Helia-D

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: sephora, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 13.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A hidratáló maszk három arcápolási feladatot lát el egyszerre. Praktikus kiszerelése három részre van osztva: egy szérumot, egy aktív maszkot és egy éjszakai krémet tartalmaz A három termék egymás utáni használata kiválóan kiegészíti a megszokott, napi bőrápolási rutint –egy otthon, kényelmesen elvégezhető, szuperhidratáló kúra. A három lépés úgy van felépítve, hogy bőrünk nemcsak hidratáltabbnak, de feszesebbnek is tűnik használatával. Ez köszönhető egyrészt a maszk hyaluronsav tartalmának, másrészt az éjszakai krém gondosan összeválogatott komponenseinek.

1. lépés: Feltöltés. Szérum, amelynek hyaluronsav tartalma és értékes, növényi hatóanyagai (fehérliliom kivonat, jázmin kivonat, argán kivonat) táplálják a bőrt és maximalizálják a maszk hatását.
  2. lépés: Ápolás. Hyaluronsavat tartalmazó formula, amely mikroszálas maszk segítségével jut a bőrbe. További növényi összetevői (tea kivonat, uborka kivonat, aloe vera kivonat) hozzájárulnak a bőr mélyhidratálásához és táplálásához.
  3. lépés: Hidratálás. Aktív hatóanyagokat (egyebek mellett adenozin, szkvalén) és további növényi komponenseket tartalmazó befejező krém, amely segít fenntartani a bőr hidratáltságát és frissességét.

Colormonkey

2021. április 16.

Ebből be fogok tárazni, sokkal jobb mint bármelyik maszk amit eddig használtam. Egy forró fürdővel összekötve tökéletes otthoni wellness. Érzem, hogy a bőröm feltöltődött, beitta ezt a sok fincsiséget, és most ragyog. Must have.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

fer.bea

2021. április 9.

A szérum és a maszk egész jól működött.
Az utolsó (harmadik) lépés rontotta el az egészet, iszonyú zsíros, a bőröm nagyon nehezen itta be. Sajnos emiatt nem hiszem, hogy újravásárolom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

A szérum és a maszk egész jól működött.

Brigitta0606

2021. január 5.

Ez egy jó találmány. Nagyon szép lett másnapra a bőröm. Maradt is még a krémből és a szérumból, azt másnap is használtam. Az illata is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

TahinZsofi

2020. december 15.

Nem jött be sajnos, pedig nagyon lelkes voltam. A márka több termékét is szeretem, ezért próbáltam ki. A szérumnál még nem volt semmi probléma, a maszk csípte, húzta, irritálta a bőröm, nagyjából 12 percet bírtam. A krémet bár félve, de felvittem. Egyálalán nem szívódott be és olyan volt, mintha egy viszos réteg fagyott volna a bőrömre. Röviden nem működött :/ A szérum miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 15.

AnnaWass

2020. december 13.

Ez a 3 lépéses csoda egy fantasztikus találmány! Nekem nagyon "bejött"! Alig várom, hogy kipróbáljam az Aloe Vera-sat is! Kényelmes mert egy lépésben tulképp három van hiszen egymásra épülő a rutin, a kedvenc Vasárnap esti ápolási rutinom lett, nagyon ajánlom, nekem szuperül bevállt! A fátyolmaszkot felhelyezés után gyengéden "bemasszírozom" a jade köves rolleremmel, kb öt percen át...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 13.

Honeyhair

2020. december 13.

Kipróbáltam ezeket a háromlépéses arcápoló maszkokat, és számomra beváltak, szeretem azt a hosszas esti rituálét, amikor pepecselni lehet velük. Bár először úgy gondoltam, a megszokott éjszakai krémemet nem szívesen hagynám ki (merthogy ebben utolsó lépésként az is van), de ezt végül elfogadtam. Az én száraz, vízhiányos bőrömre kellemes hatású volt ez a maszk, ugyanakkor nem ez volt neki a legjobb, hanem a zöld aloe verás. Kicsit zavart, hogy a fátyolmaszk eltávolítása után felvitt éjszakai krém "kukacosan hámlott", ezen még jó lenne javítani, ugyanakkor a hatása teljesen rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 13.

MCSAnita

2020. november 19.

Mikor a maszkot leszedtem, bemaszíroztam ahogy szólt az utasítás, már beszívodott így ment rá a 3. lépés a krém.. Na itt jött a problema , elkezdett beszívodni, majd ahogy hozzáértem az arcomhoz darabosan, túrósan jött le. Hát nem túl gusztusos, zavart az a réteg így a nagyját leszedtem,hogy ne az ágyam kenjem össze.
Most okes a bőröm tőle, de semmi extra, holnap még jövök végső véleménnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

Most okes a bőröm tőle, de semmi extra, holnap még jövök végső véleménnyel.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, Betaine, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer
Vitaminok: Panthenol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

A fehér liliom virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.