HelloBody

Ár:   9400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 4.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Ez a rózsaszín agyagmaszk mélyen megtisztítja a pórusokat. A méreganyagok és szennyeződések felszívódásának elősegítésével sima, matt felületet ad arcbőrének. A francia rózsaszín agyag és a kaolin felszívja a felesleges faggyút, míg a magnóliakivonat és a pantenol küzdenek a kiütések ellen.

AgiSimon

2021. szeptember 18.

Nem rossz termék, de a Wow hatás nálam elmaradt. Elfogyott a tégely, nem igazán gondolok rá, hogy újra vegyem. Valamennyire hidratál, de ennyi pénzért nem éri meg nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 18.

fdancsi

2021. június 30.

Nagyon szép, puha és matt bőrt hagyott maga után. A problémásabb területeken volt hogy csípett, de pár percen belül el is múlt az érzés és nem hagyott nyomot maga után. De sajnos ez is egy a túlárazott termékeik közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

rberta

2021. június 7.

Mint minden Hellobody-nál, az ára a legnagyobb gond, mert azt nem éri meg. Nyilván nem véletlen a szinte állandó 40-50%-os akció. Nekem tetszett (normál, víziány, tág pórus), nem fogom se eladni se elajándékozni. Nem irritál, nem csíp, utána tényleg matt és szép a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

amdeghalilia

2021. március 3.

Tényleg betartja azt a WOW hatást. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám, mivel kicsit hámlasztó funkciója is van. Nekem gyönyörű, puha lesz utána az arcom anak ellenére, hogy az elején icipicit csipkedi. Ezt le is írják a hellobody oldalán pontosan miért van. Az illata pedig isteni. Nem értem az előttem szóló hölgyeket, akiknek nem tetszett ez a finom, kókuszos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

bk_kitti

2021. február 24.

Szerintem borzasztó büdös...ajándékba kaptam egy rendelés mellé, még örültem is neki mert szeretem a maszkokat és a kókusz, ezért gondoltam tökéletes lesz, de konkrétan romlott joghurt szaga van..érzékeny bőrűek szerintem semmiképpen ne használják, mert az én semmire se érzékeny bőrömet is nagyon kipirosítja és égeti, mondjuk gyorsan elmúlik. Amúgy maga a hatás nagyon tetszik..utána nagyon puha és szép kinézetű lesz a bőröm. Újravenni nem hiszem, hogy fogom mert nem tudom megszokni a szagát..sajnos még lemosás után is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

Eri_88

2021. január 25.

Illata és állaga nagyon jó, hatást nem tapasztaltam, viszont zsíros érzetet sajnos igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Katmok

2020. november 8.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé. Isteni az illata és az állaga is, valamint a csomagolás is nagyon minőségi. Tetszik a hatás, amit az arcomon látok miután használom, viszont (valószínűleg a parfüm miatt) picit irritálja a bőröm, szóval én körülbelül 5-7 percig szoktam az arcomon hagyni. Nem hiszem, hogy újravenném, mert ez is határozottan túl van árazva szerintem, ahhoz képest, amit kapunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 8.

Adrienn7

2020. október 16.

Finom az illata, sokáig elég, viszont nem tapasztaltam semmilyen változást, javulást tőle. Csak este használtam, mert utána piros marad a bőröm elég sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

rekakovacs97

2020. október 6.

A termék elhasználása után sem tudom azt mondani, hogy megéri megvenni. Egy sima drogériás maszk sokkal többet tud mint ez. Sajnos az összes kiprobált HelloBody termékről ezt tudon elmondani. Nem ajánlom egyiket sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 6.

GabriellaBodnar

2020. szeptember 26.

Finom illata van, az állaga is megfelelő, de olyan semmilyen. Semmilyen különösebb hatást nem érzékeltem, pedig a tégely felét el használtam már, szerintem ez is túl van árazva, mint a többi Hello Body termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.