Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 900 , Eladó: polynaranna
Állapot: 1/3-a hiányzik, Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás után postázom

Lilluc

2020. március 25.

Avonost használtam előtte, azzal is elègedett voltam, de ez messzemenően jobban tetszik.
Olyat kerestem amit kislányom hajára is rá merek kenni, az összetevők alapján őt választottam. Próbálkoztam előtte tiszta mandula ès jojoba olajjal, de azok ragacsosak maradtak a hajvègeken.
Nagyon sokáig elèg, az ára ehhez kèpest teljesen rendben van. Nem hagy ragacsos èrzetet, ès a szőkített hajamat is nagyon jól ápolja. (Bár együtt használom Gliss Kur kufèsülèst könnyítővel ès tejproteines hajpakolást is teszek fel heti 1x).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 25.

dizzie

2020. március 4.

Mivel ennyire jó értékelést kapott, gondoltam én is beszerzek egyet. A célom a hajam növesztése volt, de sajnos hajlamos fodrász után 3-4 héttel elkezdeni törni. Már lassan 3 hónapja használom ezt a hajvégápolót. Alig fogyott, így ár-érték arányban pláne megéri, ráadásul nagyon jól használ is. Szerintem 4-5 hónapja vágtak a hajamból és még most is erősek a hajvégeim, mostanában kezdtem észrevenni néhány töredezett szálat, ami nálam mindenképpen haladás. Mindenképpen ajánlanám a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

HHH97

2020. március 2.

Nem művelt csodákat, de kellemesen ápolja a hajvégeimet, talán kicsit kevésbé töredeznek, mint szoktak. Hajmosás előtt pár órára vastagabban is bekenem vele, azt is szereti a hajam.
Valószínűleg mást is kipróbálok majd, de nem kizárt, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 2.

Valószínűleg mást is kipróbálok majd, de nem kizárt, hogy visszatérek hozzá.

Bogi97

2020. február 14.

Tegnap vettem egyet a Rossmanba, mert nem volt amit szoktam használni (Isana kókuszos hajvég ápoló) ez meg még pont akciós is volt , mondom akkor kipróbálom.
Az illata nagyon tetszik és nem is erős, pont elég. A hatása nagyon jó már most első használat után is nagyon puha és selymes lett a hajam pedig ki se vasaltam szárítás után. Ha nem szokja meg a hajam és ugyan ilyen lesz a végeredmény minden használat után akkor át váltok erre a termékre egyenlőre sokkal jobban tetszik mint a már megszokott hajvég ápolóm (pedig azzal is nagyon sokáig kísérleteztem míg megtaláltam az igazit, de lehet hogy ez még igazibb lesz :)))) )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

Szandra007

2019. december 21.

Szépen fésülhetővé teszi a hajam, puha lesz tőle és selymes. Egyedűl az illatával vannak kételyeim, nekem picit ilyen féfi deo szaga van, mondjuk hajszárítás után már nem is érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

KamiNagy

2019. november 21.

Nem lenne rossz, de rengeteg benne az illatanyag és émelyítő. A párom allergiás is valamelyikre, akkor használom néha, amikor aznap nem találkozunk. Kér érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

Anitabori

2019. november 20.

Évek óta kedvencünk a lányommal ez a hajvégápoló, már sokadszorra vesszük újra. Kellemes tapintású és egészséges (érzetű) lesz tőle a hajunk, melirozott hajra is tökéletes. Finom az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

kisstundi99

2019. november 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Rettentően száraz a hajam vége és sajnos azt kell mondanom ez se segített eddig rajta többet, mint más olajok. Összességében jobb, mint amiket eddig használtam, de nekem sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

nemethdorcy

2019. november 12.

Közel egy év alatt használtam el a középhosszú hajamra. Puha és selymes lett tőle a hajam, könnyen beszívódott, nagy hagyott ragacsos érzetet. Hajmosás előtt pakolásként, és szárítás után is használtam, ha egy kis extra ápolás kellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

lilbenike

2019. október 28.

Nagyon puha lett tőle a hajam talán a legjobb olaj amit valaha is próbáltam!
Finom az illata is nem nehezíti el a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Nagyon puha lett tőle a hajam talán a legjobb olaj amit valaha is próbáltam!
Finom az illata is nem nehezíti el a hajam

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol