Helia-D

Ár:   1990 ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   1990 ft
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

A bőr mindennapos ápolására kifejlesztett tápláló testápoló Tokaji bor kivonattal természetes növényi hatóanyagaival és a Tokaji aszú eszenciával táplálják és mélyen hidratálják bőrét. A benne lévő shea vaj növeli a bőr nedvességmegtartó képességét. A Tokaji aszú, szőlőmag olaj és B5 provitamin hidratálják a bőrt míg az E-vitamin segít a szabad gyökök megkötésében, regeneráló, bőrfiatalító hatású. Gyorsan felszívódik. Parabénmentes.

Kamea

2019. szeptember 30.

Mindegy, hogy tél, vagy nyár, nekem olyan száraz a bőröm, hogy már úgy 16 éves korom óta muszáj szinte napi szinten testápolót használnom a zuhanyzást követően. Ez naponta kb. 5 percet elvesz ugyan az életemből, de cserébe a bőröm még mindig sima, és puha tapintású, és nem jellemző a csíkosodás se. Számtalan testápolót kipróbáltam és el is fogyasztottam már az életem során, amik nekem csak használtak, ártani egyik se ártott. A különbség köztük csak annyi, hogy voltak a jók, és a még jobbak. A Helia-D-nek ez a testápolója nálam a „még jobbak” kategóriába sorolható. Kezdődik azzal, hogy pumpás kiszerelésű. Praktikus az adagolása mindaddig, amíg le nem érünk a flakon aljára, mert utána kicsit jobban meg kell vele szenvedni. De ez az ilyen kiszerelések esetében már csak így működik! Kinyomva egy tartalmas állagú krémet kapunk, a hidratáltság a felkenést követően szinte már azonnal érezhető, ami ki is tart legalább egy napig. Könnyen beszívódó krém, ami nálam egy igen fontos szempont, hiszen így a testápolózás nem akasztja meg az öltözködés mentét.
Nekem bevált, szerettem, szeretem és lehet, hogy még szeretni is fogom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Nekem bevált, szerettem, szeretem és lehet, hogy még szeretni is fogom!

Emem

2019. április 4.

Gyönyörű puha bőr,mennyei illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Gyönyörű puha bőr,mennyei illat.

gyongyikeolasz

2019. március 30.

Ajándékba kaptam a testápolót és nagyon örülök neki mert magamtól nem vettem volna meg. Egyik kedvenc testápolóm lett. Imádom az illatát, az állagát és hogy gyorsan beszívódik. Az illata több óra hosszáig érződik a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

alphecca

2019. február 13.

Jól beszívódó ,ápoló cucc de sajnos nincs az a szőlős illata ami a krémeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 13.

Jól beszívódó ,ápoló cucc de sajnos nincs az a szőlős illata ami a krémeknek.

ilkaflora

2018. november 17.

Isteni az illata!!! Hamar beszívódó krém, kellemesen ápolt bőrérzetet nyújt, és egyszerűen imádom az illatát! Ha lenne parfüm változata, azt is megvenném! Nem vagyok testápolós típus, de ez mostanában a kedvenceim között van. Plusz állatkísérletmentes, magyar termék. Ez igen ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

orsolyap

2018. július 9.

Az egyik legjobb testápoló, ápol, hidratál. Az illata tökéletes, amolyan Tokaji asszú bomba. "Újravevős. " :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Wine Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.