KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Sziporka88

2018. december 28.

Nagyon jól hidratálja a száraz bőröm, jó sminkalap. Imádom benne a kis kék gömböket, amik azonnal beszívodnak. Talán a kiszerelése lehetne nagyobb, hamar elfogyott.

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

doraspill

2018. november 23.

Nekem sajnos egyàltalàn nem vàlt be. Megprobàltam felvinni vizes ès szàraz arcborre is. Szàraz arcboron egyàltalàn nem szivodik be, mintha filmreteget kèpezne. Vizes arcboron valamivel jobb, de semmilyen hatàsàt nem èreztem. Olyan èrzesem volt mintha valami lenne az arcomon egèsz nap. :/

doraspill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

iuc

2018. november 21.

A leírásnak megfelelően vizes bőrre kenek fel belőle egy keveset. Valóban ragacsos réteget hagy, azonban rögtön utána Aquaboom hidratáló krémgélt használok, így nincs ragacsosság, csak puha és hidratált bőr. Sok termékről azért vannak negatív véleménnyel, mert nem rendeltetésszerűen használják: az arcápolási rutinban a szérumokat mindig a hidratáló alá kell kenni.

iuc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

DoraAnna

2018. november 20.

Nagyon szeretem, valóban hidratálja a bőrt, nekem kicsit több idő volt míg beszívta a bőröm. Nálam ez a gél érte el eddig az egyik legnagyobb hidratálást. A bőröm használat után puhább, egységesebb homogén látszatot kelt. Az egész arcbőröm rugalmasabb lett tőle, legszívesebben az egész testemre használnám. De ezzel is óvatosan kell bánni, mert ha túl sokat használok ragacsos lesz tőle a bőröm és kifénylik.
Szerintem tökéletes választás a téli és nyári időszakra is egyaránt. Bár télen még érdemes használni mellé valamit.

DoraAnna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

barb20

2018. november 8.

Kellemes illata van, hidratál is, de nekem is egy ragacsos réteget hagy maga után.

barb20
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

incifinc

2018. október 28.

Hát öhh .. izé. Kaptam. Réteget hagyott, ami olyan ragadós féle. Az inciről egy szót se!
Még próbálgatom...

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Még próbálgatom...

monika1974

2018. október 10.

Anyukám után szabadon, mihez fordultam volna mint az általa használt Helia-D-hez!!! Mivel nem akartam KRÉMET, de tetszett ez a zselés állag, vettem egyet!!! Használtam egy darabig, aztán inkább nem!!! Nem volt változás, nem tetszett a bőrömön az éet!ehrzés amit nyújtott!!! Nekem, vízhiányos bőröm van ezért zsíros lehet!!! hát nekem nem jött be!!! Illata finom!

monika1974
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

tunder82

2018. október 7.

Nyáron csak ezt használom! Nem zsírosít, nagyon könnyen beszívódik. Pihe puha lesz az arcom tőle. Kb. 5 éve újra veszem.

tunder82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

vodkaszoda

2018. szeptember 24.

Évekig csak ezt használtam, aztán kicsit ráuntam, de most vissza fogok térni hozzá, mert azonnal felszívódik, és tényleg olyan, mintha egy nagy pohár vizet itatnék az arcommal. Ráadásul meg is nyugtatta a kényes, könnyen kipattogó bőrömet.

vodkaszoda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Imádom, minden reggel a hidratáló krém alá ezt viszem fel. Mondjuk nekem nagyon vízhiányos a bőröm, legalább háromféle kencét magamra kenek naponta, hogy ne húzódjon napközben a bőröm. Ez a termék azonban minden bőrtípusnak csak hasznára lehet.

zsuzsakobli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.