Helia-D Micellás Sminklemosó Víz DM Kedvenc

Helia-D

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. január 9.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 990 Ft

A Helia-D Micellás Sminklemosó Víz kettős hatású, gyengéden tisztítja és ápolja is arcát. Eltávolítja a sminket, emellett nyugtató és hidratáló hatású a száj- és a szemkörnyéken is. A benne lévő micellák magukhoz vonzzák a szennyeződéseket és sminket, így segítve azok könnyű és kíméletes eltávolítását a bőrről, alkohol vagy szappan használata nélkül. A benne lévő B5 provitamin táplálja a bőrt és segít a nedvesség visszapótlásában.

Ár: 990 Ft , Eladó: Helia-d.hu

kata07

2020. január 17.

Nagyon szeretem a márkát már régóta használom a termékeit. Glamour napok alkalmával szereztem be ezt a terméket, és nem csalódtam.Szuperül leszedi a sminket maradéktalanul.Nem csipi a szemem, és a bőrömet sem iritálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

senskin

2019. december 25.

Jó kis víz ez, nem irritál és nem túl erős az illata. Tej után használom még áttörlésre és maradéktalanul lehoz mindent. Én még vízzel öblítem, mint bármelyik mást is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

Leander

2019. december 8.

Nem rossz, de nem is átütő. A Garnier és a Nivea micellás vizei alaposabban tisztítanak és hatékonyabban lehozzák a vastagabb sminket is. De alapvetően is teszi a dolgát még ha kicsit gyengébb hatásfokkal is. Nem irritál, elfogadhatóan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Fincsi illata van, de nehezen birkózik meg a szemsminkkel.Nekem nem szárít és úgy emlékszem nem is csípett. Utazáshoz nagyon praktikus a kis kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

szimit

2019. június 23.

Ha lehetne nulla pontot adni annyit kapna.
A funkcióját mint micellás víz abszolút NEM látja el. Az alapozó ott marad az arcon, a szemfestéket csak szétkeni. Ha szeretnéd, hogy alaposabban leszedje dörzsölni kell (az meg a szemkörnyéknek nem éppen előnyös), de még akkor is a festék negyede még ott marad (nem vízálló sminket használok).
Illetve irritálja a szemet, csípi a bőrt a szemkönyék körül.
Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Ha lehetne nulla pontot adni annyit kapna.
Illetve irritálja a szemet, csípi a bőrt a szemkönyék körül.
Nem ajánlom senkinek.

Penge

2019. június 21.

Sógornőm adta tovább, neki sem jött be. Hát borzasztó ez a termék, csípi a bőröm, bántja a szemem és nem szedi le sminket sem. Fürdés közben használgatom, arcmosás után gyorsan áttörlöm egy ezzel átitatott vattával az arcom, hogy leszedje a maradék sminket, de csak elmaszatolja, ráadásul borzasztóan csípi a bőröm. Pedig nem volt gondom eddig még más micellás termékekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

sziszabo

2019. június 14.

Ha valaki használja ezt a fajtát nekem van egy bontatlan flakon - ajándékba kaptam egy csomagban - ingyen elvihető. Bp. belvárosában személyesen átvehető. Vagy cserébe esetleg egy Dettol szappanért...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Schuszter

2019. június 1.

a sminket szépen leszedi, de nem ez a kedvenc helia-d termék amit vettem, mert az én börömet is szárította

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

manettt

2019. május 15.

Nem igazán szeretem. Pozitívum, hogy nem csípi a szemem és nem szárítja a bőrömet, de sminklemosónak gyenge. Az alapozót és rúzst nagyjából lehozza, de a fekete spirált és szemceruzát (nem vízálló egyik sem) csak maszatolja, panda maradok utána rendesen. Az illata nem zavaró, de én lemosom mert ragacsosnak érzem a bőrömet tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Vicuska918

2019. május 3.

Elég jól teszi a dolgát. Amiért csak egy csillagot adok, az az égő, viszkető, piros folt a szemem alatt, amit allergiának hívnak... Talán nem kellett volna beletenni azt az émelyítő illatanyagot és akkor allergiát sem okozott volna... De én voltam a balga, hogy megvetttem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol