Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 19.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Ár: 1850 Ft , Eladó: Helia-d.hu

DenkeLenke

2021. január 18.

Pár hónapja kezdtem el használni és nagyon elégedett vagyok vele. Gyorsan felszívódik egyáltalán nincs zsíros, ragacsos érzetem utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 18.

d.anett89

2021. január 16.

Vastag, dús hajjal rendelkezem. Viszont a sok szőkités,vasalás, festés tönkre vágta a hajam. Persze sok mindent kipróbáltam több kevesebb sikerrel. Száraz sprőd a hajam. Pár napja használom még csak,de sok jót olvastam / hallottam róla (ismerősöktől, barátoktól) így megvettem és milyen jól tettem .
Kellemes az illata, 1-2pumpásnyi elég belőle a hajamra. Könnyebben ki lehet fésülni. Táplálja a hajat
Újra vevös lesz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Újra vevös lesz

kriszta0

2021. január 5.

Sajnos hülye fejjel a megszokott Syoss hajvilágosító festék helyett szőkítőporral világosítottam a hajam és rettenetesen roncsolódott emiatt. Ha nő is a hajam, a vége folyton törik le. :( Ezt szeretném helyrehozni, persze tudom, hogy teljesen egészségesek ezek a hajrészek már sosem lesznek, de legalább vállalható minőségűre szeretném "javítani" azokat, ezért vásároltam be többek közt ezt a terméket is. Körül-belül 1 hónapja használom hajmosás után, fésülés előtt, nedves hajon.
Őszintén szólva picit csalódott vagyok, a vélemények alapján másra számítottam. Nem szeretném túlságosan lehúzni, mert kb. fél perc alatt ki tudom fésülni a hajam a használata után, idáig jó 5 percig kínlódtam mindig. Nagyon selymes tapintású tőle a hajam kb. 1 napig, aztán mintha mi sem történt volna... :/ Az illata a párom parrfümjének az illatára emlékeztet, én szeretem nagyon. Mivel nem csak a hajvégeim roncsolódtak, hanem majdnem a fél hajhossz, plusz a "friss" részeket is szeretném ápolni, így én jóól bekenem vele az egész "fejemet", de még így sem hagy ragacsos nyomot, igaz ha nagyon túlzásba viszem (3-4 pumpálásnál többet nyomok) akkor kicsit "összeáll" a hajam, de még úgy sem vészes. :D
Számomra nem egy nélkülözhetetlen hajvégápoló, ettől olcsóbb is hozta már nekem/hajamnak azt a hatást, amit ez a Helia D hajvégáloló nyújt.
Ha újravásárolnám, az csak az illata miatt lenne és azért, mert ha többet nyomok sem lesz annyira lelapult a fejem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

HEszter79

2021. január 5.

Nagyon kedvelem. Enyhén töredezett hajamat már egy flakon használata is rendbehozta! Kíváncsai várom a folytatást:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 5.

Amaroy

2020. december 18.

Nekem általában nagyon hamar, 1-2 hónap alatt hozzá szokik a hajam a szérumokhoz, ezért gyakran váltogatom őket, de ezt már több mint fél éve használom és még mindig ugyan olyan jól táplál. Az illatát annyira nem szeretem, de egyáltalán nem marad meg a hajban, szóval ez nem von le az értékéből. Ár-érték arányban pedig tökéletes, fél év alatt a harmada sem fogyott el, heti kétszeri használat mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Fanni039

2020. december 15.

Nagyon finom illata van és nem neheziti el a hajamat, ami plusz pont. Elég sokáig elég heti 2x-i használat mellett is, igy ár-érték arányban is jónak számit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

nora.szorenyi

2020. december 11.

Régóta ezt a hajvégápolót használom, ár-érték arányban, hatását tekintve nekem bevált, többször újravásároltam. Nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Anita_5_12

2020. december 4.

Nagyon szép fényessé és puhává varázsolja a hajat. Sajnos ez a csoda pár perig tart. Ez tipikus jelenség a szilikont tartalmazó termékeknél. Úgy érzem hogy hosszú távú hatása nulla, de tűzoltásként megfelel.
Az illata nagyon kellemes.
Szívem szerint 3,5 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 4.

Az illata nagyon kellemes.
Szívem szerint 3,5 csillagot adnék.

Kata_218

2020. november 30.

Az itteni vélemények alapján kezdtem el használni valamikor év elején, és csak ugyanazt tudom írni amit én is olvastam! Nagyon jót tett a töredezett hajvégeimnek és imádom az illatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

lgy22

2020. november 16.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. A töredezett hajvégek megmentője. Maximálisan hozza, amit ígér, jár az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil