Helia-D Micellás Sminklemosó Víz DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Helia-D Micellás víz ~ 1400Ft
Ár: 1400Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp, vagy átutalás
szimit

2019. június 23.

Ha lehetne nulla pontot adni annyit kapna.
A funkcióját mint micellás víz abszolút NEM látja el. Az alapozó ott marad az arcon, a szemfestéket csak szétkeni. Ha szeretnéd, hogy alaposabban leszedje dörzsölni kell (az meg a szemkörnyéknek nem éppen előnyös), de még akkor is a festék negyede még ott marad (nem vízálló sminket használok).
Illetve irritálja a szemet, csípi a bőrt a szemkönyék körül.
Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Ha lehetne nulla pontot adni annyit kapna.
Illetve irritálja a szemet, csípi a bőrt a szemkönyék körül.
Nem ajánlom senkinek.

Penge

2019. június 21.

Sógornőm adta tovább, neki sem jött be. Hát borzasztó ez a termék, csípi a bőröm, bántja a szemem és nem szedi le sminket sem. Fürdés közben használgatom, arcmosás után gyorsan áttörlöm egy ezzel átitatott vattával az arcom, hogy leszedje a maradék sminket, de csak elmaszatolja, ráadásul borzasztóan csípi a bőröm. Pedig nem volt gondom eddig még más micellás termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

sziszabo

2019. június 14.

Ha valaki használja ezt a fajtát nekem van egy bontatlan flakon - ajándékba kaptam egy csomagban - ingyen elvihető. Bp. belvárosában személyesen átvehető. Vagy cserébe esetleg egy Dettol szappanért...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Schuszter

2019. június 1.

a sminket szépen leszedi, de nem ez a kedvenc helia-d termék amit vettem, mert az én börömet is szárította

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

manettt

2019. május 15.

Nem igazán szeretem. Pozitívum, hogy nem csípi a szemem és nem szárítja a bőrömet, de sminklemosónak gyenge. Az alapozót és rúzst nagyjából lehozza, de a fekete spirált és szemceruzát (nem vízálló egyik sem) csak maszatolja, panda maradok utána rendesen. Az illata nem zavaró, de én lemosom mert ragacsosnak érzem a bőrömet tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Vicuska918

2019. május 3.

Elég jól teszi a dolgát. Amiért csak egy csillagot adok, az az égő, viszkető, piros folt a szemem alatt, amit allergiának hívnak... Talán nem kellett volna beletenni azt az émelyítő illatanyagot és akkor allergiát sem okozott volna... De én voltam a balga, hogy megvetttem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Voyager42

2019. április 9.

Azért ezt használom, mert ez az egyetlen sminklemosó, ami nem csípi a szemem. Szempillaspirált, korrektort és rúzst használok, ezt tökéletesen leszedi. Szeretem, hogy nem kell utána vízzel leöblíteni az arcom. Jó az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

kytty

2019. március 7.

szamomra a legjobb micellas viz, eddig csak ez az 1 ami nem irittalta a szemem, pedig probaltam mar tobbfelet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

incifinci28

2019. február 1.

tökéletesen eltávolítja a sminket, tisza bőrt eredményez, nem zsírosít és az új csomagolásban hatalmas adagot kapunk, sokáig kitart. Többször ujravettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

pilluska

2019. január 21.

Szépen leszedi a sminket, de engem nagyon zavart benne a parfüm, és enyhén szárította a bőrömet. Tök jó lenne a márkától egy parfüm-mentes, zöldebb verzió. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1