Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Fenne

2019. május 22.

Imádtam, csak kár,hogy van benne szilikon. Már áttértem a mindenmentes natúr termékekre, de újra fogom venni ennek ellenére is,mert ez a legjobb olaj,amit valaha is próbáltam. többi vagy nem használt, vagy zsírosított,hiána próbáltam drágábbat. Nekem is majd egy évig elég volt úgy, hogy minden nap kentem a hajvégeimre. Amikor már fogyóban volt akkor felöntöttem egy kis argánolajjal, úgy még tökéletesebb volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Lorigil

2019. május 20.

Fantasztikus, 3 évig használtam egy flakonnal. Szép simává tette a hajvégeket. Könnyű volt kifésülni utána a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

40vagyok

2019. április 12.

Nagyon szuper termék. Teljes mértékben megéri az árát. Majdnem minden hajmosás után használom, 1 pumpányit a hosszú hajam végére. Már több mint 2 éve megvan. :) Soha-ki-nem-fogyó flakon. :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

karamella92

2019. március 29.

Szuper termék. Pár pumpálásnyi elég a hajamnak, vizesen, illetve szárazon is szoktam használni. Lassan fogy, finom az illata, szép ápoltnak tűnik tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Haycph

2019. március 11.

Első hajolajam, amit használtam a száraz hajvégeimre, így összehasonlítási alapom nincs. Amit tapasztaltam, hogy nagyon sokáig elég. Néhány nyomásnyit használok a hajamra, hajmosás után, hajszárítás előtt. Kellemes tapintású utána a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

alphecca

2019. március 5.

Hajmosás után használom, szép fényt ad és segít megszünteteni a száraz hajvégeket, Az illata erős de kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Csillagporocska

2019. február 6.

Szívesen elkenegetem, de nem lett a kedvencem. Én szigorúan hajmosás előtt használom a hajvégeimen, pár órára, de ha reggel mosok hajat, akkor egész éjszaka fent hagyom. Próbáltam mosás után is, de akkor az '50-es éveket megidézően felkunkorodott a hajvégem, és rajtam a legkevésbé sem állt csinin.
Jó, hogy az argánolaj az összetevők elején szerepel, de a brutálisan erős illatát nem szeretem. Nálam előny, hogy hazai termék. De csak elvagyok vele, pedig szeretni akartam. A hajam puha, de a hajvégek töredezésén nem sokat segített. Elhasználom persze, de legközelebb valami természetesebbet veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

javi

2019. január 11.

Húgommal ketten használjuk, neki göndör haja van az enyém meg festett, a hajvégek neki is és nekem is könnyen töredeznek. Az illata finom, az állaga inkább selymes-olajos, gondolom a szilikon miatt. Hosszú hajam van, ezért kicsit többet szoktam használni a csomagoláson ajánlottnál. Ha mosás után ezt használom akkor puhább és selymesebb a hajam. A kifésülést is segíti, bár még nem tudtam teljesen elhagyni mellette a kifésülősprayt. Azért segítség a könnyen gubancolódó hajamhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Lilienneee

2019. január 10.

Itteni vélemények alapján vettem meg, és nem csalódtam, sőt! A kihidrogenezett hajammal csodakat muvelt, sprod kemenybol puha haj lett tole. Igaz, mindig csak addig hat, amig ki nem mosom belole, de ezt nem banom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

kovacsrekaa

2019. január 4.

Szeretem a helia termekeket, de ezt a termeket mindig messzire elkerultem. Regota keresek egy olyan hajvegapolot, amitol ket hajmosas kozt is puha a hajam, na szamomra ez az a termek. Nekem hajszaritas elott ket csepp kell. Nem neheziti el a hajam, nagyon szeretem. Remelem sokaig igy fog mukodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil