Helia-D

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2020. június 17.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat!

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít*, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna maga után. Növényi hatóanyagai, a kukoricacsíra olaj és a szőlőmagolaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegítik a bőrsejtek regenerálódását.

* 5 óra elteltével az arc bőre +93%-kal hidratáltabb eredményt mutat, mint arckrém használata előtt (független laboratóriumi mérések alapján).

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

1000 Ft Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
Ár: 1000 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rtteszvesz

2020. december 28.

A csomagolás szép, bár nem szeretem a tégelyes krémeket. Beauty Boxból kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Folyós, nem kicsit. Nagyon nehéz a kivánt mennyiséget kiszedni a tégelyből. Folyton belement a szemembe, pedig a közelébe sem tettem, amit úgy csípett, hogy percekig könnyeztem. Megpróbálom elhsználni, de venni nem fogok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 28.

Hecate

2020. december 17.

Én csak kézre használom, mert nagyon száraz a bőröm és tovább rátesz a gyakori kézmosás. Számomra könnyű kivenni (igaz nem sokat szedek) és kenni. Azért szeretem kézkrémnek, mert szuperhamar felszívódik és kiválóan hidratál. A következő kézmosásig selymes a kezem, és a mancsom nem hagy extra zsíros nyomokat. Kedvelem az illatát is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 17.

Sziporka88

2020. november 12.

Ez a krém rémes. A csomagolás szép, na de ami benne van. Folyós, takonyszerű. Nagyon nehéz a kivánt mennyiséget kiszedni a tégelyből. A bőrre felvinni pont emiatt normálisan nem lehet. Folyton belement a szemembe, pedig a közelébe sem tettem, amit úgy csípett, hogy percekig könnyeztem. A hatása is elég semmilyen, gyorsan beszívja a bőrt, 1-2 óra múlva lehet újrakenni vagy ha sminkalapként használtam elfolyt. Kuka lett a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Daloca

2020. november 4.

Harmadszorra vettem újra, engem abszolút meggyőzött. Az illata kellemes, az állaga is nagyon tetszik. Gyorsan beszívódik. Én csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

heydy10

2020. október 26.

Semmi extra. Finom illatú (nekem nem zavaró), könnyed, nagyon vizes hatású krém. Nyárra tökéletes, de ha kicsit több ápolásra van szüksége a bőrnek valamilyen okból, akkor már kevés. Nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

kockasfulu

2020. október 26.

Könnyed, gél-állagú krém. Kellemes, nem túl erős, nem túl karakteres illatú. Könnyen beszívódik, a vegyes arcbőröm nagyon élvezi. Érezhetően ápol, de nem hagy zsíros utóérzést, könnyen beszívódik. Feltehetően télre azért kevés lesz. Tervezem újravenni. Ár-érték arányban elég meggyőző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

dorisz93

2020. október 24.

Nagyon szeretem az eddig próbált Helia D termékeket, de ez most csalódás. A hidratáló hatásával kapcsolatban semmi extrát nem vettem észre, a zsíros bőrömnek elég volt. Nem vagyok érzékeny bőrű, de ez valamiért csípi a szem- és orrkörnyékemet, érthetetlen. Az illata túl parfümös, a végére már nagyon zavaró volt, nem kellene ennyire egy arcra való terméket illatosítani. A márkának vannak sokkal jobb arckrémei is, ez most nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Kriszta180222

2020. október 7.

Korrekt kis arckrém ennyi pénzért. Az illata nekem nem zavaró, sőt kifejezetten szeretem. Az állaga nagyon tetszik, kellemes érzés a bőrön, gyorsan beszívódik és babapopsi puhaságú utána az arcom. Smink alá is szuperül bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

b69a7n

2020. október 7.

Update 10.07.: Azt vettem észre, hogy hiába van már csak egy kicsi a tégely alján, csak nem nyúlok utána. Ahogy telt az idő, egyre jobban zavart az illata/szaga, és a szemem is könnyezni kezdett tőle. A hatása továbbra is oké, de az illatanyag elrontja számomra az egész krémet, le kellett pontozzam.

Nekem is KM Boxból van, eddig nagyon tetszik. A kombinált bőröm is szereti, bár T vonalban csak vékonyan kenem. A bőröm nagyon kellemes állagú, puha lesz tőle, hamar beszívódik. Az illata nekem kicsit sok, felesleges, ezért nem adok neki 5 csillagot. De eddig nem irritálta a szemem, az már jó pont. Ha elfogy minden hidratálóm, akkor szerintem újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

NyBetti

2020. szeptember 29.

Elviselhetetlenül erős illata van, nagyon zavaró, könnyezik a szemem tőle. Miért tesznek ennyi parfümöt egy arckrémbe???
A hatása se a legjobb, nem szívódik be teljesen, marad egy ragacsos réteg utána.
Nem veszem újra, testápolónak használtam el végül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Nem veszem újra, testápolónak használtam el végül.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0