Health & Beauty

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: evaballamail, az összetevőket feltöltötte: nyuszita, Módosítva: 2019. március 31.

Kategória:   Samponok

Hatékony összetevői eltávolítják a szennyeződéseket a hajról és a fejbőrről. Kifejezetten ajánlják ekcémás és pikkelysömörös fejbőrre is. Az iszap mangánt is tartalmaz, ami élénkíti a hajszálerek vérkeringését, elősegíti a hajnövekedést, meggátolja a hajhullást, a zsírosodást, és megelőzi a korpásodást. Holt-tengeri iszap, homoktövis olaj, tojás-sárga, aloe vera-kivonat, rozmaring, jojoba olaj, E-vitamin, B5 és B6 pro-vitaminok és magnézium egyedülálló kombinációja. Tusfürdőként is használható.

bardybea

2017. február 21.

Ajándékba kaptam ezt a sampont, nagyon örültem neki,mert régóta szerettem volna kipróbálni. Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, nagyon reménykedtem benne,hogy segíteni fog a problémámon! Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, a hajam ugyan olyan gyorsan zsírosodik,mint más samponnal.
Pozitívum a rengeteg babahaj, amit ennek a termeknek köszönhetek és nagyon jó az illata is! December óta használom, és még bőven van benne anyag, tehát sokáig tart, pedig két naponta használom.
Amit nem szeretek benne,hogy bizony ott marad a kád szélén a fekete hab,minden hajmosás után kádtakarítás a program.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

DiceBaby

2016. november 8.

a legjobb sampon amit valaha próbáltam! nagyon megéri az árát ami csak a nagy kiszerelés miatt tűnik soknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

juditkaa70

2016. szeptember 16.

Nagy valószínűség,hogy hajfestés okozott nálam fejbőr problémát a fejbőröm bizonyos helyein,a magas árfekvésű hajfesték ellenére is, és ammóniamentes.Pikkelysömörre gondolok. De,ez a sampon nagyon sokat javított a fejbőröm állapotán. Csupa szívvel ajánlom nektek. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

TunderCica

2016. május 16.

Nekem nagyon megnyugtatja a pikkelysömörös gyulladt fejbőröm. A hajam utána lágy természetes esésű, imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Winger

2014. október 28.

Sajnos a parabénes verzió van még meg, pedig amikor rendeltem, akkor már kijött a parabénmentes változat, mégis ezt kaptam. De még így is azt kell, hogy mondjam, hogy szeborrheás fejbőrre az egyik legjobb sampon. Nagyon kevés kell belőle, jól habzik és puhává teszi a hajat, pedig nem várom már el, hogy egy sampon hidratáljon. Alig várom, hogy kipróbáljam az új változatot. Ha ez a butított verzió is ennyire jól működik, a megújult változat remélhetőleg csodákra lesz képes!
Az árát nagyon megkérik: 5000 huf/400 ml. Esetlegesen rájön még egy ezres postaköltség, attól függően, ki honnan rendeli.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 28.

Andicska

2014. augusztus 22.

Engem meggyőzött!

Nyár végén elkezdett elég erősen hullani a hajam, ez a sampon viszont 2-3 hét alatt szépen visszaszorította a hajkefében fésülködés után éktelenkedő hajszálak számát legalább a felére.

Sajnos gyorsan zsírosodik a hajam, 3 naponta szoktam mosni, de a 3. nap már összefogva hordom, vagy ki sem várom a 3 napot. Ettől a sampontól a 3. napon is szép a hajam.

Az volt még fura, hogy hajmosáskor, balzsamozás előtt is ki tudtam az ujjammal bontogatni a hajamat, nem maradt egy nagy "kóc" a fejemen. Ebből gondolom, hogy a hajvégeimnek is jót tesz, de erről még korai lenne nyilatkozni.

UPDATE: Mint ahogy a hozzászólásomban is írtam, nem kicsit változtak meg az összetevők, sajnos. És tényleg rosszabb lett a sampon, ahogy a véleményekből is látszik. A magam részéről annyit tapasztalok, hogy a zsírosodást már nem fogja vissza, mint régen, illetve a hajhullással sem tud mit kezdeni már.

Még puha hajat eredményez hajmosás után, de így, a szilikonnal, mint új összetevővel, ez már nem olyan ámulatba ejtő.
Tele parabénnel és szilikonnal viszont már nem is éri meg az árát, mert sajnos, nem olcsó..

Ami pozitívum, hogy a párom vastagon, pikkelyesen hámló fejbőrére enyhülést hozott még a "gyengített" új verzió is, amit a bőrgyógyász is elismert. Ezért kap a 3 csillag helyett 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Engem meggyőzött!

Pipszi

2014. július 29.

Sokkal többet vártam ettől a sampontól.Azért vettem meg, mivel azt írták hogy nagyon jó ekcémás és problémás bőrre,de nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam és viszket tőle a fejbőröm.Nekem nagyon nem vált be.Biztos hogy többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Josie

2014. február 16.

Nekem nagy csalódás! Nagyon beleéltem magam hogy milyen jó is lesz ez. Aztán az eredmény: fakó, hamar zsírosodó haj és iszonyat száraz, gubancos hajvégek. :( Soha többet...sajnáltam hogy nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

wishes

2012. július 1.

Hát ez a sampon remek, komolyan mondom. Sajnos csak mintát kaptam belőle, de nem kizárt, hogy megveszem teljes méretben is, mert balzsam nélkül is puha és fényes tőle a hajam, plusz valahogy jobban is áll az egész frizurám. A zsírosodát is visszafogja kissé, de nem annyira, viszont ezt eddig más terméknek sem sikerült:(
Összességében megérdemli a max pontot!

Update: teljes méretben is volt szerencsém hozzá, és továbbra is tartom róla a véleményem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Összességében megérdemli a max pontot!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Honey, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.

További info az összetevőről a KM-blogon >>