Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőr mindennapos ápolására kifejlesztett gazdagon tápláló testápoló krém, Tokaji bor kivonattal. Természetes növényi hatóanyagaival és a Tokaji aszú eszenciával táplálja és mélyen hidratálja a bőrt. A benne lévő shea vaj növeli a bőr nedvességmegtartó képességét. A Tokaji aszú és a szőlőmagolaj hidratálják a bőrt, míg az argánolaj segít a szabad gyökök megkötésében, regeneráló, bőrfiatalító hatású. Parabénmentes.

oniemme

2019. március 25.

A többiekkel ellentétben én nem újsághoz kaptam, hanem célirányosan rendeltem. Elsősorban a kezemre használom, néha a számra éjszakára hidratálás céljából. Könnyen beszívódó, könnyed krém, nekem nagyon kellemes illatú, nem egy világmegváltó, de a célnak teljesen megfelel. Nem bántam meg ... ha elfogy, szerintem újra fogok rendelni belőle, mert általános krémnek, amit bárhová lehet használni, nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

nevaneva

2019. március 17.

Alapvetően nem vagyok nagy testápoló-használó, mert a bőröm többnyire szépen ellátja magát a számára szükséges dolgokkal, de néha azért kipróbálok ezt-azt. Ezt a krémet én is újsághoz ajánédkként kaptam és nagyon megtetszett, minden barátnőm kapott utána ajándékba. Az illata visszafogott, kellemes, sokáig érezhető a bőrömön, könnyen beszívódik. Sajnos nem tudok sosem elvonatkoztatni a csomagolástól, mert nekem az is hozzátartozik a termékhez és az itt nagyon tuti - nőies, elegáns, finom és tartalmas, mint maga a krém.
Azért nem adok öt csillagot, mert nem tudom igazán megítélni, hogy valójában mit csinált a bőrömmel (gondolok itt a szabad gyökök megkötésére, meg a mélyhidratálára, amit a leírás említ), azon túl, hogy bajt nem, és ez is valami :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

alphecca

2019. február 13.

Kellemes jól beszívódó krém,én sajnálom hogy nincs olyan szőlős illata mint az arckrémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

Dodicsenko

2019. január 30.

Még a nyáron egy újsághoz kaptam ajándékba, aminek nagyon örültem, hiszen magamtól biztos nem vásároltam volna meg.
Nem voltam soha egy testápolós típus, de ezt mégis nagyon megszerettem. Ennek két egyszerű oka van: a finom és nem tolakodó illat, illetve az hogy pillanatok alatt képes beszívódni a bőrbe. Valószínűleg léteznek jobb termékek is a kategóriában, egyáltalán nem nevezném csodaszernek, viszont amit egy alap testápolóval szemben elvárok, azt teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Sziporka88

2018. december 28.

Újságban volt ajándék. Nekem nagyon büdi volt. Az állaga jó, beszívódik rendesen, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

blanzsi

2018. november 21.

Ajándékba kaptam azt kell mondjam nagyon jó! Elég zsíros így csak testre használtam de nekem nagy kedvenc lett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

szabocintia

2018. november 21.

Újsághoz kaptam promóciós termékként, és biztosan újra fogom vásárolni!
Testre használtam főképp,gyorsan beszívódik, kellemes illata van, és egész sokáig puha marad a bőröm tőle!
Nekem eddig a legjobban bevált testápolóm lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Újsághoz kaptam promóciós termékként, és biztosan újra fogom vásárolni!
Nekem eddig a legjobban bevált testápolóm lett!

JustGlitter

2018. november 1.

Én is újsághoz kaptam, és valahogy sokkal szimpatikusabb, mint a Botanic Concept arckrém, bár a hatása nem olyan látványos, vagy hűha. Jó az állaga, gyorsan beszívódik, és az illata is nagyon kellemes. Kicsit más, mint a többi krémé, de nagyon nagyon tetszik.
Leginkább arcra használom, ott teljesen jó, viszont kézre, testre is teljesen jó, hidratál, nem nehéz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Yeliz

2018. október 24.

Én is az ELLE-hez kaptam, jó marketing fogásnak tartom, mert magamtól biztosan nem vettem volna meg. Az állaga szuper, nagyon gyorsan beszívódik, ha elfogy szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Andy88

2018. október 20.

Én is a Cosmohoz csomagolva próbáltam ki először, mert magamtól biztosan nem vettem volna meg ezt a krémet. Alapvetően hatalmas előítéleteim vannak ezzel a márkával szemben, sajnos ez a krém sem hozta meg a "wow" hatást... gyenge szőlőszerű illata van, átlagosan hidratálja a bőrömet, és ennyi... semmi extra. A Helia-D arckrémeivel ellentétben szerencsére nem zsírosítja a bőröm, könnyedebb az állaga, és nem is annyira büdös. De 3*-nál többet még így sem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Wine Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.