Helia-D

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hajneeka, Módosítva: 2016. május 3.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

Könnyen felszívódó hidratáló krém a száraz, igénybevett lábak ápolására. Különleges formulája nedvességgel látja el a bőrt, majd segít azt a bőrben tartani. Bőrnyugtató hatóanyagokat tartalmaz, a benne lévő aloe vera ápolja és puhítja a lábfej bőrét.
Kőolajszármazék- és parabénmentes termék.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

6vilag

2022. november 15.

Univerzális. Az alap funkcióján felűl megfelel kézkrémnek is, és néha a kiszáradt lábszáramat is ezzel szoktam kenegetni. Gyorsan beszívódik mindenhol, nem hagy zsíros érzetet sem pedig foltot sem maga után. Illata kellemes. Azt nem modnom, hogy extra mód hidratál, de elegendően. Nem csodaszer, egy átlagos krém, amit én univerzálisként használok, nem fog rámromlani. Néha szoktam beletenni 1-2 cseppnyi betadine-t, lábizzadás ellen kitűnő, a minimális mennyiség meg még nem is fog be semmit.
Bárcsak gyakrabban jutna eszembe használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. november 15.

Bárcsak gyakrabban jutna eszembe használni.

Kamea

2021. augusztus 27.

2021. 08. 27. Kellemes állagú krém, nem túl folyós és nem is kemény. Egyáltalán nem intenzív, szolid az illata. Ami pedig a legfontosabb, hogy alig 1 perc alatt már be is szívódik. Szerintem is változtattak a minőségen a legelső hozzászólások óta, mert megkockáztatom, hogy az egyik, ha nem a legjobb lábápolókrémem azok közül, amiket használtam ez idáig. A tápláló, puhító hatása azonnal érezhető. Hosszútávon használva ugyancsak hidratáltságot nyújt, olyannyira, hogy még a pedikűrösöm is megjegyezte a múltkor, hogy hidratáltabbnak érzi a sarkaimat. Már megbontottam a második flakonnal. Hosszútávra tervezek vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 27.

Monka71

2020. július 2.

Már lassan 3 hete használom. Én maximálisan megvagyok vele elégedve. Régiek a bejegyzések, így lehet a termék is változott, de nekem egyáltalán nem darabos a kémem, másodpercek alatt felszívódik, amolyan hűsítő hatást hagy maga után, ami ebben a melegben fantasztikus érzés. Az eredmény selymes bőr. Nálam biztosan örök termék marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 2.

jul100

2018. június 26.

Tegnap vettem, egyelőre tetszik. Könnyű, jól szívódó állaga van, de mégis jól hidratál, pedig mindig nagyon száraz a lábfejem. Tényleg szemcsés az állaga, de ha bemasszírozom, minden rendben. Nem csodaszer, de jó kis termék.

Update: Mégse szerettem meg, hamar fogyott és másnapra mindig ugyanolyan száraz volt a lábfejem. Visszatérek szerintem az Alverde lábvajához.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Rumina

2017. július 6.

Nagyon kellemes az illata, kissé nehezen szívódik be és darabos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Nagyon kellemes az illata, kissé nehezen szívódik be és darabos.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract