Best of Beauty 2019

Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. július 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam rendszeres használatra ajánlott hajerősítő balzsam, amely könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A Helia-D Regenero Hajerősítő balzsam fő hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata, így táplálja és erősíti a gyenge és töredezett hajszálakat.

Az optimális eredményért a balzsamot a hajerősítő sampon használata után vigye fel a megmosott hajra és hagyja hatni 2-3 percig, majd bő vízzel öblítse ki.

A balzsam a Helia-D hajhullás elleni kúra része.

Szilikonmentes és Parabénmentes.

Ár: 764 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Bettu

2019. július 3.

Fú, az illata nekem egyáltalán nem jött be. Sűrű az állaga, kellett azért használnom belőle. A hajam utána selymesebb lett, már akkor éreztem amikor mostam ki a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Csillagporocska

2019. június 22.

Korábban már használtam, sűrűbb állaga emlékeztem. Kellemes,gyógynövényes illata van. A termékcsalád samponjával használom, ami eléggé szárít, azt némileg korrigálja. Átlagos balzsam, de a jobb kategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

wasp

2019. május 7.

Ez egy teljesen korrekt balzsam, könnyű, fényes, szépen kifésülhető lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 7.

Henriette04

2019. március 20.

Szeretem, imádom, szépen ápol, fénylő, könnyed, "zizegős" tőle a haj, amilyennek én szeretem. Állaga nem túl sűrű, de ez nem hátrány, csak úgy mondom. Hogy ne lepődj majd meg, ha kinyomod a tubusból

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

rebus1986

2019. március 7.

Szárított, és nehezen kifésülhető volt tőle a hajam, anyu vett koffeinest, azért majd azt is kipróbálom, hogy jobb-e, de ez nem újravásárolandó lesz nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

wildrose

2018. április 18.

Nagyon kellemes illatú, közepesen testes állagú hajbalzsam, könnyen eloszlatható, szépen táplál, erősíti a hajszálakat. A hajat könnyen fésülhetővé teszi, és nem nehezíti el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

Nekem szépen ápolja a hajamat, mindig fényes, könnyen kifésülhető lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

Nekem szépen ápolja a hajamat, mindig fényes, könnyen kifésülhető lesz tőle.

goracka

2018. március 18.

Elég csalódott vagyok. Szárít és gubancol, pedig pont a vékony szálú, erősen töredező hajamnak kerestem megmentő csodaszert. De ennyivel nem lehet letörni (a lelkesedésem mármint, a hajamat igen), gondoltam, és adtam neki még egy esélyt, hátha szerkezetileg segít, szigorúan hajpakolást használva utána. Sajnos semmi, egy nagy túró, lepkefing. Azóta a hajam közelében tilos a nyílt láng használata, mert még belobban, mint szikkadt rőzse aszály idején.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Pocok96

2018. február 26.

A samponjával együtt használtam, de nagyon szárította az egyébként is száraz hajamat! Nagyon nem tett jót ezeknek a használata a hajamnak! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

madradena

2018. február 25.

Sajnos nagyon nem vált be. Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, nem festem, rövid frizurával hordom (picit fül alá érő bob). Javítani szeretnék a zsírosodáson (nagyon max 3 napot bír), illetve elkezdett mostanában kicsit jobban hullani, ezért az elmúlt hetekben kipróbáltam néhány sampont és balzsamot, hogy hátha valami csodaszerre akadok. Ezt a balzsamot eddig háromszor használtam, különböző samponokkal kombinálva, de minden alkalomnak az volt a vége, hogy irtózatosan kiszárította a hajamat is és a fejbőrömet is, ha rákerült. A legutóbbi alkalommal meg akartam bizonyosodni, hogy tényleg ez okozza-e ezt a száraz, húzó érzést a bőrömön, ezért úgy használtam, hogy szigorúan csak a hajvégeknél érintkezzek vele. Ugye a rövidebb hajam miatt elkerülhetetlenül kerül a fejbőrömre is, de most a fejtetőmre tutira nem került, csak egy picit alulra, oldalra. Eredmény: a fejem tetején a bőr nem húzódik, a hajam sejmes (használok hajolajat mosás előtt), mivel ott biztos nem érte a balzsam, csak a sampon. Mindenhol máshol pedig a hajam száraz és a bőröm is húzódik :( Kellemetlen. Kiváncsi lennék, mi okozza, de gondolom az alkohol. Szeretem a Helia D-t, nem szeretnék egy csillagot adni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Nem szabványos INCI név. Valószínű a balzsamban található 26 gyógynövény kivonat egyvelegére utal.