Helia-D

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. március 25.

Kategória:   Szemkrémek

Napraforgószár-kivonatot és gyorsan felszívódó növényi hatóanyagokat tartalmaz, amellyel látványosan serkenti a bőr regenerálódó képességét, késlelteti a ráncok kialakulását.

Gyors felszívódásának köszönhetően már 3 perc múlva sminkelhető, a praktikus mini airless pumpás flakon pedig a táskában is elfér.

nagygyorgy.emese.dalma

2012. július 9.

Kellemes felkenni, gyorsan felszívódik meg jó az adagolója, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Kellemes felkenni, gyorsan felszívódik meg jó az adagolója, de semmi extra.

Corra

2012. június 24.

Könnyű, de semmi extra, kb. a Balea saját márkás szemkörnyékápolóinak hatását tudja ez is nyújtani. Illatanyag telejsen feleslegesen van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

Viki000

2012. április 22.

Szerintem nem rossz, hidratál, kicsit feszesít is. Legalábbis nálam. Ugyanakkor ez a pumpás adagoló nagyon rossz, és hamar elfogy a termék. Ahhoz képest pedig drága. Egy gyenge 4-est adok neki a hatása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

egifeny

2012. március 20.

Nekem kulonosebb bajom nincs vele. Jo az allaga, hamar felszivodik. Megelozesre hasznalom, arra sztem megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

Morci

2012. március 20.

Ezzel szerintem is nagyon melléfogtak. Nem ránctalanít, nekem mondjuk a felszívódással nem volt problémám. A pumpája egy hét után felmondta a szolgálatot, utána már sehogy sem sikerült kibányásznom a maradék krémet a flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

guccigirl

2011. szeptember 18.

Megint sikerült beleesnem abba a hibába, hogy túl nagy elvárásokkal vettem le egy terméket a polcról... Az én bőrömbe viszonylag gyorsan beszívódott (igaz, hogy csak este használtam, szóval reggelre ez a minimum, amit megtehetett...), de hatása semmi nem volt. 22 évesen nyilván nincsenek mély ráncaim, inkább megelőzésként vettem, de nem csinált semmit. Nem lett simább a bőröm, a sötét karikák sem halványultak, szóval részemről fölös beruházás volt, ha nem kentem volna semmivel, ugyanezt az "eredményt" értem volna el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

magnes

2011. július 8.

Nekem ez nagyon nem jött be. Alig szívta be a bőröm, pedig egyébként issza a krémeket, fényes nehéz lett a bőr a szemem környékén. El sem használtam csak kb. a negyedét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.