Helia-D

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2021. június 8.

Kategória:   Hajápolók

Megújult változat!

Gazdag hatóanyagtartalmú szérum argánolajjal, kendermagolajjal és F-vitaminnal, amely ápolja, erősíti és védi a száraz, töredezett hajvégeket. Használatával a haj fényesebbé és könnyen fésülhetővé válik.

Vegán formula

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

veci

2022. április 19.

Én sosem próbáltam a régi változatot, ennek az üvegnek pedig most járok a felénél. Először azt gondoltam róla, hogy semmi extra, aztán kb 1 hónapig felhagytam a használatával, hogy egy másik olajjal kísérletezzek, és megéreztem a hiányát. 4 pumpálásnyit használok a vállig érő hajamra, és egy hővédő balzsamot viszek fel utána. Sem önmagában, sem a másik termékkel kombinálva nem nehezíti el a hajam. Biztos lehet még fokozni azt, amit tud, de most egyelőre elégedett vagyok vele, nem kizárt, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

lillike

2022. február 14.

A régi verzió egyszerűen maga volt a tökéletes, tápláló hajolaj. Nagy kár azért, hogy megújították az összetevőket. Ezt annyira nem szereti a hajam. Használom, mert kárt nem csinál, bár sok jót sem. Ha elfogy, más olaj után fogok nézni. Sajnálom, mert az elődjét tényleg nagyon szerettem, mindig újravettem. Miért kell egy jól bevált terméken változtatni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 14.

alexa12

2021. december 9.

Fantasztikus szérum! Hosszú, hullámos hajam van, amit rendszeresen vasalok. Emiatt a töredezés állandó probléma nálam, viszont a szérumnak köszönhetően sokkal tovább marad szép a hajvégem, nem kell gyakran vágatnom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

poszike22

2021. november 17.

A legjobb, és leghatékonyabb hajvég ápoló. Szépen ápolja és hidratálja a hajvégeket anélkül, hogy az összeragadna, elnehezedne vagy zsíros lenne. Hajmosás után szoktam alkalmazni, hajszárítás után, egy pár perc alatt beszívódik és utána újra száll a hajam, nem zsírosodik tőle hamarabb, pedig zsírosodó hajtípusú vagyok. Nagyon-nagyon szeretem. Elégedett vagyok vele. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 17.

Loona

2021. szeptember 15.

A szívem szakad meg, mert ennek a terméknek az elődjét kb. 5 éven keresztül gondolkodás nélkül vásároltam újra - ezt a megújult változatot azonban biztosan nem fogom. Az illata (enyhe, tényleg inkább pasis illat :D ) nem változott, ez jó, de sajnos kb. itt ki is merülnek a pozitív tulajdonságai. Ártani nem árt, nem töredezik tőle gyorsabban a hajam, viszont ragacsosabb az elődjénél, amit hajon kicsit hosszabb hajszárítással orvosolni lehet (én hajmosás után, szárítás előtt masszírozom bele a vizes hajvégeimbe) , viszont kifejezetten utálom, hogy mennyivel hosszabb ideig tart és mennyivel több (ráadásul meleg!) vizet kíván az, hogy a bemasszírozás után a kezeimről lemossam - az elődje langyos, de akár hideg vízzel is pikk-pakk lejött. Az adagolója talán kevésbé érzékeny és egy picivel nehezebben használható az elődjéénél, de ez már igazán csak hab a tortán... Helia-D, miért? :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2021. augusztus 25.

Hát el fogom használni, mert kárt nem csinál, de túl nagy hasznát sem látom, ráadásul még az illata sem finom, hanem valami fura retro férfi borotvahab szagra emlékeztet leginkább. Biztosan nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Lina29

2021. július 25.

Ha elfogy nem venném meg újra. Frissen a hajamra adagolva okés,de másnapra olyan mintha a hajam teljesen "beitta" volna és újra csontszáraz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Kri23

2021. június 24.

Eddig szerettem a Helia D termékeket, de ez a hajolaj borzalmasan rossz, még jobban szárítja a hajvégeket és összetapasztja őket… annyira,hogy a kifésülés is nehezen megy, pedig nem olyan száraz a hajam, sosem volt még semmitől ennyire rossz…
Az illata nem rossz, természetes, de sajnos nekem nem jött be.
Leírás és összetevők alapján jónak tűnt, de sajnos le kell,hogy pontozzam ezt a terméket….

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 24.

Az illata nem rossz, természetes, de sajnos nekem nem jött be.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0