Helan

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. július 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Tökéletes ápolókrém éjszakára, az alvás ideje alatt táplálja a bőrt és segíti saját helyreállító folyamatait. Kifejezetten az érzékeny, rozáceás bőrre összeállított hatóanyagokkal. Nappali krémként is használható nagyon száraz vagy nagyon igénybevett bőrre.

Az emberi bőr által termelt faggyúhoz hasonló, gazdag és tápláló argán olaj, avokádóolaj és karitévaj megelőzik a bőr korai öregedését, mert a bennük található hatóanyagok erős antioxidáns és szabadgyökök elleni hatásúak. A krém emellett jelentős nyugtató és védő hatású, védi a bőrt az allergikus reakcióktól is, az árpaviasznak, a feketeáfonya, a vadgesztenye, a gingko biloba és az egértövis kivonatának köszönhetően.

Tartósítószermentes, bőrsemleges pH-jú, klinikailag tesztelt készítmény, állatkísérletek nélkül.

Erika1973

2019. április 13.

A nappali krémmel együtt vettem Olaszországban, és nagyon szeretem. Most már rátaláltam itthon is, picit drágább mint kint, de legalább van. Egy teljesen szuper megoldás a kipirosodott bőrömre, nagyon szépen visszahúzódtak a csúnya piros foltok. Jó az állaga és nem irritál. Több mindent próbáltam, de én kitartok emellet mert nagyon jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 13.

vikisasvari

2019. április 13.

Szerintem nagyon jó ez a rozáceás krém, nálam nagyon hatásos. Egész télen használtam és mostanra alíg látszanak a piros erek az arcomon. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

SEmr

2019. március 31.

Az itteni vélemények alapján vettem, de nekem nagyon nagy csalódás ez a krém (a nappali krémmel és a korrektorral együtt), mert éppen az ellenkezőjét adja, mint ami várható. Ahogy felkentem, azonnal égő érzés volt, és egyre csak pirosodtam, de arra gondoltam, hogy talán így hat ez a csodaszer. Másnap reggelre tele voltam apró pattanásokkal és nagyon piros volt az arcom. Adtam neki még néhány esélyt, de mindig ugyanez volt az eredmény. A nappali krémtől is csak pirosabb lettem, bár annak az állaga legalább kellemes, míg ez az éjszakai nagyon nehéz krém. A korrektor pedig fixen zöld, még az alapozón is átüt. Jó tanulópénz volt ahhoz, hogy ilyen drága krémeket csak úgy vegyek meg, hogy előtte szerzek mintát, és az bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeálószer, felületaktív anyag.

A burgonyafélék családjába tartozó lampionvirág terméséből készült kivonat. Sajnos nem sok info érhető el az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint gyulladáscsökkentő, antimikróbális és antioxidáns hatással bír.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0