zsírosodott tőle a fejbőröm, a hajamat alig lehetett kifésülni, körülbelül egy fél napig volt fényes és lágy, utána úgy néztem ki, mint aki napok óta nem fürdött...Pénzkidobásnak érzem, egyszer kipróbáltam, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Nicole88

2018. június 3.

Nekem bevált a sampon, jelenleg a kedvenceim közé is bekerült. A korpát eltüntette, a viszketés is elmúlt, szóval eddig rendesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Hajnal333

2018. március 29.

Lehet, hogy nem a termékkel van a baj, de mindenesetre a hajam nem szerette, mert hamar lelapult és összeragadt tőle, ráadásul a 2. napon már láthatóan zsíros is volt, bár nekem alapból is vékonyszálú, erőtlen volt akkor a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Moonlight

2018. január 27.

Úgy tűnik mostanában a tökéletesnek tűnő kencék nagyon nem válnak be nálam.
A lágy tapintást sehol sem találtam a hajamon...
Legalább a korpán segített,de a hajam állaga sosem volt ilyen borzalmas. Mintha iszapban dagonyáztam volna,durva tapintású és nem tiszta érzetű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Úgy tűnik mostanában a tökéletesnek tűnő kencék nagyon nem válnak be nálam.
A lágy tapintást sehol sem találtam a hajamon...

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2