Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal Normál/Kombinált Bőrre DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: HeliaDKft, Módosítva: 2021. november 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1690 Ft

Hidratáló krém a normál, kombinált bőr igényeire kifejlesztve. Vegán összetétel, amely gondosan válogatott, természetes hatóanyagok egyedi kombinációját tartalmazza. Tokaji bor kivonat, hyaluronsav, szőlőmagolaj, shea vaj, panthenol, hydromanil és E-vitamin tartalma hozzájárul a hidratáltabb, üdébb bőrhöz.

Legendás kozmetikumok: Helia-D Botanic Concept Nappali Hidratáló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Ár: 1690 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 1300 , Eladó: Monicsajszi
Állapot: Új, egyszer kipróbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy fox post, automata 890 házhoz 1590-
Ár: 1100 ft , Eladó: noemi1990
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy posta /foxpost

bigdaybeauty

2021. december 6.

Alapvetôen vízhiányos a bôröm és télen ez még rosszabb, de ennek ellenére azért az orrom zsírosodik. Arra számítottam, hogy lehet nyárra lesz inkább jó választás, de egyáltalán nem húzódik a bőröm használat mellett, így télen sem. Csak több óra után kezd el minimálisan fényleni az orrom, úgyhogy nagyon elégedett vagyok. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

NovErke

2021. november 20.

Ahogy haladok a korral, egyre jobban észreveszem, hogy változik a bőröm. A típusa kombinált maradt, viszont a pattanások már nem jellemzőek, ritkán van 1-2 pici. Viszont vesztett a víztartalmából, valamint a mimikai ráncaim hangsúlyosabbá váltak. Mivel változik a bőröm, az ápolásán is változtatnom kell, így most keresem, mi fog beválni a legjobban.
Ezt a krémet mindenképp ki akartam próbálni, és nem volt rossz választás. Az állaga kicsit sűrűbb mint amit megszoktam, de szeretem, könnyen be is szívódik. Nagyon pici kell belőle, különben szerintem zsíros érzetet hagyna, és az a pici is jól eloszlatható. Biztos jó sokáig elég lesz. Hidratáltabbnak és feszesebbnek érzem tőle a bőrömet, nem okoz sem zsírosodást, sem pattanásokat. A mimikai ráncaimon még nem látom igazán hogy segítene. De annyi pénzért amennyiért vettem, így is nagyon jó. Meg hát még csak 2 hete használom. Az illata elsőre erősnek tűnt, de megszoktam. Valamint nagyon szép igényes csomagolása van, még jól is mutat a polcon. Nem tartom csodaszernek, de megérte. El fogom használni, utána lehet hogy mást is kipróbálok, lehet, ezt veszem újra, nem tudom még. Valami Garniert próbálnék még ki szívesen, mert attól a márkától már sok minden bevált. Ez még kiderül.

Up.: Sajnos nem válik be. Ahogy egyre régebben használom mintha egyre jobban igénylné is a bőröm, egyre szárazabb, de ha túl sokat használom meg kipattogok. Tehát ez egy ördögi kör. Váltottam egy Oriflame termékre, mert a Garnier mellett még az a másik márka ami arcápoló téren be szokott válni. Meg is szűnt a probléma. Így nem fogom elhasználni nekem valahogy nem jött át miért ekkora ez a márka, ha magyar termék, ha nem. Az én bőröm nem szereti. Az arctisztítójával együtt vettem de azt se használtam el, ahelyett meg vettem egy Garnier micellás vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

veci

2021. november 12.

Könnyű, de mégis krémes állaga van, használatával nagyon puha lesz a bőr, könnyen beszívódik és az összetevők jók. Az illata engem inkább mustra emlékeztet, mint friss szőlőre, de egyátalán nem zavaró. Alapvetően jó kis krém, de nekem hiányzik valami, amitől 5 csillagos lenne. Ez után viszont szívesen kísérletezek más krémekkel is a márkától.

update:
Végül nem vettem újra, mert egyszer 2 órával a használata után egyszer megkérdezték tőlem, hogy miért van pálinkaszagom... Utána elhasználtam estére, de igazából nem illik bele az esti rutinomba. Ezért nem fogok levonni még egy csillagot, még lehet, hogy kísérletezem a márka többi termékével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

update:

Timcso01

2021. november 9.

Gyakorlatilag 1 éve használom és újra veszem, nem kísérletezek a bizonytalannal egyenlőre. Ennyi pénzért, kategóriájában a legjobb amit találtam. Télen-nyáron használom, hűvösebb időben kell némi plussz hidratálás, így én alkalmanként a szérumot használom alá. Apró praktika, előtte rózsavízzel tisztítom meg a bőröm. Rendszeres használatával valóban üdébb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

Tiriteri

2021. november 9.

Jól hidratál, kellemes érzés utána a bőrnek, de nekem ennél többet nem tudott. Az illatanyag miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 9.

Kattty93

2021. október 22.

Az illata számomra kellemes.
Nyárra tökéletes volt, mert gyorsan beszívódott, nem nehezítette el a bőrömet. Most, hogy jönnek a hidegek, sajnos már kevés. Nem hidratál megfelelően, ezáltal foltokban száraz az arcbőröm. Ami további hátrány, hogy nincs benne UV szűrő, ezért nyárra is elgondolkodnék az újravásárláson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 22.

Az illata számomra kellemes.

kocsis.reka84

2021. október 9.

Kombinàlt bőröm nagyon szereti,a szàraz rèszeket jól hidratàlja a zsíros rèszeket viszont nem fènyesíti.Gyorsan beszívódik,kicsit gèles àllagú,sminkelni is jó rà,az illata nekem traubiszóda:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

Evelin98

2021. október 8.

Egy kis kényeztetésnek vettem, de nagyon parfümös nekem. Néha előveszem, nem csinál semmi extrát, de nem is ront a helyzeten. Összegégében nem rossz, de nem fogom újra venni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 8.

kataorsi

2021. október 6.

Párszor próbáltam, nekem nagyon tetszett. Finom az illata, könnyen beszívódik, egyáltalán nem nehéz krém. Jó az éjszakai változata is, ami szépen kiegészíti a nappalit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Formidable

2021. szeptember 21.

A sok pozitív értékelés hatására esett rá a választásom, és számomra abszolút hozta azt a szintet, amit az itteni vélemények alapján vártam. Bevallom, eddig sosem használtam "igazi" (arcra szánt) hidratálót, csak többfunkciós, testre és arcra egyaránt szánt termékeket estére, így nincs jó viszonyítási alapom, de összességében elégedett vagyok vele: amíg a korábban használt hidratálók mellett megjelentek száraz foltok az arcomon, addig emellett (és a párhuzamosan használt éjszakai változata mellett) ez szerencsére megszűnt. A könnyedebb állaga miatt egyszerre kevés is elegendő belőle, nekem kb. 4 hónapig volt elég egy tégely (valamivel tovább, mint az éjszakai). Az én bőröm szereti, szépen be is szívja, de a hidratáló hatása fennmarad egész nap. Az illata kellemes, engem teljesen a borra emlékeztet, de felkenés után gyorsan elillan, így ha valaki nem szereti, ettől sem kell tartania. Felkenés után az én kombinált/zsíros bőrömön azért elég fényes, de mattító fényvédőt használok utána, így egyáltalán nem csillogok jobban, mint amilyen a bőröm alapból. Nem okozott semmilyen irritációt vagy egyéb problémát, ennek ellenére szeretnék kipróbálni egy parfümmentes hidratálót is kíváncsiságból, viszont ezt bármikor újravenném, és fogom is, ha az újonnan kinézett nem válik be teljesen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0