Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft , Eladó: Helia-d.hu
encsii94

2019. október 11.

Pár hónapja használom csak ezt a krémet, pedig már évek óta panaszkodok a csúnya töredezett hajvégemre. Általában fodrász után már 1-2 héttel kezd töredezni a hajam, de ezzel a szérummal akár több hónapot is kibír, egy kósza töredezés sincs, szóval nekem nagyon bevált! Tényleg könnyebben fésülhető tőle a haj, könnyen beszívódik, nem kelt zsíros hatást egyáltalán és az illatát is szeretem.
Annyi negatívumot írnék, hogy olaj lévén kicsit gyakrabban kell mosnom a hajamat, mert gyorsabban zsírosodik. De ennyit megér szerintem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

szandi08

2019. szeptember 20.

Nem egy csodaszer, de valamit azért segít a kusza szálakon. Az illata kellemes, visszafogott, nem hagy olajos érzetet a hajon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Makk Zsuzsó

2019. szeptember 14.

Remek ár/érték arányú szilikonos hajápoló, sietős napokon a balzsamozást is kiváltja, könnyű, selymes lesz tőle a haj. Felesleges több pénzt kiadni ilyesmire, mert ez is mindent tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

vanita0927

2019. szeptember 7.

Az itteni ajánlások miatt próbáltam ki. Az illata nekem kicsit erős. Ár-érték arányban nagyon jó, sokáig elég. A hajam szereti, kevésbé szálkásodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

missmomsen

2019. szeptember 4.

Az illata furcsa, hajon legalább nem. Nem segített, nem is rontott. Hajamat puhává teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

reddie

2019. szeptember 3.

Most már fél éve használom és nagyon megszerettem. Könnyű olaj, gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros, ragacsos érzetet, a hajam pedig már nem "szálkás". Miután bekenem vele a hajamat, mindig marad egy kicsi a kezemen is, a bőrömnek is jót tesz. Több, mint fél éve használom, hetente 2-3x és még alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

lillus09

2019. augusztus 4.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg, valamilyen olcsóbb terméket akartam a Toni and Guy hajolaj helyett, ami bár bevált de nem olcsó kategória. Sajnos inkább maradok annál az ára ellenére is, hiszen ez a termék semmit nem változtatott a hajam állapotán vizesen és szárazon is próbáltam csak a hajam végeit kentem be vele. Próbáltam sokat és keveset is felkenni. Általában este megmosom a hajam este és vizesen fekszek le, így reggelre megszárad és ugyanolyan szátállóak, és elvákonyodottak a hajvégeim mintha nem kentem volna be. Használok mellette balzsamot is, mivel szőkített a hajam így kicsit mindig száraz a vége. De nagyon sokáig elég, a 100 ml nagy mennyiség hajvégápólónak, sajnálom de inkább maradok a Toni & Guynál de most Avont vettem meglátjuk az hogyan muszikál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

ursuska

2019. július 31.

Másfél éve használom, most kezd elfogyni a tubus. Elég ritkán szoktam fodrászhoz menni (1-2 alkalommal/év) és meglepetésemre a hajvégeim nem voltak töredezettek, csak kicsit elvékonyodva, pedig régebben folyton küzdöttem a szálkás hajvégekkel. Kicsit fura illata van, valóban, de nem zavar engem, persze sokkal jobb lenne, ha kevesebb illat lenne benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Mantra

2019. július 27.

Már több, mint fél éve használom, és csak a fele fogyott el. Könnyen fésülhetővé teszi hajszárítás előtt a hajamat, utána pedig puha, csillogó. A hajvégek állapotán is sokat javított, láthatóan kevesebb a töredezett hajvég, ami nagy öröm, mert épp hajnövesztésben vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

brigibencze

2019. július 5.

Az itteni velemenyek miatt vettem meg, imadom! Nagyon jo az illata es szepen kezdi helyrehozni a 3x szokitett hajamat! Imadom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil