Herb Pharma

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Flederkatze, Módosítva: 2019. április 26.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Fytofontana Aloe Vera spray használata a bőr mindennapos ápolására javasolt,valamint külnösen ajánlott a bőr rendkívüli igénybevételekor a problémás bőrfelület ápolására, ennek megelőzésére. A Fytofontana Aloe Vera spray nyugtat, védi és hidratálja a bőrt borotválkozás és szőrtelenítés után, segíti és védi a bőrt az apró mindennapos sérülések esetén.

gittagal

2018. március 24.

Kiütésekre, hámlásra, kisebb sebekre és kirepedezett bőrre használtam, nekem bevált és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

sophy83

2017. december 18.

Szintén szülés után használtam a gátsebre, csodát tett! Később más sebekre, sérülésekre is kipróbáltam, enyhíti a lüktetést, gyulladást és nagyon hamar gyógyítja a sebeket. Szétnyomkodott pattanások nyomaival is csodát tesz. Nagyon kiadós a flakon, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Niki19885

2015. július 24.

Szülés után ajánlották,hogy próbáljam ki a gátsebre és először a másik típust vettem ami itt az oldalon is szerepel és nagyon jó értékelése van és tényleg nagyon jó volt de mikor kifogyott ezt a fajtát sikerült vennem és ez még annál is jobb!Nagyon sokat segített!Ajánlom bátran!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Hidratálók: Glucose, Glycerin, Phospholipids, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.