Heidi Klum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emike, Módosítva: 2014. február 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

A Heidi Klum Shine illatával.

Ár: 6900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

KuliKali

2016. január 13.

Nagyon jó! Karácsonyra kaptam meg,egy távolabbi rokontól,ezért eléggé sanszos volt h nem találja el,de igen! Szuper tartós,édes de nem émelyítő,unalmas illat,hanem van benne valami kis extra,amitől megunhatatlan,a design is jól sikerült!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Vadkuku

2014. február 27.

Bőrön nem, ruhán vagy sálon viszont tartós. Nekem első fújásra kissé szappanos az illata, de később finoman fűszeressé válik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 27.

Emike

2014. február 5.

Kb 2-3 hete volt akciós a Rossmannban, 999 Ft volt, így gondoltam, hogyha nem válik be se nekem, se Anyumnak, akkor se vesztettem vele sokat.
Nem így lett :) Anyum nagyon szereti, és én is, bár én inkább hozzá tudom elképzelni. Erős, talán fűszeres illata van (nem nagyon tudom mihez hasonlítani), de sztem kellemes. Valószínűleg beszerzem a parfüm verzióját is, mivel ez a pumpás kiszerelés illata sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.