Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

czegai.sara

2023. január 16.

Szerintem ez egy nagyon jó kis hidratáló zsíros bőrre, egyszerű és nagyszerű. Jól hidratál, nekem nem okozott pattanásokat, jó áron van és könnyen beszerezhető. Már több tubussal is elhasználtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 16.

gomoripetra

2022. május 18.

Maga a textúra zseniális és kellemesen szívódik be a termék. Viszont nem éreztem semmi hatását, így elhasználtam, de nem venném újra. Átmeneti megoldást nyújt maximum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 18.

ikocsis78

2022. május 7.

Kevésbé hidratál, mint ahogy elvártam egy mélyhidratálótól. Nem hat egész napra. Kicsit ragacsos érzést hagy az arcomon kb. 10 percig, de nem zsirosít. Jó ez a termékük is, de nem a legjobb nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 7.

felicity94

2021. december 5.

Hááát, vegyes érzéseim vannak. Meglepően folyékony a cucc, a kis kék gömbök izgalmassá teszik ezt az uncsi textúrát. Az "illata" nekem elég furi, annyira nem jön be, de elviselhető. Ami sokkal jobban zavar az a ragacsos érzés amit hagy maga után. Nem tudok olyan keveset használni, hogy ne ragadjon az arcom utána, ezért 5-10 percet várni kell mielőtt sminkelne rá az ember. Nem rossz de nem ájultam el a hatásától sem. Ha már megvettem elhasználom de nem gondolnám, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

Alsace

2021. augusztus 22.

Az első Aquaboomos nappali krémgél után ez egy igazi felüdülés nemcsak a bőrömnek, hanem a szememnek is 😂 Elsőként, az említett krémhez képest, nagyon kellemes, szofisztikált az illata, egyáltalán nem zavaró, míg az előzőnél, ha kicsit többet is kentem fel kifolyt a szemem úgy könnyezett...
Tetszenek benne a kis vitaminkapszulák, nagyon könnyen beszívódik, aránylag gyorsan elmúlik a ragacsosság is. Utazásnál ezt használtam egyedül csak a fényvédő előtt, itthon pedig a rutin lezárója a többi kence után. A fényvédő nem kukacosodott miatta, sminkkel még nem próbáltam.
Ár-érték arányban nagyon ott van a szeren, részemről újravevős lesz. 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 22.

Ár-érték arányban nagyon ott van a szeren, részemről újravevős lesz. 👌

Linzike

2021. július 28.

Minden Helia D terméket kipróbálok. Ez egyszervevős volt, de ajándékba kaptam egyet nemrég anyósomtól. A véleményem változatlan. Nekem nem hagy kellemes érzést a bőrön, kissé ragacsos, ha lenne benne SPF akkor 4 csillagot adnék, de így csak 3, mert ez egy alap nyári krém lenne, ahhoz megelengedhetetlennek tartom. A Botanic Concept termékekkel is ez a bajom, hogy mindig külön kell fényvédő, pedig azok igazán jó termékek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 28.

MariaJulianna

2021. április 1.

Aki nagyon száraz bőrrel küzd, annak ez kevés. Viszont az én bőröm mindig megszépíti. Az illata is kellemes , hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

Kriszta180222

2021. január 28.

Nekem eddig Helia-D termékek nem okoztak csalódást, ez is nagy kedvenc lett. Elsőként nagyon tetszik a tubusos csomagolás, másodszor nekem szuperül hidratálja a bőröm, minden cseppjét beszívja, a ragacsosság is nagyon rövid időn belül megszűnik. Nálam szinte sminkalapnak is megállja a helyét. Újravevős darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

TahinZsofi

2020. október 16.

Kicsit változott az összetétel.
Tavasszal vásároltam. Akkor elég jól hidratált, kicsit ragadós érzet maradt a bőrömön, de csak néhány percig. Gyorsan beszívodik, friss illatú, jól hidratál. Nekem sajnos sok pici fekete mitesszer jött ki tőle. Más géles terméknél is előfordult már, ezért nem írom a krém számlájára. Ettől a jelenségtől eltekintve jó hidratálónak tartom, de nem csodaszer. Nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Kicsit változott az összetétel.

sziszoka

2020. augusztus 3.

Az utóbbi időben nagyon száraz,és fakó lett a bőröm egy rossz arckrémválasztásnak köszönhetően.Ez a krém kb.két használat után szépen rendbehozta.Kellemes tapintású,és szebb a bőrképem.Az illata engem valami tisztítószerre emlékeztet,azt hittem ez miatt nem fogom tudni használni,de megszokta az orrom😀.
Az elején még reggel-este használtam,de most már csak reggel a hidratálóm alá nedves bőrbe masszírozva.Akinek estleg kukacosodik próbálja vizes bőrön alkalmazni,és tényleg csak egy borsónyi mennyiséget,kicsit várni kell,hogy teljesen beszívódjon,aztán mehet rá a szokásos krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.