Head & Shoulders

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi07, Módosítva: 2014. július 21.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon a dús és erős hajért. Erős haj a fésülés okozta káros hatásokkal szemben. Használat előtt felrázandó!

Pupika2

2016. szeptember 18.

Oh, bárcsak olvastam volna a véleményeket. Pár hete használom és mostanra tűnt fel, hogy már minden nap kell hajat mosnom. Konkrétan mire megszárad már zsíros és ragad a hajam. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 18.

kovacsrekaa

2015. április 13.

Eleg draga, igy felve vettem meg. Nekem igy ket hasznalat utan tetszik. A hajam fenyes, konnyen fesulheto, puha. A fejborom nem bantja, mint sok mas tarsa. Illatat 2 napig erzem, hajamnak 2 napig szuper tartasa is van.

Update: kuka. Korpasodom tole..-ez mennyire grotesz, korpasodni egy korpasodas ellenitol..- a fejborom viszket, apro pici voros jolyagok jelennek meg, amik a pattanashoz hasonloak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

anettzs

2015. április 3.

Nem korpásodás ellen vettem, nagyon száraz volt a fejbőröm, azon segített, már kevésbé száraz, szinte nem is. Nagyon jó illata van, ami mosás után intenzíven érződik, de mivel használok balzsamot, ez nem lényeges. Sosem volt zsíros a hajam, na ettől viszont 3 nap után zsírosodik. Havonta egyszer-kétszer mással mosom meg, így nem zsírosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Rainbow7

2015. február 1.

Borzalmasan zsirositja a hajam. Hosszu vekonyszalu hajam van eddig 3 naponta mostam, ezzel 1.5 naponta kell. Mar rögtön hajmosás utan sem tiszta a hajam. En is azt tapasztalom mint az előző velemenyezo, hogy szinte ragacsos a hajtovem. Sajnos erre 1 csillagot tudok adni. Pedig nagyon szerettem volna hogy bevaljon. Vki esetleg tud olyan sampont ajánlani ami jo tartást biztositana a hajamnak zsirositas nelkul? (Drogerias viszonylatban ha lehet) koszonom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

T.Kiara

Korcsoport: < 18
2014. december 5.

Most másodszorra mostam meg vele a hajam, de hajmosás után (mind két alkalommal) ragacsosak voltak a hajtövek, és úgy nézett ki, mintha zsíros lenne, és nem is dúsított. Nem tudom mit rontok el...de addig is: 1 csillag

Valakinek van valami tippje, hogy ne legyen ilyen?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. december 5.

Valakinek van valami tippje, hogy ne legyen ilyen?

sumire0

2014. november 5.

Mint minden Head & shoulders terméket, ezt a sampont is nagyon szeretjük én és a mindenre reagáló érzékeny ekcémás fejbőröm :3
Tényleg erősebbek lettek tőle a hajszálaim, a kellemes illatát még második nap is érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

béengé

2014. augusztus 31.

Meglepően jó. Én nem szeretem a HS samponokat,hajmosás után mindig azt érzem,hogy ,,ég" tőle a fejbőröm (valószínűleg a rengeteg rossz összetevő miatt) és az illatukért sem vagyok oda,mindegyik ugyanaz a tömény szag számomra. Pároméknál azonban mindig HS sampon van,most ez volt és kénytelen voltam ezzel hajat mosni. A tapasztalatom,hogy ez most tényleg másabb lett,mint a többi. Nagyon jó az illata,egyáltalán nem tömény számomra.Hatását tekintve is más,mert a többitől sprőd és kifésülhetetlen lett a hajam,de ettől nagyon puha lett már öblítés után,és nagyon könnyű volt kifésülni is. A puhaság megmaradt másnapra is szerencsére.
Így tudom ajánlani azoknak,akik szeretik a HS samponokat,szerintem korpásodásra tényleg ezek a legjobbak,de ettől a fajtától nem lesz egy szalmakazal a fejünkön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

laryah

2014. július 31.

a dúsítást amit ígér abszolút be is tartja . mosás után egy napig dupla olyan vastag a copfom ha összefogom a hajam. aztán,vlhogy "eltűnik", de valóban teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.