Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   110 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2017. december 11.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Helia-D Fekete Szappant a zsíros, problémás bőr mindennapos tisztítására fejlesztettük ki.  Gyengéden tisztítja és mattosítja a zsíros arcbőrt, eltávolítja a felszíni olajréteget. A termékben található menta és levendula kivonat csökkenti a mitesszerek és pattanások kialakulását. Mérsékelten szárítja a bőrt, bőrnyugtató hatású.

Stenico

2022. február 3.

CSODASZER! Az ultrazsíros, mitesszerekre hajlamos bőrömre rá se ismerek pár nap használat után. A pórusok alig tömődnek el - nincs mit nyomkodni -nincsenek hámló foltok a nyomkodás helyén... csak sima és tiszta bőr. Az egyetlen negatívum a pumpás flakon, ami egyszerűen nem hajlandó működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 3.

poszike22

2021. november 17.

Sajnos az én bőrtípusom hidegebb évszakokban hajlamos a száradásra így a mostani használat után eléggé kiszárította és marta a bőrömet a szárazabb részeken, viszont ahol zsírosabb ott friss és kellemesen, sima, kevésbé zsíros érzetet eredményezett. Nyáron teszek vele egy újabb próbát. Nem rossz termék, viszont száraz bőrre tapasztalatom szerint nem alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

floserban

2021. május 10.

Sajnos nekem semmit sem használt. Sőt, nagyon szárította az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

Sajnos nekem semmit sem használt. Sőt, nagyon szárította az arcomat.

Tymea

2020. december 6.

Letisztítja a bőrt, de a nagy csodára nem képes. Sem a pattanásaimmal sem a mitesszereimmel nem csinált semmit. Ahhoz képest mennyire dícsérik, nekem nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

cseh.rebeka

2020. november 13.

Kissé szárít, így nem használom minden nap, de nekem bejött. Ugyan a csúnya, piros hegekkel nem sokat tud kezdeni ő sem, de szépen megnyugtatja a bőrt és lejjebb húzza a pattanásokat. Utána érdemes valamilyen hidratálót használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

rekra

2020. július 15.

Minden nap használom érzékeny bőrömre, de nem szárít, szépen letisztít, nagyon elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Amma

2020. május 28.

Kb. 3 hónapja használom, eleinte féltem tőle, hogy szárítani fogja a bőröm, de egyáltalán nem, (mondjuk rengeteget iszom, napi 3 litert) a pattanásaimat pedig szépen eltüntette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

MLotti

2020. április 23.

Relatíve új szerzemény. Alapvetően száraz és nagyjából problémamentes a bőröm, de időnként jön egy második kamaszkor hullám, és olyankor ez a termék nagyon jól jön. Én, a leírással ellentétetben nem szoktam 10 percig fent hagyni, csak átmosom vele az arcom, és kb 1 perc után már öblítem le. Így nem kezdi ki a bőröm, viszont a gyulladni készülő pattanásokat szépen leszárítja. Egy alapos hidratálás azért javallott utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Kakics92

2020. február 20.

Tetszik a kiszerelés és jó az illata. Tiszta érzetet ad a bőrömnek, de kb. ennyi. Minden napos használatra semmiképp nem ajánlom. Nagyon szárít. A miteszereken sem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

brajack

2019. december 29.

Gusztustalan amit az arcommal tett... semmi pattanás nem múlt el, az egész arcom száraz szar lett tőle hiába használtam utána tonikot, hidratáló krémet...
Szutyok... Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Szutyok... Nem ajánlom senkinek

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol