Heidi Klum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 990 Ft

Ár: 3 990 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helga75

2019. május 21.

Életem legjobb parfümje, nagyon szerettem, de egy ideje már nem tudom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

eperturmix

2016. november 4.

Nekem csak mintám van,választottam az iparfümérián,de nem igazán gyere be.Rózsásnak rózsás,de nem az amit én szeretek,nálam már súrolja az öregasszonyos határát.És nekem semennyire se tartós (mondjuk ez pont nem rossz ebben az esetben..)Van benne egy másik virágillat ami nem olyan rossz valójában,de biztos nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Evelyn7

2016. augusztus 2.

Régi nagy kedvencem volt igazán nőies finom illat amit nem felejtenek el egykönnyen tipikus olyan illat volt amit ha megéreznek mindenki kérdezte milyen parfümöt használok imádom bár nagy sajnálatomra Németországban sem kapható már jóideje

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

adrica

2016. március 17.

Nagyon olcsón úgy jutottam hozzá úgy, hogy nem lehetett megszagolni. Megvettem, de már tovább is adtam a Hugimnak. Aztán kis idő múlva átmentem hozzá, de az üveg parfüm szőrén-szárán eltűnt. Szerintem ő is tovább adta :) Ez úgy karácsonyi időszakban volt. :) Mint az ajándék jénai, csak vissza ne kerüljön hozzám :) Egy szó mint száz, valahogy nem jött be. A leszáradás nem az üde rózsát, hanem a száraz elszáradt virágok porát nyújtották számomra, ami kicsit fullasztó volt. Ez volt az én benyomásom. Talán túl musk-os lett a vége, nem tudom. Hogy a többiek hogyan viszonyultak hozzá, nem tudom, de a történet tudatában mint ahogy egy nő korát, úgy ezt sem merem megkérdezni a Hugomtól, hogy ilyen gyorsan elhasználtad? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 17.

bodi.kriszti92

2016. január 21.

Nagyon szerettem, pár éve használtam, az egyik kedvencem volt akkor. Könnyű nőies hétköznapi illat :) Mostanában viszont nem látom a boltokban sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

wakeupnmakeup

2015. december 10.

Nagyon szeretem,fiatalos könnyed illat a hétköznapokra épp tökéletes,magaménak érzem (ami elég ritka). Az árához képest hihetetlenül tartós, az egyetlen probléma, hogy már nem igazán kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 10.

senskin

2014. augusztus 14.

A kék shine amennyire tetszik, ez a rose pont annyira nem. Többször is kipróbáltam, de végül a polcon hagytam, nem vettem meg.
Valahogy nem, nem...
Nem volt kellemesen rózsás, nem volt könnyed, hanem volt benne egy zavaró-keveredő púder illat, ( amúgy szeretem a púder illatot!) , de itt nem tetszett.
Ez az illatkompozíció nem igazán jól sikerült...
Ha már rózsa, akkor ez nagyon nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Valahogy nem, nem...
Ez az illatkompozíció nem igazán jól sikerült...
Ha már rózsa, akkor ez nagyon nem...

Janu

2014. január 3.

Az üzletben még tetszett az illat ... tipikusan nyári, virágillat ... de már másnap megbántam ... egyáltalán nem éreztem magamon az illatot, olyan natúr, semmitmondó lett. Viszont a polcon jól mutat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 3.

Zanzara

2013. augusztus 3.

Nekem bejött. Frissnek érzem magam tőle, igazi nyári illat. A tartósságával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

fioretta

2013. május 31.

hát ilyen illatú parfümöt párszáz forintért lehet venni a piacon....Pedig nagy várakozással voltam felé, de csalódás :( Nem elég hogy tipikus "tömegillat", ráadásul kellemetlen szagú is..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol