Helia-D

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ohara, Módosítva: 2020. március 17.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnali hidratálást nyújtó szérum normál/kombinált bőrre amely hyaluron sav tartalmának köszönhetően azzonnali és hosszan tartó hidratáltságot nyújt, javítja a bőr rugalmasságát emelett revitalizáló hatású. A niacinamid serkenti a bőr kollagén termelését, így segítséget nyújt a ráncok elleni küzdelemben. A bio aloe vera víz támogatja a bőr regenerálódását, az E-vitamin segíti a bőr védelmét a káros környezeti ártalmak ellen. További értékes hazóanyagai (jojoba olaj, sárgabarackmag olaj) puhábbá, bársonyosabbá varázsolják a bőrét.

Leander

2022. január 18.

Tesztelésre kaptam és bevált. Egy könnyed, egyszerű, gyorsan és jól beszívódó hidratáló szérum. Télre talán kicsit kevés, nyárra viszont ideális, az én bőröm a hidratáló krémet sem igényli utána. Komolyabb ráncaim még nincsenek, így arról nem tudok beszámolni, hogy azokra hogyan hat, de kombinált bőrre mindenképpen ajánlanám könnyed kis hidratálónak. Az illata kellemes, nem hivalkodó, szerintem a kiszerelése is rendben van, könnyen haszbálható, felhasználóbarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 18.

Runway

2022. január 1.

Könnyű, hamar beszívódó szérum, remek hidratáló. Az illata számomra egy picit erős, de ez nem mindenkit zavar egyébként, sajnos az én bőröm néha hajlamos érzékenyen reagálni rá. Egyelőre nem tapasztaltam irritációt, remélhetőleg ez a továbbiakban is így marad. Amúgy is nagyon szeretem a niacinamide tartalmú krémeket, szuper hatással van a bőrömre. A csomagoláson azért lenne még mit fejleszteni. Összességében nekem bevált ez a termék, örülök, hogy kipróbálhattam. (tesztelésre érkezett)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 1.

lucisunderground

2021. december 15.

Tesztelésre kaptam én is a krémet.
Nagyon kis könnyű, viszonylag hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után.
A parfüm benne nem zavarta a bőrömet. Próbáltam tudatosan beépíteni a rutinomba.
De sajnos nagy extrát nem tett a bőrömmel. És a csomagolása tényleg elég kis gagyika.
De az plussz pont hogy legalább ártani sem ártott az egyébként kicsit érzékeny pirosodásra hajlamos bőrömnek. Elfogom használni, de nem emelném le a polcról, mert ennél vannak jobb szérumok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

Tesztelésre kaptam én is a krémet.

zalla

2021. december 12.

Tesztelésre kaptam a terméket. Pozitív csalódás számomra. Egy könnyed gél-krém, ami hamar beszívódik. Az illata -számomra- nem erős. Az én rutinomban reggeli hidratálóként tökéletesen vizsgázott, nem irritált, nem veszett össze a fényvédőmmel. Az egyetlen amit én is sajnálok, a csomagolás. Nagyon elegáns az üveg, de a pumpát nehéz lenyomni. (És elég olcsó hatású is a metálos műanyag, de emiatt nem fogok pontot levonni.)
Ár-érték arányban különösen jó vétel, ha az ember niacinamideot tartalmazó krémet keres. (Lehet inkább így kellene reklámozni. ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

dalmesz0204

2021. december 7.

Különösebb változást egyelőre nem tapasztaltam a használata során. Hidratáló alá használom, szeretem az illatát de a pumpája tragikus, mindig lecsúszik az ujjamról :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 7.

bongi

2021. december 3.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Kellemes az állaga, jól hidratál. Nekem önmagában nem elég, de amúgy is szoktam 1-2 szérumot + hidratálót használni egyszerre, nem várok csak egy terméktől megváltást. Engem személy szerint zavar az illata, lehetne sokkal visszafogottabb, ha már tesznek bele parfümöt, lehetne feleennyit. Mindenképp mellette szól, hogy baráti az ára és könnyen beszerezhető. Elhasználom, de megvenni valószínűleg nem fogom, mert a jelenlegi kedvenc Inkey List-es hidratáló szérumomat nem übereli.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 3.

ami2015

2021. november 30.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Kinéztem már korábban, hogy egyszer ki kellene próbálni, így pont jól jött. :) Szeretem a pumpás adagolóval ellátott krémeket, ez már emiatt is szimpatikus. Az állaga tetszik, az illatanyag nem zavar, nem bántotta a bőröm. Gyorsan beszívódik, hidratáló nekem kell utána. Ami még nekem pozitív, hogy a niacinamid nem okozott semmi problémát, pedig nem igazán szereti a bőröm, sőt mintha szebb lenne azóta az arcom, hogy használom. Meg fogom venni, ha elfogy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 30.

Ophelia

2021. november 30.

Tesztelésre kaptam, ezúton is köszönöm, nagyon szerettem volna kipróbálni ezt a terméket, tökéletesen nekem való. 🙂
Igényes csomagolás, minőségi tartalmat sugall. A pumpás adagoló néha kicsit akadékoskodik, de végül mindig sikerül kinyerni a megfelelő mennyiségű krémet belőle. Tetszik ez a nagyon lightos textúra, pillanatok alatt beszívódik a bőrbe, enyhe, friss illatú, azonnal lehet rá sminkelni. Nekem önmagában elég ez a hidratálás (sajnos gyorsan zsírosodik a bőröm) puha, sima bőrt eredményez. Reggel és este is használom. Nagyon elégedett vagyok vele, már be is szereztem az utánpótlást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 30.

puckagi

2021. november 28.

Tesztelésre kaptam a terméket.
Reggel vagy este lehet használni, én reggel használtam, kellemes az illata, a bőröm hamar beitta, érezhetően puhább lett az arcom tőle, nagyon jól hidratált. Sajnos az ötödi- hatodik használat után apró pöttyök jelentek meg a homlokomon, lehet nem bírja valamelyik összetevőt a bőröm, egy Avonos hyaluron szérumtól is ezt tapasztaltam. Most szüneteltetem egy kicsit a használatát, még egyszer próbálkozom majd vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 28.

Tesztelésre kaptam a terméket.

Habibba

2021. november 27.

Elfogyott a másik általában használt termékem és azonnal kellet beszerezzek egyet, őszintén megtetszett a külseje , emiatt hazajött.
Nem ragacsos, gyorsan beszívódik és a többi rutinomba lévő termékeket is jól tolerálja, így tökéletesen be tudtam illeszteni a reggeli folyamatba. Nemrég használom , de semmi gondom nincs vele így megadom a maximális csillagot. Ha beválik akkor újra veszem, mert könnyen beszerezhető

Update 11,27:
Nagyon hamar elfogyott ami lehet a hideg idő miatt is, többet használtam ebből a termékből mint szoktam (pl. G&G richből)
Nem irritált továbbra sem.
Nem fogom mostanában újra venni, mást szeretnék kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 27.

Update 11,27:
Nem irritált továbbra sem.
Nem fogom mostanában újra venni, mást szeretnék kipróbálni.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.