Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   110 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Helia-D Fekete Szappant a zsíros, problémás bőr mindennapos tisztítására fejlesztettük ki.  Gyengéden tisztítja és mattosítja a zsíros arcbőrt, eltávolítja a felszíni olajréteget. A termékben található menta és levendula kivonat csökkenti a mitesszerek és pattanások kialakulását. Mérsékelten szárítja a bőrt, bőrnyugtató hatású.

Kakics92

2020. február 20.

Tetszik a kiszerelés és jó az illata. Tiszta érzetet ad a bőrömnek, de kb. ennyi. Minden napos használatra semmiképp nem ajánlom. Nagyon szárít. A miteszereken sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

brajack

Korcsoport: < 18
2019. december 29.

Gusztustalan amit az arcommal tett... semmi pattanás nem múlt el, az egész arcom száraz szar lett tőle hiába használtam utána tonikot, hidratáló krémet...
Szutyok... Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. december 29.

Szutyok... Nem ajánlom senkinek

isabelle007

2019. október 25.

Csodaszer. Megszüntette a mitesszereimet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Csodaszer. Megszüntette a mitesszereimet!

ancsa428

2019. október 23.

Napi 2 használattal kevesebb mitesszerem lett, a gyulladásokon is segít. Az illata finom, a JimJams fekete szappanétól nekem jobban tetszi, illetve az állaga is jobban tetszik. Kicsit szárít, így kell utána hidratáló, de szépen letisztogatja az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

barbarasudi89

2019. október 22.

Mindig nagyon pattanásos volt az arcom, de ez a szappan csodát művelt velem. Korábban naponta most már csak hetente egyszer használom, nagyon szárít ezért is kell utána egy könnyebb arckrém (pl.: helia d tokaji aszús). Ajánlom mindenkinek 😊
Update:
Még ki sem fogyott teljesen, amikor teljesen abbahagytam a használatát. A pattanások eltűntek, viszont kegyetlen amit a bőrömmel művelt. Az amúgy olajos bőröm száraz, állandóan "pereg" akár minden nap is dörzsölhetném bőrradírral. A nyakam mint a smirgli, egyenlőre még nem találom a megoldást erre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Update:

Nazalea

2019. június 13.

Pár hete használom. Az itteni vélemények alapján vettem. Nem mondom, hogy csalódás, el tudom képzelni, hogy beválik. Korom ellenére igazi "antinő" vagyok, soha nem pörögtem azon, hogy kenjek valamit az arcomra. Igazából nincs is baj a bőrömmel, leszámítva a vízhiányt maxiumum. Az utóbbi időben megfigyeltem, hogy mintha az orrom zsírosodna, ami elkezdett zavarni. Megvettem ezt a szappant. Nem tudom magasnak számít-e az ára, de kicsi elég belőle az egész (hatalmas) arcomra, szóval ha bevállt volna biztos jó lenne az ár-értéka ránya...de sajna nekem ne. Legalábbis erre a problémámra nem. Tényleg szárít, de nem szaharára, az orromon kívül szeeti is az arcom...mondjuk 36 év alatt nem volt sok pattanásom, ez kihozott kettőt....közel a 40hez viszont nem szeretnék pattanást,egyet se. Szóval nem használom az arcomra. Viszont körömlakkozás előtt ezzel mosok körmöt (kis körömkefézéssel) és nagyon szépen eltávolítja a "zsírt" a körmömről (már ha ennek van értelme).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

mollimo

2019. május 19.

A Jimjams fekete szappanja után gondoltam ezt is kipróbálom. Állagra sokkal sűrűbb, emiatt nehezebben habzik fel. A pattanásokat nem tüntette el, de használat után érzem hogy tiszta és sima az arcom. Az illata kellemes, leginkább a levendula érződik rajta. Elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Dius731

2019. május 10.

Nekem igazán zsíros bőröm van egy ideje, de ez a szappan nekem nagyon túlzás. Borzasztóan szárít, igazából még több pattanásom lett tőle emiatt. Akkor már az Ilcsi valamivel jobb volt, de rájöttem, hogy ez a szappanozós dolog nekem alapból nagyon nem tesz jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Emem

2019. április 4.

Megfelelően tisztít,bőröm állaga láthatóan javult,mióta használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Megfelelően tisztít,bőröm állaga láthatóan javult,mióta használom.

Betadri

2019. március 22.

Az eurofamilyben bukkantam rá és egyből be is tettem a kosaramba este màr ki is probàltam nekem bejött a hatás még csak 1 szer hasznàltam de érzem hogy segített màr îgy is az arcom simàbb lett tőle és tisztàbb is ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.