Henné Color

Ár:   1810 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: barbarahella, Módosítva: 2016. június 22.

Kategória:   Hajfestékek

Laboratóriumi körülmények között előállított és ellenőrzött henna őrleményből és más természetes anyagokből előállított színező krém. Megvédi haját az agresszív ártalmaktól, tartást ad neki, színe élénk és selyemfényű lesz. Az ősz hajszálakat is megfesti. Nem tartalmaz hidrogénperoxidot és ammóniát. A krém elkészítést nem igényel, csak jól fel kell rázni. A mélyebb árnyalat elérése érdekében a megmosott és gondosan megszárított hajon hagyja rajta a krémet több órán át.

kofola

2017. április 12.

Sötét mahagóni használtam, szép lett tőle, csak hamar kopik. Nekem jobban bejött mint a por állagú. Csak azért adok négy pontot mert gyorsan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

csokivanilia

2016. szeptember 30.

Három flakonnal fogyott el, ( így érte meg árban megrendelni ) , nincs több esélye nálam. Az összetevők miatt választottam, azzal semmi baj, az illata is kellemes. Viszont nem fedi be az ősz hajszálakat, és a haj tövét sárgásra színezi. Egy hajmosás után ledobja a haj. 1 pontot adok az összetevők és az illat miatt, de haj színezésre alkalmatlan. Maradok a por állagú hennánál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 30.

hermelinke7

2015. február 24.

7 éve ezzel festem a hajam (rézvörös), egyszer tettem a Venita színezőjére kitérést, amikor huzamosabban nem volt elérhető az árnyalatom, az valami borzalom volt. Nekem a port többször sem sikerült jól kikeverni, így maradtam ennél. Sötétszőke-világosbarna alapból a hajam, a rézvörös nagyon természetes hatású rajta és tényleg vörös, nem csak a fénye. Egy csillagot levonok a macera miatt, a férjem szokta felkenni, egyedül magamnak nem tudom, mert könnyű kihagyni 1-1 részt. Törölközőszáraz hajra kell felvinni, folpack, rá egy vastag kötött sapka és 4-5 órát rajta hagyni. 2 havonta a lenövés miatt festjük újra, a szín addig csak minimálisan kopik. Hiába van a leírásban, hogy 20 perc után le lehet mosni, szerintem érdemes órákig hagyni hatni a hennát, sokkal tartósabb lesz és csak minimálisan lesz mélyebb a szín!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Heidrun

2013. december 30.

Amíg kevés ősz hajszálam volt, elégedett voltam a hajszínezővel. Szép, egészséges, fényes volt a hajam, a sötét mahagóni árnyalatot használtam. Az ősz szálak vörösek lettek, de ez még külön jól is nézett ki. Amikor komolyabban őszülni kezdtem,(csak elől) már fura hatást keltett. Ezért a mahagóni és a fekete színezőt egymás után használtam, így befogta az ősz szálakat is, az eredmény sötétbarna volt, festés után az első héten jól is nézett ki. A fekete azonban hamar lekopott és az ősz rész orangutánszínű maradt, nem is beszélve arról, hogy így az ára sem volt kedvező. Kipróbáltam azt is, hogy indigót kevertem a sötét mahagóni színű krémbe - az első két mosásig remekül nézett ki, aztán az ősz rész vörösre kopott. Végül átálltam Henna Plus hajfestékre, ami persze vegyi hajfesték, : ( de teljesen befogta a hajam, szép, mindenhol egyszínű és nem kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 30.

linda.nemeth

Korcsoport: >54
2012. augusztus 21.

Én is nagyon szeretem egyrészt az egészséges összetétele miatt, másrészt pedig azért mert természetes színt ad a hajnak és nem kopik le olyan gyorsan mint a vegyi festékek. Összetételénél fogva kítünően ápolja a hajat és az ősz hajszálakat is lefedi ami egyben melír összhatást ad. Egyszóval megéri az árát. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Bibi

2012. augusztus 10.

Ebben gyakorlatilag nincs is henna. Használjátok inkább a por verzióját, pár perc munkája kikeverni forróvízzel, darált kávéval, kicsi ricinussal, egyéb olajokkal. Nagyobb mennyiséget kaptok és a hajatok is jobban jár:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Lilia

2012. július 25.

Én 2X használtam ezt a színezőt, igazából nem volt vele semmi nagy gondom, csak nem volt olyan intenzív a színeredmény, mint szerettem volna. Tényleg természetes hatású lesz a hajszín, könnyű használni és finom az illata is. Ami negatívum, hogy nem túl olcsó, és nekem eléggé befogta a fejbőrömet is, nehezen tudtam róla leszedni a narancssárga színt. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

dudorka

2012. február 13.

Szerettem, mert szép vöröses fényt adott a hajamnak, és puha, egészségesnek tűnő lett, miután használtam, a hátránya tényleg a gyors kopás. Igazándiból ezután tértem át a "Berni féle hennára" - tehát színtiszta indiai púder állagú hennára (Antalvalinál), és csak csupa pozitívumot tudok róla mondani, nagy előnye, hogy ápol és úgy nő le, tehát nem kopik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Morci

2012. február 3.

Mostanában kezdtem áttérni a vegyi hajfestésről a hennára. Az aranyos gesztenye árnyalatot próbáltam ki, nagyon tetszik a színe. Természetes, nincs festett hatása. Kevés az ősz hajszálam, de azokat is befogta, csak enyhén világosabbra. Egyáltalán nem irritálja a fejbőrt, és nem is büdös, mint a vegyi festékek. Nagyon praktikus, hogy már be van keverve a krém használatra készen, mert én lusta lennék kevergetni magamnak a henna port. Egyetlen hátránya van, hogy elég hamar lekopik, de ez lehet, hogy csak az évekig festett hajam miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 3.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Kék vagy sötétkék színű por, amelyet ideiglenes vagy féltartós hajszínváltoztatókban (általában samponokban és színezőkben) alkalmaznak. Szintetikus pigment, amelynek hatása az ezt tartalmazó termék összetételétől függ.