Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HeliaDKft, Módosítva: 2021. október 15.

Kategória:   Samponok

A sampon koffein- és 26-féle gyógynövénykivonat-tartalma fokozhatja a fejbőr mikrocirkulációját és erősítheti a legyengült hajhagymákat. További hatóanyagainak (növényi protein, niacinamide, panthenol) köszönhetően a hajszerkezet erősebbé, egészségesebbé, a haj könnyen kezelhetővé válhat. Kíméletesen tisztítja a fejbőrt és a hajat.

Vegán összetétel.

Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Cocamidopropyl Betaine ti I eu Glycerin h 0 0Cocamide DEA ti I eu PEG-7 Glyceryl Cocoate ti I eu Steareth-100/Peg-136/Hdi Copolymer Phenoxyethanol ta Sodium Chloride Caffeine Coco-Glucoside ti Niacinamide h I v Panthenol eo I v 0 0PEG-40 Hydrogenated Castor Oil ti I eu Alcohol al Parfum/Fragrance i Citric Acid kh Saccharide Isomerate h Hydrolyzed Vegetable Protein Menthol Polyquaternium-7 Ethylhexylglycerin PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate Sodium Hydroxide Quercus Petraea Bark Extract Benzyl Salicylate i I f Agrimonia Eupatoria Extract Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract gy Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract gy Hypericum Perforatum (St. John's Wort) Flower Extract Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract Equisetum Arvense (Horsetail) Extract eo Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Extract Urtica Dioica (Nettle) Leaf Extract Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Taraxacum Officinale (Dandelion) Root Extract Juglans Regia (Persian Walnut) Leaf Extract Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract a Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract Sinapis Alba Seed ExtractSodium Benzoate ta Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract Plantago Lanceolata (Ribwort Plantain) Leaf Extract Limonene i Cichorium Intybus (Chicory) ExtractMentha Spicata (Spearmint) Extract Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Citronellol i Melilotus Officinalis Herb Extract iSodium Citrate Betula Alba (Birch) Leaf Extract ti Hyssopus Officinalis Extract Symphytum Officinale (Comfrey) Root Extract Verbena Officinalis (Vervain) Extract eo Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract

biro.zsofi0826

2022. november 29.

A párom mamája évek óta ezt a sampont használja, így ő ezt ajánlotta nekem. Nem bántam meg, hogy megvettem, a kallos hajpakolásommal teljesen kompatibilis, nem zsírosítja a hajam, ráadásul nem viszket tőle a fejbőröm és korpásabb sem lesz, ami külön egy plusz pont, mivel ez sok samponnál elő szokott jönni. Most váltottam az Alpecin samponra, de ma megyek és veszem is meg ezt a sampont, mivel ennél jobbat eddig nem használtam.

2022.11.29. Sajnos, mint oly sok társát előtte, ezt is megszokta a fejbőröm, ami + zsírosodásban és korpás viszkető fejbőrrel társult. Lehet valamikor visszatérek a használatára, de az nem mostanában lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 29.

noverann

2022. május 13.

A hajam csomokban hullik evek ota (miota megszultem masodik gyermekem 3!!! éve). Elso hasznalat utan, balzsamot is megvettem belole, masnap reggel 3 hajszall jott ki ossz-vissz fesulesnel es este 2!! Ilyen velem meg SOSEM VOLT. Ez egy CSODASZER

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

Tavasz tündér

2022. március 22.

Hirtelen felindulásból vettem meg, hiba volt. Mindig elolvasgatom itt is a véleményeket, de ezúttal nem tettem. Nagyon jónak tűnt a leírása alapján, gyógynövények, koffein, vegán stb. Ám semmi kellemes hatást nem tapasztaltam. Szárítja a hajat és a fejbőrt is. Kell utána mindenféle ápoló az biztos. De a legnagyobb baj, hogy kipattog a fejbőröm tőle, viszket, húzódik. Kicsit félretettem. Ahogy más samponra váltottam megszüntek a panaszok, amikor ezt használtam visszatértek. Ez a sampon elvileg a régi Helia-D koffeines sampon megújított változata. Már a régebbi termék véleményei között is sokan panaszkodnak hansonlóra mint én. Nem tudom sajnos ajánlani. Az eddig kipróbált koffeines samponok közül egyébként az Alpecin vált be a legjobban számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

Htamas

2021. november 23.

Férfiként félek a kopaszodástól, ezért választottam ezt a sampont. A regenero esszenciával együtt használva már pár alkalom után érezhetően erősebb lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 23.

Antioxidánsok: Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.