KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 764 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. július 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam rendszeres használatra ajánlott hajerősítő balzsam, amely könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A Helia-D Regenero Hajerősítő balzsam fő hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata, így táplálja és erősíti a gyenge és töredezett hajszálakat.

Az optimális eredményért a balzsamot a hajerősítő sampon használata után vigye fel a megmosott hajra és hagyja hatni 2-3 percig, majd bő vízzel öblítse ki.

A balzsam a Helia-D hajhullás elleni kúra része.

Szilikonmentes és Parabénmentes.

Ár: 764 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 599 Ft , Eladó: Renaa
Állapot: Nem használt, tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

HFanni22

2017. október 30.

Az ígéreteit betartja. Nekem még ilyen jól balzsam nem ápolta a hajamat! Bár itt meg kell jegyeznem, hogy Helia-D termékben még sosem csalódtam. Olyan szépen rendbe tette a hajam szerkezetét, hogy miután újra megnövesztettem a hajamat, már nem is volt szívem levágatni. Az illata nem olyan finom, de üsse kavics, nem nagyon érdekel, úgysem marad meg sokáig. Ráadásul nekem úgy hatott, hogy nem is hagytam fent a hajamon 2-3 percig, hanem sokszor azonnal le is mostam, mert általában sietek, és nincs türelmem kivárni a javasolt időtartamot. Nekem nagyon sokáig elég volt, kb. 4-5 hónapig. Újra fogom venni. 5* :)

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

bessie

2017. október 21.

Második alkalommal használom. Igyekszem tovább fennhagyni, mint a megadott idő, hisz csak jobban beivódnak a hajszálak felszínébe a hatóanyagok. Együtt használom az esszenciával (sampont más típust használok, nem a terméken belülit) és így is jóval kevesebb hajhullást tapasztalok, mint általában, vagy ahogy az őszi időkben hullani szokott. Illata gyógynövényes, emiatt nem panaszkodom. Igazából akkor tartanám hamisnak, ha nem ilyen lenne, mert az tuti kamu lenne. Végeredmény pihe-puha, könnyen kezelhető haj, kevesebb hullással. Nálam csillagos ötös.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

kismadár

2017. október 14.

Hogy a hajhullást mennyire csökkenti azt nem tudom, mindenesetre a samponjával együtt használom, és ketten együtt nagyon jók. Érezhetően kevesebb hajam hullik ki, de én ezt egyértelműen a samponnak tudom be. Viszont ez egy jó kis balzsam, jól ápol, hidratál, puhává és fényessé teszi a hajam. Ugyanolyan gyógynövényes illata van, mint a hozzá tartozó samponnak. Szeretem őket együtt.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Leona2445

2017. október 9.

Harmadik tubussal használom, egyszerűen imádom :) nagyon puha lett tőle az egyébként szénaszerű hajam, próbálgattam más termékeket is, de mindig visszatértem hozzá :)

Leona2445
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

powderwoman

2017. augusztus 29.

Jó termék :) Előtte az Elseve Arginine instantvarázs hajápolót használtam, mert a balzsamok zsírosítják a hajam és bármennyit kenek rá, nem tudom kifésülni. A L'Orealos hajkondi már jobb volt, viszont ez szerintem sokkal jobb. Hajolaj nélkül is ki tudom fésülni, nem zsírosodik be 3 nap alatt és szép fényes a hajam. Gyógynövényes illatát kifejezetten szeretem, nem az a szokásos cukros-édes balzsamillat. Ráadásul a párom is használja titokban, így megint kellett vennem belőle. Neki szinte minden hajápoló kiütést okoz a fejbőrén, de ez nem. A hajerősítéssel kapcsolatban később jövök egy update-tel.

powderwoman
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Loona

2017. augusztus 24.

