KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2100 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 2100 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nickye94

2018. augusztus 15.

Évekig egy Avonos krémet használtam,ami sokáig bevált,az évek során viszont már úgy éreztem, hogy nem elég a bőrömnek. Félek az újítástól,mert allergiás az arcbőröm, így rengeteg krémtől kipattog az arcom és kiütéses lesz. A gél krémekkel viszont nem szokott problémám lenni, ezért próbáltam ki a Helia-D Aquaboom arcgéljét. Már pár nap után észrevettem a változást, nagyon puha lett tőle a bőröm,selymes tapintású, a pici pattanások egytől-egyig eltűntek. Nagyon könnyed állaga van és nagyon finom barackos illata, pillanatok alatt beszívja a bőröm, viszont száraz bőrre felvive hagy maga után egy enyhe ragacsos érzetet,amit én kifejezetten szeretek, kiváló sminkalap. Enyhén vizes bőrre felvive a ragacsos érzet eltűnik. Akinek érzékeny a bőre, bátran próbálja ki.

nickye94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

lha

2018. augusztus 12.

Nagyon szerettem volna, ha működik, de a férjemnél kötött ki. Egyszer egyszer használva jó érzést nyújtott felkérés után, de ragacsos maradt utána az arcom. Ha többször használtam egymás után, akkor fénylő zsírosodást csinált, meg nemi pattanást. Köszönöm, nem...

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

nagynomy

2018. augusztus 10.

Végre egy krém ami beszívódik teljesen a bőrömbe pillanatok alatt. El sem hittem! Nagyon tetszik, a szemcséket is szeretem benne. Könnyű felvinni, enyhén nedves bőrre a legjobb. Nem ragad. Ajánlom!

nagynomy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Bea9

2018. július 30.

Régebben már használtam ezt a gélt, már akkor is tökéletesen tette a dolgát, majd gondoltam kísérletezek más termékekkel is. Visszatértem hozzá, ami mutatja, hogy nem találtam jobbat ebben az árkategóriában. Már néhány használat után érezhető, hogy a bőr feszesebb és egészségesebb tőle. A ragacsos érzés picit valóban érződik ha száraz bőrre viszem fel, de én éjszakára használom, tehát engem nem zavar. Nedves bőrre felvíve már más érzetet nyújt.
Bátran ajánlom mindenkinek!

Bea9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Bátran ajánlom mindenkinek!

Eni72

2018. július 23.

Télen vásároltam, mert nagyon ki volt száradva az arcom. Egy nap egyszer használtam és jót tett az arcomnak, megszűnt a feszülő érzés. Nem irritálta a kipirosodott, száradt bőrömet. Az illata nagyon jó, egyszerűen imádom. Nem hagy maga után ragacsos érzést és pillanatok alatt beszívódik. Smink alá is ezt szoktam használni alapnak.

Eni72

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Néha önmagában is, de legtöbbször alapozó alá használtam. Nekem bevállt, hűsítette az arcomat. Tökéletes nyárra.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 18.

Nyáron elég hidratálást nyújt és könnyű rá sminkelni, szépen terül rajta az alapozo.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

Smink alá szeretem használni, mert nagyon jól megtapad rajta az alapozó.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

Smink alá szeretem használni, mert nagyon jól megtapad rajta az alapozó.

vedna

2018. július 11.

Évek óta mindig visszatérek hozzá. Nagyon jól hidratál.

vedna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Évek óta mindig visszatérek hozzá. Nagyon jól hidratál.

Elllla

2018. július 4.

Vízhiányos arcbőrömre használom, több mint 1 éve, nagyon bevált. Felkenés után hagy egy kis ragacsos érzetet, de hamar elmúlik, az illata pedig isteni. A bőröm szereti, a második tubussal fogyasztom épp. Akciós áron teljesen megéri.

Elllla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.