Herbal Essences

Ár:   695 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: failedstardoll, Módosítva: 2015. március 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló sampon menta-, és gyógynövénykivonattal. Szilikon-, parabén-, és színezékanyagmentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szaboaniita

2016. július 7.

Tudni kell, hogy nálam kb. 5 sampon van egyszerre használatban. Jelenleg ez az egyik azért hogy elfogyjon és vegyek egy másikat:D Szóval egy amerikai beauty vloggernel láttam ezt a sampon akinek gyönyörű fenékig érő dús haja volt. Igen rögtön elcsábultam aztán beláttam hogy ez genetika :D A sampon nagyon alaposan tisztít, tényleg csikorgósra én ezt néha szeretem néha nem. Illata frissítő, tetszik az átlátszó géles állag.Balzsamot,olajat mindig használok szóval nem tudom mennyire szárít. Egynek jó volt, de nekem nem csodaszer:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Orsolya13

2016. március 25.

Nekem nem vált be...elhasználtam egy flakonnal és nem lett jobb a hajam állaga, valamint kipattogott tőle a fejbőröm. Tisztítani tisztított rendesen, karistolt is a hajam öblítéskor, még aznap szépen emelt is a hajamon, de másnapra már kezdett zsírosodni. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

ild

2015. augusztus 5.

Egyszerűen nem is tudom, hogy hol kezdjem..IMÁDOM ezt a sampont. Ez a legjobb sampon amit valaha is használtam. Nagyon vékonyszálú, gyorsan zsírosodó hajam van, főleg nyáron kétnaponta kéne hajat mossak. Ezzel a samponnal viszont simán ki tudom tolni a hajmosást. A második amit imádok benne hogy nagyon jól habzik ami nekem nagyon fontos mivel csak akkor érzem teljesen tisztának a fejbőrömet ha jó alaposan habzik egy sampon. Emellett pedig egyik samponnak sem sikerült ekkora volument adnia a hajamnak mint ez a csoda, pedig azt hittem hogy az én vékonyszálú hajammal ez lehetetlen. Nem mondom, hogy olyan mintha oroszlánsörényem lenne de azért kihozta belőle a legtöbbet amit lehet. A tapintása is sokkal jobb, eddig valahogy mindíg úgy éreztem hajmosás után, hogy már rögtön elkezd zsírosodni és nem is tudom ez valahogy ad neki egy kis ""szárazságot""(ezért lehet hogy nem jó a száraz hajúaknak) ezért én a gyorsan zsírosodó hajúaknak nagyon tudom ajánlani, illetve nekem kifésülni is könnyebben lehet. És végül ami nekem még nagyon fontos, hogy ne legyen tele parabénnel és színezékkel, ezért ez egy pluszpont, az illata pedig valami isteni friss érzetet nyújt amit azért sokáig érzek a hajamon. Egyszóval számomra ez maga a TÖKÉLETES SAMPON.:)))) ha lehetne 10 csillag lenne de mivel nem lehet így a maximális 5*:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.