Nekem sajnos nem igazán vált be ez a balzsam. Vékony szálú, szőkített hajam van, így szimpatikus volt, amit ígért, a márka Regenero termékcsaládjának hajolaját pedig több mint egy éve elégedetten használom, így reménykedtem, hogy ez is beválik - bár eleve szkeptikusan álltam hozzá, mert hajerősítő vagy hajhullást csökkentő hatást inkább olyan terméktől várnék, amit a hajtövekre is bőven teszek, balzsamból viszont inkább a haj hosszára kerül, amivel már nem sok mindent lehet kezdeni. Nem is tapasztaltam sajnos sem erősödést, sem kevesebb kihulló szálat. Lehetséges persze, hogy ezekhez nem használtam elég ideig, és összességében ezek hiánya magában még nem is lett volna válóok, de egyéb tapasztalataim alapján sem akartam újravásárolni. Hidratálni sem hidratált ugyanis eléggé, egyszerűen nem tudtam annyit használni, hogy elég legyen (cserébe viszont magasan megdöntötte a balzsam-elfogyási idő rekordomat), pedig bőven az ajánlott 2-3 perces hatóidőn túl hagytam rajta (5-10 percig). Hipp-hopp eltűnt a hajamban, mintha a sima, vizes hajamat masszíroztam volna, ami önmagában nem lett volna baj, nem a szilikonos, csúszós érzés hiányzott, de konkrétan kifésüléskor is olyan volt, mintha nem használtam volna balzsamot: horror kócgombócot kellett nagy türelemmel és alapossággal kibogozni - ez hosszabb távon valószínűleg inkább a hajam állapotának romlását okozta volna. Normál hajra lehet, hogy megfelelő lenne ez a hidratálás, de ezt nem tudom enyhítő körülménként kezelni, mivel kifejezetten gyenge és töredezett hajra lenne a cucc kitalálva.

A termék fő hatóanyaga, a Regenero is elgondolkodtatott: persze, szép így, hogy csak ez van feltüntetve, hogy gyógynövényekből álló oldat, viszont a márka honlapján ennek az oldatnak az összetevőlistája is szerepel, amiből megtudjuk, hogy ez gyakorlatilag egy gyógynövényes hajszesz - a második összetevője a víz után az alkohol. Persze, a gyógynövényes-alkoholos oldat fejbőrre és hajra gyakorolt előnyös hatása nem újdonság, láttam-hallottam már a közvetlen családi körben is ódákat róla, de szerintem az ilyesmit csak kúraszerűen szabadna használni az alkohol szárító hatása miatt. És én, akinek a haja nagyon vékony ÉS marha lassan nő, ami miatt levágás után gyakorlatilag előbb törik le, mint hogy visszanőne addig és tovább, még így sem mertem soha nemhogy használni, de kipróbálni sem, és emiatt biztosan nem merném hosszútávon ezzel a balzsammal sem kenegetni a hajamat.

Az illatára a gyógynövények miatt számíttottam, és bár nekem sem igazán jött be, azzal, hogy használat közben elég erős volt, még meg tudtam volna békélni. Viszont amikor hajmosás után több, extrém esetekben akár 5 nappal is meg-megcsapott, valahányszor nedvesség érte a hajam vagy megizzadtam, na, azzal nem...
A csomagolás amúgy kifejezetten tetszene, elegáns a színkombó, és persze hazai céget is jó lenne tudni támogatni, de a termék maga sajnos nem győzött meg, és a gyors fogyást nézve az árát is kifejezetten sokallom (pláne ár-érték-arányban) ennél jóval olcsóbban lehet jobb teljesítményű balzsamot kapni.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Viru28

2017. augusztus 20.

Előny:
Hajvég ápolóval együtt egy csoda.
Két percnél tovább kell rajta hagyni és akkor talán hat is.

Hátrány:
Az illata nem meg szokott, de nem olyan vészes.Egy idő után fel sem tűnik.

Viru28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Előny:
Hajvég ápolóval együtt egy csoda.
Két percnél tovább kell rajta hagyni és akkor talán hat is.

Hátrány:
Az illata nem meg szokott, de nem olyan vészes.Egy idő után fel sem tűnik.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

A samponjával együtt használom. Nagyon széppé, selymessé, hidratálttá teszi a hajam, és nem nehezedik el tőle. Szuper balzsam! Mondjuk ha a sampon 250 ml akkor a balzsam se kéne, hogy 200 ml legyen csak, mert hát abból azért többet használunk szerintem, mint balzsamból, de jár az öt csillag, mert szuper termék.

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

manna88

2017. június 21.

Puhává varázsolja a hajam, de valami elképesztő büdös. Szerintem nagyon régimódi az "illata", és furcsának találom, hogy egy termék ma a piacon ezzel az illattal meri képviseltetni magát. Olyan, mint egy olcsó mosószappan, vagy mint a legborzasztóbb locsolókölni.

manna88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

thegirlwiththemostcake

2017. június 5.

Az illatát én annyira nem szerettem az elején, de meg lehet szokni és ezután egészen kellemessé válik. Könnyen kimosható, nem zsírosít és szép fényes lesz tőle a hajam - ehhez nyilván hozzájárul az is, hogy hajmosás után hagyom megszáradni és nem kínzom felesleges hővel a hajszálaimat.

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Nem szabványos INCI név. Valószínű a balzsamban található 26 gyógynövény kivonat egyvelegére utal.