HelloBody

Ár:   €34.99   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   €34.99
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Krémes textúrájú maszk aranyal, tápláló olajakkal, gyümölcsökkel és vajakkal. Nyugtatja, regenerálja és védi a száraz, hámló bőrt. A 24 karátos arany csökkenti az esetleges gyulladásokat, és megfiatalítja az arcbőrt. Az exkluzív formula alkalmazkodik a bőr igényeihez, és biztosítja számára a szükséges hidratációt.

Ásványi olaj, PEG, szilikon, parabén és mikroműanyag-mentes

Vegán

pipacs17

2020. április 11.

Ajándékba kaptam az egyik rendelésemhez, őszintén szólva ez csak akkor tudatosult bennem, amikor kibontottam a csomagot, és benne volt. Egyszer próbáltam arcmaszkként, de én nem szeretem a krémes textúrájú maszkokat, inkább a vastagabb, testesebbeket. Kidobni természetesen nem akartam, így találtam egy felhasználási módot, ami nekem jobban bevált, mintha maszkként használnám. Beépítettem a rutinomba úgy, hogy arctisztító-bőrradír-Foreo krémes arctisztítóval-Foreo ezzel a ‘maszkkal’, majd ez után szérum és krém. Ez nem minden nap természetesen, heti 1-2 alkalommal. Számomra így sokkal jobban felszívódik, és így látom is a hatását :)
4*, mert nem úgy, mint ahogyan ígéri, de más módon használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

4*, mert nem úgy, mint ahogyan ígéri, de más módon használható.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ezüst. Erős antibakteriális hatásáról ismert, baktérium-, gomba- és vírusölő hatású nemesfém, mely a kozmetikumokban fertőtlenítő, dezodoráló tulajdonságokkal bír valamint színezékként is használatos. Paula Begoun szerint az ezüst túlérzékenységet és ezüsttoxicitást okozhat a bőrön.