KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőr mindennapos ápolására kifejlesztett gazdagon tápláló testápoló krém, Tokaji bor kivonattal. Természetes növényi hatóanyagaival és a Tokaji aszú eszenciával táplálja és mélyen hidratálja a bőrt. A benne lévő shea vaj növeli a bőr nedvességmegtartó képességét. A Tokaji aszú és a szőlőmagolaj hidratálják a bőrt, míg az argánolaj segít a szabad gyökök megkötésében, regeneráló, bőrfiatalító hatású. Parabénmentes.

JustGlitter

2018. november 1.

Én is újsághoz kaptam, és valahogy sokkal szimpatikusabb, mint a Botanic Concept arckrém, bár a hatása nem olyan látványos, vagy hűha. Jó az állaga, gyorsan beszívódik, és az illata is nagyon kellemes. Kicsit más, mint a többi krémé, de nagyon nagyon tetszik.
Leginkább arcra használom, ott teljesen jó, viszont kézre, testre is teljesen jó, hidratál, nem nehéz.

JustGlitter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Yeliz

2018. október 24.

Én is az ELLE-hez kaptam, jó marketing fogásnak tartom, mert magamtól biztosan nem vettem volna meg. Az állaga szuper, nagyon gyorsan beszívódik, ha elfogy szerintem újra fogom venni.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Andy88

2018. október 20.

Én is a Cosmohoz csomagolva próbáltam ki először, mert magamtól biztosan nem vettem volna meg ezt a krémet. Alapvetően hatalmas előítéleteim vannak ezzel a márkával szemben, sajnos ez a krém sem hozta meg a "wow" hatást... gyenge szőlőszerű illata van, átlagosan hidratálja a bőrömet, és ennyi... semmi extra. A Helia-D arckrémeivel ellentétben szerencsére nem zsírosítja a bőröm, könnyedebb az állaga, és nem is annyira büdös. De 3*-nál többet még így sem érdemel.

Andy88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Banszky

2018. október 15.

Cosmohoz volt ajándékba,direkt a nagy változatott vettem meg a krém miatt. Egy jó értelembe vett egyszerű kis krém,illatát sem igazán érzem de remekül hidratál. Meglep,hogy mindenki valamelyik újsághoz csomagolva próbálta ki és,hogy így "osztogatják" de nekem jó szolgálatot tett. Az nem biztos,hogy megvettem volna magamtól de mostmár lehet. :)

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

nikolett

2018. október 14.

Kezemre hasznalom, en is ujsaghoz kaptam. Kellokepp hidratal es nagyon gyorsan beszivodik.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Leander

2018. október 4.

Nem rossz, de semmi extra. Kellemesen, közepesen hosszan tartón hidratál. Nem nyújtja sajnos azt a pluszt, amit a termékvonal arckrémjei tudnak.Többet vártam tőle, mert az Hélia-D tokaji kivonatos arckrémjeit imádom. Ez sem egy rossz termék, de vannak jobb testápolók nála, mind hidratáló hatásukat tekintve, mind a "pici plusz" szempontjából.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Csutak

2018. szeptember 16.

Én is az Elle magazinhoz kaptam, a krém és az újság árát tekintve ez egy igencsak jó vétel. Igaz, én nem rögtön fürdés után kentem belőle magamra, de nagyon finom illata van (engem emlékeztet az oriflame Love Potion parfümjének illatára, bár abban nem szőlő van, hanem csokoládé). Azonnal hidratál, gyorsan beszívódik és nem hagy maga után ragacsos érzést. Mivel amúgy minden rendben van vele, de a bolti árát ki nem adnám érte, ezért egy erős négyes a vége.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

matanee

2018. szeptember 14.

Az Elle magazinhoz adták, amit kifejezetten nagylelkű gesztusnak érzek a részükről, tekintve, hogy az ára a boltban kicsit magas ahhoz, hogy magamtól rávetemedjek, hogy megvegyem. Így viszont volt lehetőségem kipróbálni, és nagyon szeretem, isteni az illata, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom. :)

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Scara

2018. július 28.

Finom, enyhe szőlő illatú hidratáló. Gyorsan beszívódik, nem hagy réteget a bőr felszínén. Eddig még csak párszor próbáltam, de nem tapasztaltam irritációt, pedig extra érzékeny a bőröm.

Scara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Wine Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.