Helia-D

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2019. február 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Resveratrol, hyaluronsav, és Vin-Uplift- a szérumban három innovatív és hatékony összetevő egységesíti ránctalanító erejét. A ránctalanító összetevőket a tokaji bor hidratáló hatása egészíti ki. A resveratrol elősegíti a kollagén szintézist, kontrolálja a melanin termelést és ezáltal a pigment foltok megjelenését és csökkenti a bőröregedés jeleit. A hyaluronsav javítja a bőr rugalmasságát és halványítja a ráncokat. A svájci jégbor és a növényi poliszacharidok találkozásán alapuló Vin-UpLift egy lifting hatású összetevő, amely gyors eredményt ér el a ráncok kisimításában és hidratáló hatással is bír.

lianex

2019. október 11.

Impulzus vásárlás volt, de nem bántam meg. Használom egy ideje és bár nem tudom, hogy ráncok ellen használ-e bármit, de a bőröm szép, egységes kinézetű lesz, puhább és rugalmasabb, nagyon jó alap a hidratálómnak. Az egyetlen bajom a szérummal az illata, a tolakodó műszőlő és én nagyon nem lettünk barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 11.

Kamea

2019. július 18.

Eddig a Helia-D Age Control Plus sejtmegújító szérumot használtam. Mivel alapjában véve elégedett voltam vele (bár a véleményezésénél is leírtam, hogy mivel ő volt az első szérumom, nincs összehasonlítási alapom), 2 hónap elteltével, amikor az elfogyott, maradtam a magyar márkánál és őreá esett a választásom. Már jó előre rákészültem a dologra. Kuponnapokon ott illegette magát előttem a fehér-arany pongyolájában a polcon, és én nem tudtam neki nemet mondani.
Azóta is el vagyok ragadtatva a megjelenésétől, ami roppantul elegáns. Praktikusnak tartom továbbá, hogy pumpás az adagolója (nekem két pumpálás elég is az egész orcámra).
Szerintem, szépen teszi a dolgát, annyira, hogy azon vettem észre magam, hogy már nem csak este, hanem reggel is teszek szérumot az arcomra, pedig eddig csak az esti bőrápolási rutinomba építettem be a szérumhasználatot. Könnyű eldolgozni, és hamar beszívódik, feszesítő hatása rögtön érezhető. A bőröm hidratált és sima tapintású lesz általa.
Az egyedüli bajom az illatával van, de nagyon iparkodok azon, hogy megszokjam!
Ezért kap tőlem csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Az egyedüli bajom az illatával van, de nagyon iparkodok azon, hogy megszokjam!
Ezért kap tőlem csak 4 csillagot.

CocoBellemare

2019. május 11.

Age control complex éjszakai és nappali krémek alá használom. Híg zselé, könnyen beszívódik, én beleütögetem az arcomba a tenyeremmel, szinte azonnal érezni a feszesítő hatást. Nagyon elégedett vagyok eddig az összes kipróbált Helia D termékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

NovakneViki

2019. március 31.

Sokkal többet vártam ettől a terméktől ha már a leírásban három hatékony és innovatív összetevőt emlegetnek. Használtam éjszakára, de nem hozott nagy áttörést, kipróbáltam nappalra smink alá, de szintén semmi látható hatás. Nekem az állaga túl híg, mert a british rose géltonikom is sűrűbb ennél. Arcszérumnak túl gyenge ellenben kellemetlen szőlő illatot áraszt. Viszont ha már megvettem elhasználom alapon kipróbáltam testszérumnak, annak egész jó volt, de ár-érték arányban drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

danzsu

2019. március 16.

Ajándékba kaptam,a ránctalanító krémmel együtt használtam.Önmagában tényleg kevésnek érzem(és az én száraz bőröm is húzódik tőle), de a krém elött felkenve szerintem kiegészítik egymást,jól működnek együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

shajni

2019. február 7.

Egy hete használom reggel, este. Semmi látszata nincs. Ellenben kényelmetlenül húzódik a bőröm tőle. A rossmanos Isana Hyaluron Booster ampullái sokkal jobb, mind minőség, mind ár tekintetében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Hyaluronic Acid