Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2013. július 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam rendszeres használatra ajánlott hajerősítő balzsam, amely könnyen fésülhetővé teszi a hajat. A Helia-D Regenero Hajerősítő balzsam fő hatóanyaga a Helia-D Regenero Hajhullás elleni regeneráló esszencia gyógynövényekből álló oldata, így táplálja és erősíti a gyenge és töredezett hajszálakat.

Az optimális eredményért a balzsamot a hajerősítő sampon használata után vigye fel a megmosott hajra és hagyja hatni 2-3 percig, majd bő vízzel öblítse ki.

A balzsam a Helia-D hajhullás elleni kúra része.

Szilikonmentes és Parabénmentes.

Ár: 764 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vador

2020. október 3.

Ha hajtőre is megy belőle (márpedig egy hajhullás elleni balzsamnak nyilván mennie kell), akkor bizony zsírosít és lapít, pedig alaposan kimosom. Ennek ellenére nem igazán érzem, hogy kiemelkedően ápolna, hajvégápoló nélkül nem is tudtam kifésülni a hajam, pedig a festetlen, nem különösebben száraz hajamra közvetlenül mosás után sose kell olaj. Ami kellemes, az az illata (csodálatosan gyógynövényes!) és az állaga (végre egy kellően sűrű balzsam!), de összességében el sem tudom képzelni, kik lehetnek a célközönség, olyan kis béna az egész, mintha valami gagyibb hajbalzsamot tuningolnék házilag hajszesszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Moncsii04

2020. szeptember 23.

Nagyon vékonyszálú és kevés hajam van, ezért egy időben szinte mindent kipróbáltam, ami azt ígérte, hogy aktivizálja a hajhagymáimat, vagy bármi módon dúsabbnak tűnik tőle a hajam :)
Megrendeltem mellé a sampont és az eszenciát is. 1-2 évig használtam így együtt a termékeket, de nálam sajnos semmit nem aktivizált. Annyi előnye volt, hogy egyáltalán nem nehezítette el a hajam, mint a legtöbb balzsam, nem lapult le tőle, még úgy sem, hogy az eszenciát is használtam. Szóval valahol mégis bevált, de annyira nem, hogy megálljak ennél a termékcsaládnál. Viszont egy próbát szerintem mindenképp megér :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

cheza

2020. szeptember 10.

Nekem kifejezetten szerelem ez a balzsam. Erősebb az illata, mint amit reálisnak tartanék egy balzsamnál, de ezt leszámítva tökéletes. Érezhetően erősebbé és fényesebbé teszi a hajamat. Hajtövekre is tudom kenni, nem nehezíti el a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

6vilag

2020. augusztus 22.

Nekem tetszik az illata, nekem bejön ez a gyógynövényes vonal.
Kócos hajat mosás után segít valamennyire kibontani, de használata után fújós balzsam nélkül még ezzel is lehetetlen számomra.
Szeretem használni,azért vettem meg, mert hazai termék, bár tényleg nem egy kiemelkedő, de jó. Átlagosan jó, de semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Nekem tetszik az illata, nekem bejön ez a gyógynövényes vonal.

bea29

2020. július 4.

A többi termékcsaládjával együtt használtam, nem vált be, nem lett jobb semmivel sem a hajam sőt még több hajam hullott ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Lilium

2020. június 7.

Pont olyan a szaga mint a füstölő, amit a katolikus templomokban használnak.. tehát nem túl kellemes. Lágy a textúrája van, könnyű eloszlatni. Átlagos balzsam, különösebb csodát nem művel a hajammal, nem is veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Krin003

2019. december 30.

Illatát nem véleményezem, mert azt mindenki maga tudja. Én sajnos a hangerősítő hatását nyomokban sem vettem észre. A kondicionáló hatása nem igazán erős, ezért száraz hajúaknak szerintem ennél erősebb balzsamra van szükségük. Őszintén, nekem mindegy volt, hogy használom vagy nem, épp a zuhany alatti kifésülést tette könnyebbé. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Fabricia

2019. szeptember 29.

Átlagos balzsam. Sűrű, gyógynövényes illatú (amit szerencsére nem érzek utána) és könnyen fésűlhetővé teszi a hajat. Többet nem tud ezen kívül.
+1csillag mert cf és magyar termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

+1csillag mert cf és magyar termék

Bettu

2019. július 3.

Fú, az illata nekem egyáltalán nem jött be. Sűrű az állaga, kellett azért használnom belőle. A hajam utána selymesebb lett, már akkor éreztem amikor mostam ki a hajamból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Csillagporocska

2019. június 22.

Korábban már használtam, sűrűbb állaga emlékeztem. Kellemes,gyógynövényes illata van. A termékcsalád samponjával használom, ami eléggé szárít, azt némileg korrigálja. Átlagos balzsam, de a jobb kategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Nem szabványos INCI név. Valószínű a balzsamban található 26 gyógynövény kivonat egyvelegére utal.