Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2020. január 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat!

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít*, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna maga után. Növényi hatóanyagai, a kukoricacsíra olaj és a szőlőmagolaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegítik a bőrsejtek regenerálódását.

* 5 óra elteltével az arc bőre +93%-kal hidratáltabb eredményt mutat, mint arckrém használata előtt (független laboratóriumi mérések alapján).

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Kkitti5

2020. január 27.

Nekem eddig ez az arckrém vált be legjobban. Nagyon szeretem, ez a kedvencem. Az állaga nagyon könnyű és hihetetlen gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, az illatát pedig nagyon szeretem. Az én bőröm nagyon nehezen szív be bármilyen krémet, ezért nekem ez a tökéletes választás. Szeretek kísérletezni, viszont mindig visszatérek ehhez a krémhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

originalthea

2020. január 26.

Találomra vettem ezt a krémet, miután kinyitottam a tégelyt és láttam, hogy nem teljesen krém állagú. Habár az én kombinált/zsíros bőröm nem szereti a "normál" bőrnek tervezett krémeket, ezt kifejezetten élvezi. Sokkal hidratáltabb a bőröm mint bármelyik másik krémtől amit próbáltam, nem alakulnak ki pattanások az orromon vagy az államon tőle és a napokban kifogytam az éjszakai krémtől de másnap reggel még mindig sima, hidratált bőrrel ébredtem fel.
Az illata nekem olyan "öreges" (gondolj a nagymamád parfümjeire) de nem olyan erős, mint ahogy itt leírták nekem, és én az ilyen illatokat szeretem, szóval abszolút nem zavar. Ha nem szereted ezeket az öreges illatokat akkor valószínűleg erősnek és undorítónak fogod érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Aprile

2020. január 23.

Anyumnak vettem, de végül úgy voltam vele, hogy teszek egy próbát én is a márkával, hiszen eddig kimaradt az életemből. Az állaga számomra túl híg, szinte le akar folyni az ujjaimról.. Emellett elég lassan szívódik be, és bődületesen erős az illata... valahol félúton jár a wc-illatosító és egy nagyon pacsuli férfi parfüm között. Én abszolút nem nevezném "szuperhidratálónak", bár enyhe selymességet fel tudtam fedezni minden este a használatát követően, sosem éreztem azt, hogy az én alapvetően normál bőröm megfelelően lett volna hidratálva. Ami még külön zavaró, hogy a használatának 3. napján apró kis pattanásokat okozott - semmilyen más terméket nem kezdtem használni, a szokásos kis rutinom kapcsán pedig ezer éve nem történt ilyesmi az arcomon. Összességében nem rossz, de valahogy mindig hiányérzetem volt miatta. 3,5-4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

zsofi017

2020. január 20.

3 és 4 csillag között van valahol. Amúgy semmi rosszat nem csinál. Hidratál is, úgy vettem észre és szebb a bőrképem, ha használom, viszont az állaga egy kicsit túl híg. Aztán vannak benne kis szemcsék, amiket el lehet ugyan oszlatni, mégis fura. És nagyon erős illata van... szinte szappanszag. Ami egy arckrémbe szerintem nem kéne. Annyira sok benne a parfüm, hogy csípi a szemem, ha közel kenem, ami nem tesz jót egy arckrémnek. :D Szépen beszívódik, picit marad csak ragadós érzés utána (kb mintha egy jó folyékony alapozót kentem volna fel, vagyis érzem is hogy ott van meg nem is), de nem fénylik az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Kommentelo

2020. január 19.

3 csillag, mert az illata szerintem nem valami kellemes plusz ragad miután beszívta a bőröm. Egyébként a krém géles állaga szuper, kissé hidratál, de egy átlagos krém. Maradok az Ahava Time to hydrate essential normál bőrre való hidratáló krémjénél mert annál nincs jobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

msvamos

2020. január 6.

Anyukám megvásárolta ezt a hidratálót pár éve, de ő arcát nagyon csípte és égette. Én ezt elfelejtettem és most elkezdtem használni. Nekem eddig bevált. Nem csíp, könnyen beszívódik és pár használat után már hidratáltabbnak érzem a vízhiányos bőröm. Szerintem teszi amit ígér. Az illata tényleg kicsit erős, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

berbo

2019. december 28.

Nekem nem vált be, csípte a bőrömet, amikor felkentem és az illata is eléggé irritált valamiért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

zsibritagnes

2019. november 29.

Jó, de semmi extra. Szeretem felkenni, de igazából csodát nem művel. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

darkoadrienn

2019. november 24.

Én elajándékoztam ezt a krémet, mert annyira erős volt az illata, hogy már kellemetlen volt. Amúgy az illat kellemes, csak túl erős, és túl sokáig érzem az arcomon. Szerintem egy arckrémbe teljesen felesleges ennyi parfüm. Talán emiatt, talán valami más összetevőtől, de néha minimálisan csípett is. Estére próbáltam használni, arra egyébként jó lett volna. Ha vastagon kentem, egy finom, puha réteg maradt az arcomon, amit reggel leöblítettem, és olyan jó kis plump lett a bőröm. Ha nem lenne illata, egyszer elhasználtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

RokalanyLau

2019. október 21.

Rendbe tette a vizhianyos boromet. Pedig nem vártam nagy csodát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Rendbe tette a vizhianyos boromet. Pedig nem vártam nagy csodát

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0