Head & Shoulders

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Timmesz, az összetevőket feltöltötte: ruszkair90, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Hidratáló korpásodás elleni balzsam argánolajjal. Lágyabb haj már az első mosástól kezdve.

Kommentelo

2020. február 5.

Tökéletes!!! H&S Supreme Repair samponnal (lila színű) használom, legjobb!!! Egyszerűen mindent amit ígér a két termék meg is adja:) Argán olajos ez is egy plusz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

szivecske

2020. február 2.

Finom illata van, szépen ápolja a száraz hajvégeket, de nekem is a samponjával együtt kicsit zsírósító hatásúnak tűnik, bár még csak 2x használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

ONiki93

2020. január 31.

(Fincsi az illata és elég hosszú ideig érezhető.
Szerintem végzi a dolgát. Használat után puha haj, hidratált fejbőr. Az én fejbőröm nem korpás de ettől függetlenül jót tett.)

***
A samponjával együtt, hósszútávú használat során zsíros korpát okozott. Hiába volt puha a hajam, nagyon megritkult, a fejbőröm viszketett.
Nagy csalódás lett számomra.
Lecseréltem,nem térek vissza hozzá.
Csak azért 2pont,mert a hajam puha volt tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

(Fincsi az illata és elég hosszú ideig érezhető.

***
Nagy csalódás lett számomra.
Lecseréltem,nem térek vissza hozzá.
Csak azért 2pont,mert a hajam puha volt tőle.

eveheart

2020. január 31.

Nagyon szuper, nagyon jó az illata, hozza az elvát hatást, puha és könnyen fésülhető a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Renus

2019. október 15.

nekem sajnos nem vált be, pedig a samponjaik szuperek.
csikorgott a hajam tőle, egyáltalán nem volt könnyebb a fésülködés bármennyi ideig is hagytam a hajamon.
pozitívuma az illata ami nagyon különleges.
1400 Ft - ot nem ér ez biztos, ennyit 300 Ft balea balzsam is tud, sőt...
2 csillagot tudok rá adni azt is az illata miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

nekem sajnos nem vált be, pedig a samponjaik szuperek.
pozitívuma az illata ami nagyon különleges.
1400 Ft - ot nem ér ez biztos, ennyit 300 Ft balea balzsam is tud, sőt...
2 csillagot tudok rá adni azt is az illata miatt.

davidkriszti

2019. október 8.

Nagyon meg vagyok elégedve vagyok vele. A samponjával használom, és a hullámos és vastag szálú hajam fényes, puha és hidratált. A hajam hajlamos a sprődségre és nagyon kell figyelnem a hidratáltságra, de ez a balzsam és sampon igazán bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

stylo

2019. augusztus 24.

Teljesen megfelel. Az illata is jo. Semmivel nem tud kevesebbet egy 4-5ezres balzsamnal. Ujbol meg is fogom venni. Vajon ennek is van vmi hatasa korpara? Vagy csak a samponnak? Kulon tetszik, hogy fejborre is mehet es nem lesz zsiros a hajam tole. Ez jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Mantra

2019. augusztus 24.

Csodásan puha, jól fésülhető, illatos haj a végeredmény. Ilyen jó illatú balzsammal rég találkoztam! Láthatóan hidratálja a hajat, másnap sem lesz szénakazal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

EncsyCoconut

2019. augusztus 6.

Nagyon óvatosan választok hajápolókat - balzsamokat a felül hamar zsírosodó, alul pedig örökké száraz hajamra, de ez a balzsam nagyon jó döntés volt!
Hidratál , de mégsem lesz hamarabb zsíros a haj, sőt szép selymessé varázsolja. Tényleg egy kis csodaszer, nyáron mindenképpen érdemes beszerezni.😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Borsolina

2019. június 16.

Nagyon szép lesz tőle a hajam, puha és könnyed érzést ad. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó termék, korpásodásra nem tapasztaltam hatását, de a hajra nagyon jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Honey