Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

cseszter99

2020. május 27.

Szuper krém! Nagyon gyorsan, könnyen beszívódik, nappalra használom. Számomra kellemes az illata és a gél állag különösen tetszik. Nincs utána zsíros érzet, lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Szabina82

2020. május 22.

Végre egy krém, ami valóban vízhiányos bőrre van! Rengeteg féle krémet kipróbáltam- lényegesen drágábbakat is- de ez a legjobb! Nem ragad tőle a bőröm, nem lesz piros. Gyorsan felszívódik, alapozó alá primer helyett is tökéletes. Pattanások sem jöttek elő mellette. Van néhány zsírmirigy az arcomon, ami a többi krém mellett megnagyobbodott, ettől pedig visszahúzódtak! Csak ezt fogom használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

arcoiris

2020. május 12.

Régen, krémezési korszakom elején -bevezetésképpen- nagyon szerettem. Most már sajnos kevés nekem. A kicsit ragadós-húzós érzetet mindig éreztem nála, de nem zavar különösebben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

nancy10

2020. április 12.

A zsíros bőrömre nagyon jó, hogy vizes bázisú. Nekem elegendő hidratálást biztosított és a pattanásokra is pozitív hatással van. Nagyon szeretem, nem hagy zsíros érzetet se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

Barbara1992

2020. április 12.

Kb. félig van még a tubusban. Nem rossz ár-érték arányban, nem ártott, de nem is erős hidratálásban. Írja, hogy vizes arcbőrön jobban működik, ez valóban így is van, ha száraz bőrre kentem, akkor nagyon ragacsos érzetet hagyott és nem is éreztem hidratáló hatást, vizes arcon működőképesebb. El fogom használni, de újravenni valószínűleg nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

rekuc1010

2020. március 5.

Nekem nagyon tetszett ez a krém, hamar beszívódott, nem hagyott ragacsos érzést, és kellemes volt, hogy vizes bázisú mély hidratáló, frissítő hatású. Azonban egy hetes használat után pici piros pattanások jelentek meg a bőrömön, ami sajnos ennek tudható be, elképzelhető, hogy a napraforgószár kivonata miatt. Emiatt nem fogom használni, kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

KittiASzuperpocok

2020. január 9.

Zselé ami tapad. Hiába masszíroztam az arcomba és a dskoltázsomba, tapad de szörnyen és nehezen szívódik be. Nekem csalódás. Azért kap 2 csillagot, mert frissítő érzés a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Kitty9526

2019. december 20.

Reggelente smink alá használom hidratáló primerként. Teljesen jól bevált, nagyon gyorsan beszívódik, egységes bőrfelszínt ad és jól tapad bele az alapozó/BB krém. Frissítő érzés és kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

HChristelle

2019. december 6.

Kellemes érzés, amikor felkenem, olyan, mintha víz lenne. Frissítő érzés. Viszont smink alá semmiképp nem jó, sikeresen lepergette az alapozómat a nap folyamán és úgy néztem ki, mintha egy gumi maszk darabkái jönnének le az arcomról, ahogy összekeveredtek a kis golyócskák a sminkemmel. :) Ezért kap csak 3 csillagot. No makeup napokra tök jó, de télre tényleg nem elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

karolinakovacs87

2019. november 14.

Nyáron használtam a könnyedsége miatt a BB krém alá, az UV védelem super előnye. Talán jövő nyárra újra veszem. Télre ennél több kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.