Hera

Ár:   15 800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: n.tima, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   15 800 Ft
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Hera Magic Starter finom védőréteget képez az arcon, mely visszaveri a fény egy részét, így a bőr ragyogóbbnak, frissebbnek és egyenletesebbnek hat. A vastag, fülledt smink minden kellemetlensége a múlté lehet. Ápolja és kiegyenlíti a bőr kisebb-nagyobb hibáit, ráncait, problémáit és ragyogó, egészséges megjelenést biztosít.

makemepretty

2019. április 1.

Mintaként kaptam egy másik rendeléshez, így nem tudtam, hogy mire számítsak. Hááááááát. Nagyon meglepett a színe. Rózsaszín volt és nagyon csillámlott. Az egész arcomra felkentem, így a végén már inkább unikornisra hajazott a bőröm színe. Az alapozóm alatt is nagyon átfénylett, de lehet, hogy túl sokat használtam a primerből.Összességében inkább nem értem a terméket, de még egy kicsit kísérletezem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Andzsella

2018. március 10.

Legjobb primerem, egységesíti és felfrissíti az arcom. bbkrem.hu -ról rendeltem, ahol 1 ml-es kiszerelésből rendeltem 35-t, így olcsóbban jutottam hozzá és én határozhattam meg mennyire van szükségem belőle. Nincs bajom a színevel, kicsit még bele is olvad a bőrbe, jól eldolgozható rajta az alapozó és csökkenti a "van valami az arcomon"-érzést az alapozónál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

svivko

2018. február 12.

Én a zöld blooming moisture verziót próbáltam ki (2db) mintaként. Most tettem fel az eBay wishlistemre a nagy & deluxe kiszerelést is. Nagyon tetszett, amit csinált a bőrömmel egy egyszerű, minimális smink napon.
Egyrészről nagyon jól hidratálja a vízhiányos, télen nagyon morcos bőrömet, másrészről minden ragacsosság nélkül mágnesként tapasztja magához a sminket. Bőrtökéletesít, meghosszabbítja a smink életét, zsíros t-vonallal is meglepően sok sikerrel veszi fel a harcot... Mi kell még? Be kell szereznem nagyban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Csucsi08

2017. augusztus 18.

Finom kis krém. Nekem a lilás árnyalat van meg. Azt hittem primerként ütősebb, de ez a fajta termék nem a pórusok eltüntetésére van, hanem inkább az arc üdítésére. Én nem használom minden nap, bár az összetevői megengednék. Ha komolyabb sminket készítek, akkor használom a fényvédőm felé, de még az alapozó előtt. Nem az egész arcomra, hanem inkább, amiket ki szeretnék emelni, mivel aprócska mikro csillámokat, vagy miket tartalmaz :) Tényleg aprók, nem kell megijedni, az alapozó el is rejti őket, viszont mégis felfrissíti az arcot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

jomosono

2016. szeptember 2.

Az egyik legjobb terméke a Herának.
Primerként tökéletesen funkcionál,gyönyörű rózsaszín maga krém,egységesíti az arc bőrét,hidratál puhít, tartósítja az alapozót ....mi kell még több!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Az egyik legjobb terméke a Herának.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Squalane eo 1 0

Lásd denaturált alkohol.

Szelídgesztenye magjának a kivonata. Magas tannin tartalma révén szövetösszehúzó és szárító hatása van a bőrre.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.