Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Ár: 1850 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 900 , Eladó: polynaranna
Állapot: 1/3-a hiányzik, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás után postázom

Amulette

2020. május 21.

Nekem ez a hajolaj igazából olyan átlagos volt, nincsen vele problémám, de nem csodaszer, használtam már ettől jobbakat is, amelyeket könnyebben beszívott a hajam és kellemesebb érzetet hagytak maguk után. Igazából sokáig kitartott, a feladatát ellátta, nem zsírosította a hajamat, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Kise

2020. május 6.

Tegnap használtam el az első flakonnal, amelyet kb. egy éve vettem. Nálam bizonyított, ezért ma bontottam meg a második flakont. Nincsenek túlzó elvárásaim, tehát a hajvágást nem lehet megúszni, azonban a szálló hajvégek kordában tartására jó kis szérum. Mindig száraz hajra használom,ápoltabbá teszi a hosszú hajamat. Illatát nehezen szoktam meg, de ma már kedvelem. Nem térek vissza a korábban használt avonoshoz, pedig az sem volt rossz, csakhogy ez ár- érték arányban sokkal jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

IIvikiII

2020. május 3.

Viszonylag sokáig használtam ezt az olajat.
Valójában nem volt rossz, mondjuk, hogy egy kicsit puhább is lett a hajam és valamelyest segített a illetően. A felvitt mennyiségre oda kellett figyelni, mert nehezen szívta be a hajam.
Az biztos, hogy jobb, mint a semmi és ár-érték arányát tekintve sem rossz, de az eleven australia olajának hatásától messze lemarad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Viszonylag sokáig használtam ezt az olajat.

Charmingrose

2020. április 26.

Nem is tudom mióta van meg, de legalább 2 éve használom már, és még mindig van az alján egy picike. Szerencsére nem romlott meg, így még el tudom használni. A hatása valami fantasztikus, nagyon puha lesz a hajam tőle. Úgy szoktam használni, hogy hajszárítás közben, mikor még kissé nedves a hajam, akkor masszírozom bele a hajam közepétől egészen a hajvégekig. Ezután még egy kicsit rászárítok, és szép puha, csillogó lesz tőle a hajam. Az illata kicsit erősebb, de engem nem zavar. Újravevős termék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Mse

2020. április 26.

Egy kis extra táplálásra vágyott a hajam, én mindenképp magyar gyártó termékét kerestem.
Örülök, hogy kapható a drogériákban, így könnyen beszerezhető.
Nagyon szeretem, és az illata... Olyan igazi fodrászszalon illata van, sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Örülök, hogy kapható a drogériákban, így könnyen beszerezhető.

kicsispenot

2020. április 24.

Hosszú hónapok után írok róla véleményt most. Lehet írtam már korábban, nem emlékszek rá. Évek óta használok a hajamra száraz olajakat. Még mindig az Avon selyemproteinese a győztes. Az elején úgy éreztem, hogy ez fogja átvenni az Avonos helyét, mert nem szerettem, hogy azt rendelni kell, ez könnyebben elérhető, és tetszik, hogy nagyobb a kiszerelés. Nem használok szilikonos dolgokat a hajamra, kivéve az olajat utolsó lépésként szárítás után, hogy bent tarta a nedvességet és lezárja a hajvégeimet. Ez viszonylag sokáig működött is, de 4 hónap után drasztikusan el kezdett száradni a hajam, és ezt a Helia-D olaj rovására írom. Már korábban is jártam úgy olajjal, hogy nagyon jónak tűnt, aztán 2 hónap után búcsút kellett mondanom a hajam utolsó 10 centijének. Most vagy 25nek kellene, de nem vagyok hajlandó rövidre vágatni. El vagyok keseredve. Keresek most valami nagyon durván hidratáló leave-in conditionert és örülök a karanténnak, mert senki nem látja, hogy egy szénaboglya van a fejemen.
Összességében árban nagyon jó a termék, mert kb 1 évre elég, de így pénzkidobás volt. Az ár és a kiszerelés kap 2 csillagot, a többivel sajnos nem tudok mit kezdeni. Ja, és ha valaki tud nagyon jó leave-in cuccot, az ne tartsa magában :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

kabszi

2020. április 23.

Ha valakinek nagyon rossz állapotban vannak a hajvégei, ott ez a termék már nem fog csodát tenni, de ha csak egy kis extra ápolásra szorul, akkor jó alternatíva. Tényleg nagyon sokáig elég, nem kell belőle túl sokat használni, kellemes az illata de hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

RoseGold88

2020. április 17.

Nagy hajolaj használó vagyok.... A piac legdrágább a legolcsóbb olaját is kipróbáltam. Nem rossz ez az olaj, de egy alsóközép kategóriásnak mondanám. Az én hajamon sajnos "ült", tehát nem szívódott be rendesen, pedig tudom mennyit a hogyan kell ezeket használni a hátközépig érő hajamon. Mindenképpen jobb, mint az Elsev, meg a Pantene olajai, de nem jobb, mint mondjuk egy Wella professzionális hajolaj. Önmagában a Hélia D termékek nem jönnek be, a testápolói is szárítanak, de ez nem volt vészes. Tartalék olajnak van itthon ebből is egy üveggel, de hónapok óta nem nyúltam hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

csajszigirl

2020. április 15.

Évek óta ezt használom. Mai napig nem találtam ettől megfelelelőbb hajvégápolót. Ajánlom mindenkinek, ne hezitáljatok! Megéri az árát! Számomra ez is egy kis csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Lolara

2020. április 8.

Nálam bevált. Először drágának hittem , de nem az, mivel nagyon hosszú időtartamig elég. Hosszú, kissé hullámos, vékony szálú és törésre hajlamos a hajam van, ami miatt néha a megadott mennyiségnél kicsit több kell. Mivel a bőröm és a hajam is nagyon száraz, ezért nem tapasztaltam negatívumot. Hajszárítás előtt szoktam enyhén nyirkos hajra felvinni, ezzel a hajvégek sérüléseit is sikerült minimalizálnom. Nem beszélve arról, hogy szerintem nagyon kellemes, gyógynövényes illata van. Az ár-érték arányban egy jó terméknek tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil