KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 764 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. július 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam rendszeres használatra ajánlott hajerősítő balzsam, amely könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A Helia-D Regenero Hajerősítő balzsam fő hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata, így táplálja és erősíti a gyenge és töredezett hajszálakat.

Az optimális eredményért a balzsamot a hajerősítő sampon használata után vigye fel a megmosott hajra és hagyja hatni 2-3 percig, majd bő vízzel öblítse ki.

A balzsam a Helia-D hajhullás elleni kúra része.

Szilikonmentes és Parabénmentes.

Ár: 764 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1490 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

wildrose

2018. április 18.

Nagyon kellemes illatú, közepesen testes állagú hajbalzsam, könnyen eloszlatható, szépen táplál, erősíti a hajszálakat. A hajat könnyen fésülhetővé teszi, és nem nehezíti el.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 18.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

Nekem szépen ápolja a hajamat, mindig fényes, könnyen kifésülhető lesz tőle.

w411f10wer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

Nekem szépen ápolja a hajamat, mindig fényes, könnyen kifésülhető lesz tőle.

goracka

2018. március 18.

Elég csalódott vagyok. Szárít és gubancol, pedig pont a vékony szálú, erősen töredező hajamnak kerestem megmentő csodaszert. De ennyivel nem lehet letörni (a lelkesedésem mármint, a hajamat igen), gondoltam, és adtam neki még egy esélyt, hátha szerkezetileg segít, szigorúan hajpakolást használva utána. Sajnos semmi, egy nagy túró, lepkefing. Azóta a hajam közelében tilos a nyílt láng használata, mert még belobban, mint szikkadt rőzse aszály idején.

goracka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Pocok96

2018. február 26.

A samponjával együtt használtam, de nagyon szárította az egyébként is száraz hajamat! Nagyon nem tett jót ezeknek a használata a hajamnak! :(

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

madradena

2018. február 25.

Sajnos nagyon nem vált be. Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, nem festem, rövid frizurával hordom (picit fül alá érő bob). Javítani szeretnék a zsírosodáson (nagyon max 3 napot bír), illetve elkezdett mostanában kicsit jobban hullani, ezért az elmúlt hetekben kipróbáltam néhány sampont és balzsamot, hogy hátha valami csodaszerre akadok. Ezt a balzsamot eddig háromszor használtam, különböző samponokkal kombinálva, de minden alkalomnak az volt a vége, hogy irtózatosan kiszárította a hajamat is és a fejbőrömet is, ha rákerült. A legutóbbi alkalommal meg akartam bizonyosodni, hogy tényleg ez okozza-e ezt a száraz, húzó érzést a bőrömön, ezért úgy használtam, hogy szigorúan csak a hajvégeknél érintkezzek vele. Ugye a rövidebb hajam miatt elkerülhetetlenül kerül a fejbőrömre is, de most a fejtetőmre tutira nem került, csak egy picit alulra, oldalra. Eredmény: a fejem tetején a bőr nem húzódik, a hajam sejmes (használok hajolajat mosás előtt), mivel ott biztos nem érte a balzsam, csak a sampon. Mindenhol máshol pedig a hajam száraz és a bőröm is húzódik :( Kellemetlen. Kiváncsi lennék, mi okozza, de gondolom az alkohol. Szeretem a Helia D-t, nem szeretnék egy csillagot adni :(

madradena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Sophia15151515

2018. január 8.

Először óckodtam ennek a terméknek a használatától de rá kell jönnöm az aggodalmam teljesen felesleges volt ugyanis miután rajtahagyom a pakolást a hajamon egyszerűen észveszejtően selymes könnyen kezelhető ragyogó és még az illata is tetszik. Azt pedig már csak hab a tortánt hogy gyógynövényeket tartalmaz és nincs benne szilikon.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

ttelokinkojpa

2018. január 7.

Mivel szeretnék természetes hajápolásra áttérni, így rá esett a választás. Könnyen kezelhető vajszínű krém. Jól ki lehet mosni a hajból, de érződik, hogy nincs benne szilikon. A hajamra már nem tettem hajpakolást, úgy éreztem, hogy jó lesz. A szaga az már más téma. Borzasztóan büdös, bár ha nem ilyen lenne, el se hinném a sok gyógynövényt. Alig vártam, hogy lemossam. Ez volt az első fellépése, kívancsi leszek a hatására. Egyelőre 4*, mert az összetevőihez hűen nem egy pacsulis szilikontenger, de még nem bízom el magam, hogy 5*. :)

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Scillamolnar

2017. november 28.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Évek óta használom a samponjával és nem cserélném semmire. Könnyen kezelhető, könnyen fésülhető, nem hullik a hajam. Hajvégápolóval együtt használva nekem maga a tökély. Tovább szoktam fenn hagyni, mint írja és csodásan selymes hajat varázsol, nem is zsírosodik utána. Az illata nekem tetszik, bár én alapból szeretem ezt a gyógynövényes illatot.

Scillamolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

HFanni22

2017. október 30.

Az ígéreteit betartja. Nekem még ilyen jól balzsam nem ápolta a hajamat! Bár itt meg kell jegyeznem, hogy Helia-D termékben még sosem csalódtam. Olyan szépen rendbe tette a hajam szerkezetét, hogy miután újra megnövesztettem a hajamat, már nem is volt szívem levágatni. Az illata nem olyan finom, de üsse kavics, nem nagyon érdekel, úgysem marad meg sokáig. Ráadásul nekem úgy hatott, hogy nem is hagytam fent a hajamon 2-3 percig, hanem sokszor azonnal le is mostam, mert általában sietek, és nincs türelmem kivárni a javasolt időtartamot. Nekem nagyon sokáig elég volt, kb. 4-5 hónapig. Újra fogom venni. 5* :)

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

bessie

2017. október 21.

Második alkalommal használom. Igyekszem tovább fennhagyni, mint a megadott idő, hisz csak jobban beivódnak a hajszálak felszínébe a hatóanyagok. Együtt használom az esszenciával (sampont más típust használok, nem a terméken belülit) és így is jóval kevesebb hajhullást tapasztalok, mint általában, vagy ahogy az őszi időkben hullani szokott. Illata gyógynövényes, emiatt nem panaszkodom. Igazából akkor tartanám hamisnak, ha nem ilyen lenne, mert az tuti kamu lenne. Végeredmény pihe-puha, könnyen kezelhető haj, kevesebb hullással. Nálam csillagos ötös.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 21.

Nem szabványos INCI név. Valószínű a balzsamban található 26 gyógynövény kivonat egyvelegére utal.