Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hajneeka, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 3790 Ft

Sejtmegújítás, feszesítés és hidratálás

Az argánőssejt-kivonat a bőrfelszín mélyebb rétegébe, az irharétegbe is képes behatolni és ott kifejteni a hatását. Sejtmegújító hatásának köszönhetően belülről tölti fel a bőrt élettel. Csökkenti a szarkalábakat és növeli a bőr feszességét. A hyaluronsav a bőr egyik legfontosabb természetes építőeleme. Egyedlállóan erős vízmegkötő hatásának köszönhetően lehetővé teszi, hogy a bőr feszes és üde maradjon.
Parabénmentes.

Ár: 3790 Ft , Eladó: Helia-d.hu
stylo

2019. október 27.

Na ez nem jott be. Nem szivodik fel valahogy. Zsirosodik tole a borom. Se smink ala, se kremmel, se anelkul, sehogy nem jo. Ez a muanyag tudus gagyi kicsit. Szeretem ujabban a heliat, szivesen kiserletezem vele. De ez nem jo most tenyleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

Regifragrancemaniac

2019. július 22.

Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, viszont csak hidratálásra alkalmas. Semmilyen feszesítő vagy ránctalanító hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Kamea

2019. május 13.

Nemrég – vén fejjel – kezdtem el csak szérumot használni. Addig csak az arctisztítás, a nappali és éjszakai, illetve a szemránckrém tartozott a napi bőrápolási rutinomba. Ez az első szérum, amit kipróbáltam, így igazán nem tudom mihez viszonyítani. Arctisztítást és hámlasztást követően használom, esténként. Első alkalommal húzódott tőle a bőröm, de aztán kis kutatómunka után rájöttem, hogy erre még rá kell segíteni hidratálókrémmel a hyaluronsav-tartalom miatt. Azóta elégedett vagyok az eredménnyel, egy gyorsan beszívódó krémet ismertem meg, ami kisimítja az arcbőrt. Sokáig elég. Hogy újraveszem-e? Most egyelőre kísérletezek másfajtával is, aztán ettől függően döntök majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

danyadi77

2019. február 16.

Lassan egy tubus végére érek. Nem mondom, hogy hűha..próbáltam már más hyaluron szérumot, annak szemmel láthatóan nagyobb hatása van ezzel szemben. Szerettem volna valami argán őssejteset, és a szérumokat is kedvelem, a Helia-D több termékét is, ezért választottam ezt. De nem rossz kis szérum, lehet, hogy egyszer még újraveszem. Amúgy könnyű állagú, gyorsan beszívódik, kellemes a használata, elég sokáig elég a 30 ml is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

LevaCafa

2018. november 24.

Kellemes szérum, kedvező áron, de csodát ne várjunk tőle. Szépen, beszívódik, hidratál is, de arckrém kell utána. Elhasználtam egy tubussal, de semmi extrát nem tapasztaltam. Nem vártam tőle nagy csodát, meg se próbálom egy általam kedvelt, de drága Chanel szérummal hasonlítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

Mania4

2018. november 23.

Használom, de nem látok különbséget az összes többi szemránckrémhez képest. Az éjszakai arckrémért teljesen oda vagyok, ez viszont annyira nem nyűgözött le. El fog fogyni, de legközelebb mást próbálok ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

szerka

2018. október 27.

Elegáns, szép csomagolás. A termék gyorsan, maradéktalanul beszívódik , és nincs ragacsos érzés utána. Azt nem tudnám mondani, hogy nem volt még hatékonyabb szérumom, viszont az sokszorosába került. Azt gondolom,hogy ár-érték arányban kiváló. Ami számomra még fontos, hogy Magyar termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 27.

eaniko

2018. október 24.

Én szeretem.Éjszakára, sőt reggeli smink alá is tökéletes.Nem gondolnám, hogy bármiféle különös hatást fejtene ki, így csak négy csillagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

TRLinda

2018. június 30.

Először azt hittem ez egy rossz krém,felkentem nagyon száraz érzésem volt ,húzta a bőröm,nem láttam nagy hatást,mert én szeretek már 1 alvás után látni némi hatást.Aztán mégis rávettem magam elhasználom.Kb 10 nap után újra egyenletes lett a bőröm és határozottan ránctalanít,úgyhogy a száraz érzés megtévesztő.Kedvet kaptam a Helia D krémekhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Kacsuuszh

2018. április 17.

Ez egy csodaszer!! Smink alá és éjszakára is használom hidratáló krém mellett és engem megvett! Hamar beszívódik, nincs kellemetlen érzés utánna az arcomon, smink előtt tökéletes hidratálást nyújt! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Sodium Hyaluronate, Phospholipids

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.