Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: molnar.ami, Módosítva: 2015. január 13.

Kategória:   Tusfürdők

Puha, olajba burkolt szemcséket tartalmaz, melyek megtisztítják a bőrt és eltávolítják az elhalt hámsejteket. Puhítja, világosítja, és ragyogóvá varázsolja a bőrt. Segít eltűntetni a dohányzás okozta foltokat, apró szennyeződéseket, miközben puhítja és megnyugtatja a bőrt, elősegíti a sejtek újraképződését, és javítja a bőrápoló termékek beszívódásának hatásfokát. Sárgabarackból készült mikro-szemcséket tartalmaz.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 31.

Kellemes illatú, de én nem éreztem semmiféle radírozó hatását. Jól hidratálta a bőröm, de én azt szeretem, ha érzem is a radírozást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 31.

wishes

2013. február 12.

Bár arcra javallott, nekem testre vált be a legjobban. Borotválás előtt ezzel szoktam felpuhítani a száraz bőrt a lábamon, de az elhalt hámsejteket is nagyon szépen eltávolítja.
Szuper az illata is, és sokáig elég, nekem már több mint fél éve megvan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Szuper az illata is, és sokáig elég, nekem már több mint fél éve megvan.

Antioxidánsok: Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology