Helia-D

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2020. június 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat!

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít*, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna maga után. Növényi hatóanyagai, a kukoricacsíra olaj és a szőlőmagolaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegítik a bőrsejtek regenerálódását.

* 5 óra elteltével az arc bőre +93%-kal hidratáltabb eredményt mutat, mint arckrém használata előtt (független laboratóriumi mérések alapján).

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1200 Ft , Eladó: Teokleia
Állapot: 2x próbált , Helyszín: Budapest III. , fizetés: Átadás személyesen a 9-es busz vagy az 1-es, 17-es, 19-es, 41-es villamosok vonalán, illetve a Kossuth Lajos téren, készpénzes fizetéssel. Postán maradóként átutalással fizetve, vagy Foxposttal automatába küldve.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Teokleia

2022. május 14.

Szerettem volna már valami CF termékre lecserélni a Neutrogena testápolót, amit lassan egy éve az arcomra használgattam. Gél krémet kerestem, és odavagyok a jó drogériás cuccokért - nem megyek koreai boltba meg online rendelni, amíg ilyen fantasztikus márkák is vannak könnyen elérhető közelségben. Ez a márka még magyar is, és korábban egy nappali krémüket már elhasználtam, így nagy reményekkel pattantam be egy DMbe, csak lekaptam a polcról és már fizettem is. Én dőre...
Nekem sajnos nem vált be. Könnyed, vizes, ami tényleg nagyon tetszett, de marta a szemkörnyékem (ennyit számít, ha a dobozon is rajta van, hogy avoid eye area, magamra vessek, hogy nem olvastam el 😅) , könnyeztem tőle, pergett más szérumok (Revox Nia és Pyunkang Yul toner) felett, és ragacsos maradt utána az arcom órákon át. Talán egy szárazabb bőrre jobb választás lehet... és hát a parfüm igen elöl van az INCIben 😔 csalódott vagyok, mert az állaga tényleg tetszett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 14.

ikocsis78

2022. május 7.

Remekül hidratál anèlkül, hogy zsírosabbá válna a bőröm. Hamar felszívódik, nem ragacsos, nem leszek tőle patranásos. Nekem bevàlt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

KrDana

2022. április 14.

Sajnos egyáltalán nem jött be. A géles állaga, textúrája egyébként tetszene és kellemes, de az illata egy idő után már számomra kellemetlen. Felvitel után inkább ragacsos, mint puha, kellemes érzetet adna. Én sajnos szuperhidratáló hatását sem éreztem, amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

lapatinszkililla

2022. április 13.

Évek óta használom, ez az egyetlen krém amit elfogad az arcbőröm. Könnyed állagú, nincs zsíros érzet, mintha csak víz lenne :) Rengeteg pénzt kidobtam méregdrága krémekre...feleslegesen!! De megtaláltam ezt :) Az ára manapság már 1500-1600 Ft (drogériás ár) Illata alig van, de az kellemes. Alapozó kevésbé áll meg rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

gyopar1

2022. április 3.

Felkenés után valamelyik kipárolgó összetevője iszonyatosan csípi a szemem, egyszerűen nem tudom emiatt használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 3.

Betti1113

2022. március 19.

Egyszerűen imádom :D Nem szeretem a nehéz krémeket, ezért kifejezetten valami könnyed állagú hidratálót kerestem, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Könnyű eldolgozni és gyorsan beszívódik, mégis jól hidratál. Az illata kellemes, cseppet sem zavaró, nem irritálja a bőrömet. Tökéletesen ellátja a funkcióját. Télre lehet hogy kicsit kevés lenne, viszont így tavasszal számomra tökéletes. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 19.

tátombák

2022. március 1.

Nagyon sajnálom, hogy ennyire nem vált be. A krémgél állag stimmel, szinte folyik, nekem nem zavaró.
DE! Felkenés után percekig könnyezek és hunyorgok, mert a bőrömről párolgó illatanyag/alkohol(?) úgy viselkedik, mint ha hagymát pucolnék!! A bőrömet nem irritálja, még csak ki sem pirosodok tőle, egyszerűen van benne valami, ami még akkor is piszkálja a szememet, ha nagy ívben elkerülöm vele. Hiába lenne megfelelő a zsíros bőrömre, ez így használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

x

2022. január 29.

Szuper, mint minden, amit próbáltam a márkától. És ez az illat... a legcsodásabb krémillat, egész nap szagolgatnám. Irtó gyorsan felszívódik, könnyed, mégis érezhetően hidratál. Először zselés állagra számítottam, és meglepett ez a tejes, híg állag, aztán láttam, hogy nem simán gél, hanem krémgél. Rendkívül könnyen kezelhető, sokkal könnyebben, mint az állaga alapján gondoltam volna. Jól eltalálták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 29.

rbagmlak

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2022. január 22.

Ár-érték arányban abszolút elviselhető, nyáron tök szuper de télen lehet kevéske. A parfümmel nincs bajom, bár már elszoktam tőle, ennek az illata semleges de már épp kezd kicsit zavarni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

szederszirup

2022. január 19.

Engem teljesen meglepett ez a termék. Csak vészhelyzeti megoldásként kértem kölcsön, miután a szokásos nappali arckrémemet otthon felejtettem pár napra. Abban a pár napban, amíg használtam, annyira megszerettem, hogy le is cseréltem az előző arckrémemet rá. Nagyon jó krémes-vizes állaga van, gyorsan beszívódik, még sminkelni is jó rá és teljesen semleges illata van. Hatékonyan hidratál és jobban érzi a érzékeny/enyhén rosaceás arcbőröm magát, miután felkentem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 19.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0