Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. június 6.

Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Fahéjolajjal és paprika kivonattal

Helia-D Cellulit elleni zselé olyan komplex növényi hatóanyag kombinációt tartalmaz, amely jótékony hatással van az érfalakra, stimulálja a vérkeringést, javítja a kötőszövetek vérellátását, ezáltal segít megszabadulni a kötőszövetekben felhalmozódott méreganyagoktól, a narancsbőrtől és a zsírpárnáktól. Paprika- és fahéjolaj tartalmának köszönhetően még intenzívebb vérbőségfokozó hatást fejt ki, ami a fokozott salakanyag-eltávolítást segíti, így csökkenti a cellulitisz látható jeleit a problémás bőrfelületeken. A zselé hidratáló hatása révén kellemes, lágy tapintásúvá teszi a bőrt.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

babolka

2020. május 6.

Igazából 0 csillagot adnék rá. Kétszer használtam, először csak "simán" csípett, de másodjára már konkrétan égett tőle a bőröm, nem tudtam tőle aludni. Még a tenyerem is égett tőle, amivel felkentem. Érzékeny a bőröm, lehet az volt a probléma, de ez egy elhibádzott vásárlás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Rudelf

2020. március 31.

Hálistennek még egyelőre kevés a látható narancsbőröm, de azt is próbálom eltüntetni és a továbbit megelőzni, nekem ez a krém jött be a legeslegjobban. Remekül feszesít, amint elkezdem napi szinten használni, már 1-2 hét után teljesen eltűnt az a mennyiségű narancsbőr, ami nekem van. Próbáltam a sokkal-sokkal drágább Yves Rocher krémet is, az gyakorlatilag semmit sem ér ezzel szemben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

kaputelefon

2019. október 6.

Éjszakára szoktam bekenni vele az egész hasamat jó alaposan, nekem nem csíp hanem kellemes melegérzetet nyújt.
Éjszaka kihajtja belőlem a vizet rendesen, szóval reggelre mindig laposabb az amúgy elég pohos hasam és nagyon kell pisilni :)
Narancsbőr ellenes hatásról nem tudok beszámolni, nekem a haslaposítás sokkal többet ér, szóval számomra 5* :)
illata szuper
hamar felszívódik
nem ragacsos
az ára kissé húzós :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

illata szuper
hamar felszívódik
nem ragacsos
az ára kissé húzós :/

anetta.filip

2019. szeptember 19.

Nagyon ritkán veszem rà magam, hogy testápolózzak, ilyenkor igyekszem valami extrát vinni a dologba, pl feszesítést. Gél állagú termékről beszélünk, picit folyós, kellemes fahéjas süti illattal, szép összetevőkkel. Engem csak csípkedett, talán egyszer pirultam be. Narancsbőr elleni hatásáról nem tudok konkrétan nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Zood

2019. szeptember 10.

Változást nem látok nem is kenem sűrün. De annyira imádom az illatát hogy huh😁 néha csíp néha égett de nem baj😁

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

miracska95

2019. június 13.

Régóta sportolok, de sajnos a narancsbőr engem is utolért a helytelen táplálkozás által. Itteni vélemények alapján vettem meg, azóta már változott a külső design és az ára, de nem bántam meg! Tekercselve, futottam benne..1 km után könyörögtem az életemért, annyira égtek a combjaim..és már egy használat után határozottan pozitív a hatása. Azért kap 4 csillagot, mert még nem tudok hosszú távú véleményt mondani, de 1 alkalom alapján csillagos 10-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Forianka

2019. március 13.

Nem használtam elég gyakran, hogy legyen eredménye, meg nyilván a belső tisztítás, hidratálás, egészséges étkezés is számít. Viszont nekem fokozta a vérbőséget a combomban és ahogy egy korábbi felhasználó is írta, volt, hogy csak pár órával felkenés után, pl. este lefekvés után éreztem az ágyban, hogy csíp, dolgozok a paprika :), szóval biztosan hatékony hosszútávon és rendszeres használattal sporttal, belső tisztítással kombinálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Sziporka88

2018. december 28.

A legjobb feszesítő a piacon! Beszívódik nagyom hamar, selymes érzés marad utána. A hatása 1 hét után már látható. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

dibarbb

2018. december 13.

Nagyon szeretem, teszi a dolgát. Főleg edzés után! Az illata is igazán kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

ksnkzd

2018. szeptember 1.

Egy szezont végigkentem vele. Nekem nem hozott változást, igazából semmilyen pozitív változást nem láttam, pedig nem vagyok túlsúlyos, ráadásul mozogtam is és az étkezésre is figyeltem, sokat ittam, kentem 2x ahogy kell, nappal... próbáltam mozgás előtt, után is. Illata elfogadható. Állaga kissé csöpögős.
A csípőssége sem volt nekem meghatározó, egyszer- kétszer mintha már végre éreztem volna valamit, de az is hamar elillant ....
Nem vált be. A maradékot elhasználgatom még, legalább a hidratálása működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Nem vált be. A maradékot elhasználgatom még, legalább a hidratálása működik.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.