Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2013. március 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít*, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna maga után. Növényi hatóanyagai, a kukoricacsíra olaj és a szőlőmagolaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegítik a bőrsejtek regenerálódását.

* 5 óra elteltével az arc bőre +93%-kal hidratáltabb eredményt mutat, mint arckrém használata előtt (független laboratóriumi mérések alapján).

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1190 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Bee028

2019. június 13.

Egyelőre nem győzött meg 100%-osan a termék. Nekem az illatával nem volt problémám, annyira nem tűnik erőteljesnek és az én bőröm nem is olyan érzékeny az ilyesmire. Nemrég vettem, kétszer használtam eddig, de még várom, hogy lenyűgözzön. Előtte egy avonos hidratálót használtam ami az abszolút kedvencem volt, de sajnos már nem avonozik senki a környezetemben így egy kicsit macerásnak tartottam beszerezni, ezért gondoltam rá, hogy váltok egy olyan termékre ami boltokban is kapható. A vélemények alapján erre esett a választásom, árban is kicsit olcsóbb mint az avonos amit használtam, de úgy érzem eddig nem csinált semmit a bőrömmel. Hamar beszívódik ami jó, mintha puhább is lenne picit a bőröm, de mégis száraznak érzem, pedig alapvetően olajos a bőröm. Még adok neki pár esélyt, valószínűleg el is fogom használni, de nem biztos, hogy leváltom rá az avonos krémemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Orsikaa

2019. június 11.

Elég gyorsan beszívódó, könnyű gél. Felkenés után előbb ragadós lesz, majd teljesen beszívódik. A hidratáló hatásával egyelőre teljesen elégedett vagyok. Egyetlenegy negatívuma van: számomra kifejezetten kellemetlen az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

dunaimano

2019. június 6.

Update: Egyre kevésbé szívesen nyúlok hozzá. Az illata számomra nagyon tolakodó, akármilyen finomra is tervezték, sok. Tavasz vége felé már éreztem, hogy nem igényli a bőröm ezt a formulát, és gyakorlatilag beállt ez is a kézkrémként elhasznált arckrémek sorába. Ez valahogy nem az én műfajom... Kombinált, zsíros bőrrel maximum őszi, téli időben javaslom. 2019.06.06.

Könnyű géles-krémes állagú, mégis gazdag formula. Szépen terül, de nagyon kevés kell, hogy foltmentes legyen. Gyorsan felszívódik. Illata van, sajnos nem is kevés, bár azért visszafogott. Reggel is elég sok lépéses a rutinom, ezután ez a krém pont elég, de úgy érzem, önmagában kevés lenne. 2019.02.20.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

dorigurban

2019. május 25.

Ennyi pénzért ez az arckrém szinte ajándék, nagyon jól hidratálja a vízhiányos bőrt, egy pillanat alatt beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

a.muse.d

2019. május 15.

nagyon finom illatú, gyorsan beszívódik és már az első 1-2 használat után érezhető a hatása. főleg éjszaka használom, nappal ritkán, de akkor sem zsírosít, összességében nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

PerfectImperfection

2019. május 2.

Nagyon jó kis hidratáló nem hagy maga után fílmréteget, ami nagyon tetszik benne. Felkenés után enyén ragacsos érzetet kelt így nagyon szeretem smink alá használni, de inkább nyárra ajánlanám télen kicsit kevés volt nekem, ettől eltekintve szuper termék

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

viewxy

2019. április 22.

Leégett arcomra kerestem valamilyen hidratáló krémet és 1000 Ft-ért ezt választottam. Extra gyorsan beszívja a bőröm, pici réteg marad csak, de az is elmúlik hamar. Szeretem nagyon, feltölti az arcom és sikerült annyira hidratáltan tartani vele, hogy nem kezdett el hámlani. Naponta többször is használtam és így sem zsírosította a bőröm. Az illata nem jön be, erős nekem és nem túl fiatalos illat. Szerintem nappali minden napos arckrémnek is megtartom, kíváncsi leszek, hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Zsofka54

2019. április 12.

Kellemes, friss hidratál, jól szivodik fel - smink alá is ideális!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

Kellemes, friss hidratál, jól szivodik fel - smink alá is ideális!

Szamesz

2019. február 7.

Hosszas keresgélés, vélemény olvasás után több termék közül ezt választottam ki. Nem akartam felesleges pénzt kidobni olyan arckrémre ami zsíros, ragacsos érzetet ad. Hamar beszívódik, minimális de egyáltalán nem zavaró réteg marad de az is pikk-pakk eltűnik. Egyáltalán nem bántam meg! Nekem nagyon jól szuperál reggel és este is használom az arclemosó és tonik után. Teljes mértékben megéri. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

chupachups

2019. január 25.

számomra egy csoda! :)
régóta kerestem egy olyan arckrémet amit az érzékenyebb arcbőröm elvisel, rendszerint mindegyik krém után nagyon csúnyán zsírosodott az arcbőröm viszont ennél a krémnél nem :) reggel és este is használom alapos arcmosás után, nagyon hamar beszívódik és nagyon puha utána a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

számomra egy csoda! :)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0