Helia-D

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ohara, Módosítva: 2020. március 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali hidratálást nyújtó szérum normál/kombinált bőrre amely hyaluron sav tartalmának köszönhetően azzonnali és hosszan tartó hidratáltságot nyújt, javítja a bőr rugalmasságát emelett revitalizáló hatású. A niacinamid serkenti a bőr kollagén termelését, így segítséget nyújt a ráncok elleni küzdelemben. A bio aloe vera víz támogatja a bőr regenerálódását, az E-vitamin segíti a bőr védelmét a káros környezeti ártalmak ellen. További értékes hazóanyagai (jojoba olaj, sárgabarackmag olaj) puhábbá, bársonyosabbá varázsolják a bőrét.

Ár: 1500 Ft , Eladó: munoom
Állapot: pár pupálásnyi hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, XVI., fizetés: személyes átvétel a Dózsa György úti metrónál, vagy az Örsön

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gig89

2024. május 23.

Kellemes csalódás volt. Nagyon tetszik az illata és gyorsan beszívódik. Ha jó ár-érték arányú könnyed hidratálót szeretnél, akkor ez egy tökéletes választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 23.

barbie08

2023. december 22.

Érdekes, mennyi pozitív kommentet olvasok. Nekem nagyon nem jött be. Az illata és a színe/állaga mosogatószerre emlékeztet. Beszívódik, de sok idő kell neki, eleinte nagyon ragacsos érzetet hagy egy ideig. Számomra nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 22.

nerukise

2023. október 11.

Anyósomon keresztül találtam rá erre a termékre, nála próbáltam ki először és megtetszett az illata és a kiszerelése is. Így hát muszáj voltam venni magamnak is, mivel a pumpa is tetszett, az állaga is kellemes és emellett magyar is, ami jó kis bónusz. Még csak az elsőt használom, de majdnem naponta ezt kenem fel az egész arcomra arctisztítás után. Nekem kicsit lassabban issza be a bőröm és addig picit ragacsos, de utána kellemes puha és megmarad az illata is. A pumpafej kicsit valamikor nehézkesen nyomódik le, ezt már az anyósom által próbált verziónál is észrevettem és azt hittem, hogy csak a sok használat miatt van, de sajnos nem, nekem elejétől kezdve a legelső lenyomásnál harcolni kell vele.Jó kis szérum és szerintem újra is fogom venni, ha nem találok ennél még jobbat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 11.

eszo87

2023. július 21.

Imádom ezt a hidratáló szérumot,már vagy 4 tubust elhasználtam. Az állaga nagyon könnyed,hamar beszívódik,mégis jól teszi a dolgát. Lehet rá rétegezni és sminkelni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 21.

Reci2002

2023. július 16.

Erős parfümös illat, és semmi hidratálás… száraz piros foltok lettek a bőrömön tőle, 3 hét után oda adtam a kamasz húgomnak nézze meg hátha velem nem kompatibilis a termék, de nála is ugyan ez a hatás… próbáltam nedves, száraz bőrre reggel, este, más szérummal és egyedül is de minden hogy akkor volt baj ha benne volt a rutinba ő is. Akkor került a kukába amikor pattanasokat is okozott már és hámlott már az orrom is… szerettem volna szeretni de egy nagy nem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 16.

tmelcsi73

2023. július 7.

Nagyon megszerettem, jól hidratál.Reggel-este használom, már többször újra vásároltam.Rétegezős rutinba jól bele illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 7.

Melinda84

2023. június 5.

Könnyed textúrájú szérum, gyorsan beszívódik, éjszakai és nappali használatra is működik, még nyári időszakban is. 40 éves korom felé elég problémássá és érzékennyé vált a bőröm, de ettől nem tapasztaltam kipirosodást, sem apró pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 5.

adri0419

2023. május 1.

Esténként használom. Puha, púderes hatású lesz a bőröm tőle. Egy negatív dolog van vele kapcsolatba a pumpája hol működik, hol nem. Ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

Morci

2023. március 30.

Úgy szerettem volna szeretni, de az én bőrömmel sajnos nem kompatibilis. Olcsó, magyar, jó illatú, gyorsan felszívódik, szép bőrképet ad. Ami miatt körülbelül ötödször veszem elő a szekrényből, majd néhány nap múlva száműzöm újra, az a sok rohadék pattanás, amit a használata okoz. Egy napnyi kenés után már kijön két-három csúfság, és ez minden nap megtörténik. Megpróbálom a nyakamra elhasználni, ha már megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. március 30.

LinaBaba11

2023. március 13.

Impulzív vásárlás volt, mert megtetszett az üvege. Az egyetlen ami nem tetszik benne, hogy az amúgy szép üvegről lejön a fólia, és idővel a pumpa ezüst fóliája is, ami azután az ujjamon landol a krémmel együtt. Újravevős lesz, de azonnal le fogom fejteni róla a fóliákat. Ezen kívül imádom, már 5.hónapja használom általában este heti legalább 3x és nagyon bevált! Persze önmagában ez sem egy csodaszer, előtte tonikot, és mivel hyaluron tartalmú szérum, utána hidratáló krémet is teszek fel. A Helia-D Classic ureás krémeivel nagyon jól összedolgozik :) Egy pumpa elég belőle, amit jól eloszlatok. Eléggé foltos es piros volt az arcbőröm, de szépen egységesítette a bőröm ez a két kence együtt! Mélyebb piros pattanások sem jönnek már ki, miteszereim igy is vannak ugyan, de annyit halvanyitott rajtuk, hogy legalább nem szembetűnőek.

Update: már két éve újravevős, és mindig benne van a rutinomban vagy ez, vagy a száraz bőrre való változata. (Évszaktól függ)
Szépen eltűntette az aknékat, partanásokat. Nagyon örülök, hogy rátaláltam! Próbáltak más márkákat, ami csak niaciamid vagy csak hialuron, de nem hozta meg ugyanezt az eredményt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Aloe vera növényből származó kivonat. Előállítása során a tiszta vizet az aloe barbadensis levél nedvével dúsítják. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emolliens) tulajdonsága van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.