Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
FincsiFancsi

2019. április 1.

Nekem valahogy nem működött ez a gél, pedig nagyon tetszett elsőre... Ragacsos, olyan érzésem volt, mintha nem levegőzne az arcom, ami nem túl optimális. Plusz az alapozó se maradt rajta, lemorzsolódott. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Tabita

2019. március 16.

Este használom csak, zselés állaga ellenére eléggé vastag formula. Másnap reggelre kissé zsíros/olajos a bőröm, de még mindig jobb, mint amiket eddig használtam hidratáló gyanánt estére. Ha elfogy, bizonyosan másik terméket vásárolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

magyaredina

2019. március 7.

Számomra tökéletes! Nagyon hidratálja a bőrömet. Eddig még egy krém sem érte el ezt a hatást, zsírosabb krémek sem. Nekem az illata kifejezetten tetszik. Én nem tapasztalok semmilyen filmréteget beszívódás után.
Kár, hogy nincs benne egy kis ránctalanító is.
Biztosan újra veszem, az ára nagyon kedvező. Úgy általában elégedett vagyok a Helia-D termékekkel.
A bőröm normál/száraz, 33 éves, ha ez valakinek fontos.
+ tubusos, nem kell a tégelybe nyúlkálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Kár, hogy nincs benne egy kis ránctalanító is.
A bőröm normál/száraz, 33 éves, ha ez valakinek fontos.
+ tubusos, nem kell a tégelybe nyúlkálni

Demonshadow

2019. február 22.

Anyu vette magának, de jó ideje már egyáltalán nem használta, nekem pedig éppen elfogyott az arckrémem, és nagyon kellett valami. Az első reakcióm: Ez a mélyhidratáló nem hazudik, tényleg a bőr mélyébe hatol. Egy szokott adaggal (mármint krémekhez mérve) bekentem az arcomat, de olyan hamar beszürcsölte, hogy már rögtön ordított az újabbért, ezért gyakorlatilag elsőnek kétszer kentem be a teljes felületet, utána pedig rendkívül jó érzés volt, hogy valósággal feltöltődött az arcom. Nincs filmréteg, ragacsos érzet, ha beissza a bőr, marad a hidratált érzés.
Picit meglepő volt számomra, hogy nem olvastam el a hatóanyagát, de aki kinyomja, rögtön érezni fogja, hogy letagadhatatlan a napraforgó hatóanyaga. Nekem elsőre picit bizarr volt az az illatfelhő, ami körbelengte az arcomat, de igazából nem zavaró, csak szokatlan a sok gejl cucc mellett.
Végtére is a kiszerelés nagy, de vízhiányos bőrnél zabálódik a krém, tehát nem tudom, mennyi ideig tart ki normál használat mellett. Az viszont biztos, hogy ez tényleg minőség, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Egy hatalmas plusz pont, amit muszáj új sorba írnom, hátha így többen felfigyelnek rá. Nagyon durva orrfolyós időszakban kaptam ki a szekrényből, hogy hidratáljam a zsebkendőktől vörösre dörzsölt, duzzadt orromat és annak környékét, és hihetetlen, de ez az első krém, ami nem csípett a felkenést követően, sőt inkább hűsítette. Ami pedig még fantasztikusabb, hogy sokkal kevésbé hámlott ezt követően az orrom, mint szokott, úgyhogy megfázás idején kifejezetten ajánlom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Martu0508

2019. február 10.

Eddig ez az egyik kedvenc hidratálòm. Tetszik a gèles állaga, nem zsìrosìt. Irritáciòt, pattanásokat nem okoz. Èn èjszakára használom, felváltva más termèkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

igob

2019. február 8.

Az utóbbi időben már csak vízbázisú és/vagy hyaluronsavas hidratálókkal próbálkozom, rájöttem, hogy sokkal egészségesebb lesz tőlük a bőröm, szemben azokkal, mint ami tele van olajokkal. Persze ez a kényes és vegyes bőröm miatt is van. Nem beszélve arról, hogy sminkelni is jobb rájuk. Őszintén szólva ehhez a termékhez nem fűztem nagy reményeket, de nagyon szeretem, 2 tubust már "elfogyasztottam". Pici idő kell, amíg beszívja a bőröm, jöhet rá egy könnyed hidratáló krém vagy szérum, és kész. Már csak azt sajnálom, hogy nem találom a Hélia D sárga színű szemkörnyékápolóját, ha valaki tud ajánlani olyat, ami hatásos, szívesen fogadom a véleményét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Sziporka88

2018. december 28.

Nagyon jól hidratálja a száraz bőröm, jó sminkalap. Imádom benne a kis kék gömböket, amik azonnal beszívodnak. Talán a kiszerelése lehetne nagyobb, hamar elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

doraspill

2018. november 23.

Nekem sajnos egyàltalàn nem vàlt be. Megprobàltam felvinni vizes ès szàraz arcborre is. Szàraz arcboron egyàltalàn nem szivodik be, mintha filmreteget kèpezne. Vizes arcboron valamivel jobb, de semmilyen hatàsàt nem èreztem. Olyan èrzesem volt mintha valami lenne az arcomon egèsz nap. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

iuc

2018. november 21.

A leírásnak megfelelően vizes bőrre kenek fel belőle egy keveset. Valóban ragacsos réteget hagy, azonban rögtön utána Aquaboom hidratáló krémgélt használok, így nincs ragacsosság, csak puha és hidratált bőr. Sok termékről azért vannak negatív véleménnyel, mert nem rendeltetésszerűen használják: az arcápolási rutinban a szérumokat mindig a hidratáló alá kell kenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

DoraAnna

2018. november 20.

Nagyon szeretem, valóban hidratálja a bőrt, nekem kicsit több idő volt míg beszívta a bőröm. Nálam ez a gél érte el eddig az egyik legnagyobb hidratálást. A bőröm használat után puhább, egységesebb homogén látszatot kelt. Az egész arcbőröm rugalmasabb lett tőle, legszívesebben az egész testemre használnám. De ezzel is óvatosan kell bánni, mert ha túl sokat használok ragacsos lesz tőle a bőröm és kifénylik.
Szerintem tökéletes választás a téli és nyári időszakra is egyaránt. Bár télen még érdemes használni mellé valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.