Helia-D

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2024. március 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat!

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít*, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna maga után. Növényi hatóanyagai, a kukoricacsíra olaj és a szőlőmagolaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegítik a bőrsejtek regenerálódását.

* 5 óra elteltével az arc bőre +93%-kal hidratáltabb eredményt mutat, mint arckrém használata előtt (független laboratóriumi mérések alapján).

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

szamali

2024. január 31.

valaha használt legkellemetlenebb krém. Se illata, se állaga, se beszívódás utáni bőr érzet, semmi sem kellemes. Egy vizes állagú, büdös, műanyagszagú valami.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

Greeka

2023. november 28.

Érzékeny és igen valóban vízhiányos bőröm van, pont olyan, amilyet ez a termék igényelne, de juuujj. Mintha savval kentem volna be az arcomat , úgy szétmarta. Egy mélyhidratólónak soha nem lenne szabad csípnie, nálam azonnal ment a kukába, miután elolvastam az összetevőket és megállapítottam, hogy ezt bizony hamarabb is megtehettem volna és egyszerűen nem kellett volna csak úgy lekapnom a polcról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 28.

Virvatuli

2023. október 13.

Az arcomon nem bírtam elviselni az illata miatt, érzésre sem volt jó, így végül a lábamra használtam el. Hát, tény, hogy ritkán ilyen szépen hidratált a lábszáram, ezért is kap három csillagot, de azért ez elég nagy pazarlás. Arckrémként nem tudom értelmezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. október 13.

Vansalinda

2023. szeptember 13.

Tökéletes mélyhidratáló! Jól esik használni, gyorsan beszívódik, van olyan jó mint egy drágább bőrfeltöltő krém!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

BerryLoo

2023. június 25.

Zsíros és az illata nem olyan fiatalos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 25.

Zsíros és az illata nem olyan fiatalos

Mancsika

2023. március 14.

Sajnos nekem nem vált be. A krém felszívódása nálam gyengén szerepelt, emiatt egy lehámló, ledörzsölhető réteg maradt utána. Allergiás reakciót nem okozott, viszont nem fogom többet vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. március 14.

Bakkoss77

2023. január 9.

Habár öregedő bőröm van, én egész nyáron ezt a hidratálót használtam a remek állaga miatt. Kellemes arckrém, puhítja a bőrt, gyorsan beszívódik és nem ragadós. dm-ben vettem meg, az ára is kedvező nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 9.

Anita97

2022. december 15.

Olyan semleges.
Puhít, de csíp is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 15.

Olyan semleges.
Puhít, de csíp is.

Garda

2022. december 6.

Egy teljes tégelyt elhasználtam már belőle és jövő nyáron újra fogom venni. Könnyű hidratáló krém, amely nagyon jól esik a vízhiányos bőrömnek. Érzékeny a bőröm, de ez a krém soha nem csípi még a szemkörnyékemet sem. Enyhe illata van, amit szeretek. Szérumok után szoktam használni. Télen már nem találom elég táplálónak, de meleg időben tökéletes, mert nem zsíros, nem fülled be tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 6.

Annamanna6

Korcsoport: >54
2022. december 4.

Az új változatot vettem, a régit nem ismertem. Ezzel nagyon meg vagyok elégedve, nem csíp. A szemkörnyék-ápoló után kenem az arcomra és nem csípi sem a szemem, sem az arcom - mint ahogy itt páran írták. Krémes állagú, könnyű használni, az arcomnak jól esik, ha lágyan belemasszírozom. Nekem tetszik és a márka egyéb termékeivel is meg vagyok elégedve, örülök, hogy magyar termék megfizethető áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.