Herbal Essences

Ár:   700 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szlilla, Módosítva: 2014. november 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A csábító frissesség titka ez a lágy sampon, firss citrus illattal minden felesleges zsírt és a hajformázó szerek maradványait is eltávolítja.

Csilluska

2018. június 21.

Egy flakonnal használtam el belöle, de a végén már megkértem a férjemet, hogy használja ö, mert valahogy meguntam. Az illata nagyon kellemes, de a sampon maga semmi extrát nem nyújtott. Nekem nem szárította ki a hajam, de nem is fogta vissza jobban a zsírosodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

katica22

2017. október 15.

Nagyon jó kis sampon. A flakonom 3/4-nél vagyok. Nagyon friss érzést hagy maga után, és tartós illata van sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

blondeowl

2015. június 3.

Nem vártam sokat ettől a sampontól, de gondoltam megér egy próbát. Azóta már kb. a 6. flakonnál járok, szerencsémre nagyon bevált. Gyorsan zsírosodik a hajam, de ezzel a samponnal tovább megmarad a friss érzés. Az illata is kellemes, friss citrusos virágos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

szlilla

2015. február 23.

Úgy 3/4 flakonnyi mennyiség elhasználása utána reális véleményt tudok már írni. Sajnos az illatán kívül semmi pozitív dolgot nem tapasztaltam. Nagyon szárítja mind a fejbőröm mind a hajam. Sprőddé és szinte már kezelhetetlenné teszi. Sajnos nem vált be. :(( Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.