Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Virvatuli, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

Értékes argán-, avokádóolaj, keratin és B5 provitamin tartalmával táplálja, hidratálja és könnyen kifésülhetővé teszi a száraz, töredezett, festett hajat.
Rendszeres használatától a haj egészségesebb lesz, visszanyeri fényét és rugalmasságát. Fényvédő tartalma segít megvédeni a hajat a nap káros sugaraitól és a festett haj színét a kifakulástól.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

2020. február 9.

Itteni vélemények alapján vettem meg és egyáltalán nem csalódtam. A nagyon száraz göndör hajamat amiben eddig alig látszottak a fürtök annyira szálas volt fantasztikusan rendbe tette, már egy alkalom után is nagyon látványos volt a különbség. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Fabricia

2019. szeptember 29.

Egész jó kis hajpakolas, de ha a sampont használod akkor szükséged is van rá... Mert az baromira szárít...Sőt egy idő után lehet kevés is. De egy átlagos ápolásnak jó.
Összetevők egész szépek és nem is drága :)
Könnyen kimoshato és nem nehezedik el tőle a hajam. Szép fényes ápolt hatást kelt.
Nem elhanyagolható, hogy magyar termék és cf:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Összetevők egész szépek és nem is drága :)
Nem elhanyagolható, hogy magyar termék és cf:)

Szorgoska

2019. július 4.

Sziasztok!
Nekem ma sikerült vennem a rossmannban találtam rá az itteni vélemények után gondoltam nekem is ki kell probálnom!
Tapasztalat első hajmosas után.
A hajam pihe puha ami az én nehezen kezelhető hajamra nem mondható el egyenlőre szuper de párnap múlva mondok teljes véleményt de egyenlőre megelőlegezem neki az 5 csillagot!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Sziasztok!
Tapasztalat első hajmosas után.

cicc

2019. május 22.

Az extra száraz, szőkítéstől tönkrement göndör hajamat próbáltam mindenféle termékkel helyrehozni, és ez a termék is a listában van :) Tigi hajpakolással kezdtem el, de a sok hajamra elég gyorsan fogyott, ezért ezzel kezdtem felváltva használni, és nagyon jó! puha, könnyen kezelhető a göndör hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

wasp

2019. május 7.

Festett szőke hajra használom hetente egyszer, mert általában nincs türelmem kivárni a hatóidőt. Szépen, de nyilván időszakosan hidratál, a Lush R&B hajápolójával együtt viszont tökéletes! Ezer éve megvan, nagyon gazdaságos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

idonthaveaname

2019. március 15.

Végre egy szilikonmentes hajápoló! Nagyon régóta kutatom őket, mert ne a szilikontól csillogjon a haj! Akciósan rendeltem a webshopból, de a teljes ára sem sok. Tudni kell, hogy borzasztóan töredezettek a hajvégeim, de amit ki lehet hozni a hajamból, azt kihozza! Puha, természetesen ragyogó végeredmény, és a hajvégek is sokkal jobb állapotban vannak utána, szárítás után sem sprődek. Több termékkel használom együtt, és amikor csak lehet, minimum 20 percig fenn hagyom, és teljesen elégedett vagyok. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

zorica85

2018. december 29.

Ma sikerült belebotlanom a sp.r kiárusítós részlegén nevetséges áron, megnyerő volt a leírása, csekkoltam gyorsan itt és landolt is a kosaramban. Rögtön ki is próbáltam, pont hajmosós nap van. :D Nem sajnáltam a hajamról, jó az állaga, könnyű volt eloszlatni, pár percet hagytam hatni majd lemostam. Most várom, hogy száradjon a hajam, de egyelőre jónak tűnik. Lazán kifésültem hajvégápoló nélkül, ami ritka még balzsamozás után is. Az illatát szokni kell, de nem vész amúgy. Szerintem újravevős lesz! Ja, és a tubusa is nagyon tetszik, olyan elegáns vagy nem is tudom, jó ez a lila szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

wildrose

2018. október 17.

Finom illatú, gazdag állagú hajmaszk, könnyű eloszlatni és csodásan ápolja a száraz hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

orsolyap

2018. augusztus 30.

Könnyű kifésülni vele a hajam, ráadásul bármely samponnal kompatibilis. Ajánlom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

exhocmomento

2018. augusztus 30.

Jaaaj, nagyon jó. :3 Más balzsammal/pakolással kiegészítve használom, hogy ne fogyjon olyan gyorsan, mert a hajam extraszáraz, hosszú és festett is, így hajmosásnál nem szoktam spórolni a kencékkel és jól megtámogatom velük. De a hajvégektől kb. a hajhossz közepéig ez kerül fel, más termék pedig onnan felfelé, és/vagy második rétegként ráhúzva erre a maszkra. Minimum 1 órát hagyom a törölközőbe csavart hajamon. Lemosás után könnyen kifésülhető a haj, emellett csodásan hidratál, puhít, előhozza a természetes, hullámos fürtöket. Újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil