Helia-D Professional

Ár:   9190 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 9190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: AnnaZsB, az összetevőket feltöltötte: tani, Módosítva: 2017. január 31.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 9190 Ft

Kifejezetten alkalmas az érzékeny szemkörnyék finom bőrének maximális védelmére, feszesítésére, rugalmasítására és regenerálására. Nem okoz irritációt, illat- és színezékmentes, könnyű, gyorsan felszívódó, különlegesen finom állagú készítmény. Véd a környezet és az öregedés káros hatásaitól.

Ár: 9190 Ft , Eladó: Helia-d.hu
mimolya

2019. november 18.

Kellemes állagú, kellemes hatású krém. Nem régóta használom, így még nem tapasztaltam különösebb eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

whitemagnolia

2019. szeptember 27.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Jó befektetés fiatalon és ráncok nélkül is annak, aki prevencióban gondolkodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

myvettsoprano

2018. március 15.

Karácsonyi ajándékként kaptam arckrémmel együtt. Csodás textúrájú, könnyedén felszívódó krém. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

tani

2017. március 30.

Úgy gondoltam, hogy 3-4 nap után és 1 hónap után is leírom a véleményem a krémről. Nemrég kaptam, de mindent félretéve vettetem bele magam. Soha még ilyen szép tégellyel nem volt dolgom. Hűvös, letisztult eleganciát sugároz. Pazar megjelenés, kellemes állagú, illat nélküli krém. Az első használat után tömörebb, egységesebb, selymes tapintású lett a szemem alatti érzékeny bőr. Ez az érzés egész nap megmaradt. Tényleg nagyon gyorsan felszívódik. Meglepő feszesítő hatása sokáig érezhető. Most tapasztaltam először, hogy egy krém reggel valóban kisimítja a ráncokat. Remélem később sem okoz csalódást. Elsőre 5*

Már egy jó ideje használom és teljesen elégedett vagyok. Smink alá is nagyszerű. Gyorsan, nyom nélkül szívódik fel. Nem fénylik tőle az arcom melegben sem. Láthatatlanul van jelen és teszi a dolgát.
Amióta használom többször is megjegyezték akik régen láttak, hogy semmit nem öregedtem. Végül is ez a cél, nem? ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.