Herbal Essences

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrii1223, Módosítva: 2019. október 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajmaszk 90%-ban természetes összetevőkből, kókusztejjel. Antioxidánsokat tartalmaz, melyek védig a hajat és megszabadítják a szennyeződésektől.

Ria556122

2021. április 11.

A szülés után nagyon kezelhetetlenné vált a hajam. Sok hajmaszkot ki próbáltam mire rá találtam erre a termékre. Már az első alkalom után érezhető volt a különbség. Sokkal puhább, élettel teli lett a hajam. Heti 2x használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Livi87

2021. április 8.

Sűrű állagú hajpakolás.Nagyon nagyon finom illata van.Én a hajam közepétől szoktam felvinni,a tövére nem,mert hamarabb zsírosodik utána.Nagyon jól hidratál,és puha hajat eredményez,illetve megkönnyíti a haj kifésülését is!Nagyon nagyon sokái elég,nekem heti 2 -szeri hajmosással is több mint 1 évig tartott.Nem kell belőle sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 8.

csill87

2020. október 10.

A harmadik rossmannban sikerült megtalálnom :D egyébként tényleg jó termék, ez valóban hajpakolás,nem egy felvizezett semmi, elég sűrű az állaga is. Tényleg nagyon jól hidratál. Pedig nekem a drogériás hajpakolások nem szoktak bejönni, de ez egy korrekt cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

vikhjs

2020. augusztus 16.

Imádom ezt a hajpakolást, nagyon szép, puha és selymes tőle a hajam. Már vagy 4.re veszem újra, ennél jobb nem is kell. Ár érték arányban is talán a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

bibogi23

2020. augusztus 4.

1 hónapja lett szőkítve a hajam,ami elég rendesen tönkre tette sajnos!Azóta próbálkoztam sok mindennel hogy végre ne legyen szénakazal a fejem!Rossmannba leltem rá erre a maszkra!Elég jó véleményelet olvastam a márkáról így gondoltam egy próbát megér!Hajmosás előtt kentem fel a hajamra és rajta hagytam fél órát,utána szokás szerint hamvasító samponnal és balzsammal hajat mosta.!A végeredmény fantasztikus lett!Persze nem lett egészséges a hajam de egyszeri alkalomtól nem is várhattam volna többet!Végre újra puha,selymes lett a hajam,kellemes megfogni,ha összefogom copfba nem olyan mint egy seprű feje!😅 Utána még használtam rá aussie hajolajat a végeredmény szuper lett!
Szóval ez a maszk egy csoda!Megér mindenkinek egy próbát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Szóval ez a maszk egy csoda!Megér mindenkinek egy próbát!

Coco21

2020. május 19.

Tényleg csodálatos egy pakolás. Most éppen új project-ben vagyok, nemrég olvastam a haj porozitásáról, ezért az enyémnek megfelelően használom 2 mosás óta a hajravalókat (egész jó eredménnyel). A low-porosity hajszálakra tett ajánlásoknak megfelelően egy picit felmelegitettem alkalmazás előtt, mélykondícionálóként használva és az eredmény nagyon szép, kezelhető, puhább, fényesebb lett, mint általában szokott lenni. Az illata is nagyon finom. Még mindig van hova fejlődni, remelem sikerül, de ez a pakolas önmagában is nagyszerű, mindettől függetlenül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

TheNancy07

2020. március 8.

Úúúú! Égen földön kerestem, végül sikerült egy Müllerben rálelnem újra. Nem tudom mit tettek ezekbe a herbal essences termékekbe, de a hajam imádja! Ezt a maszkot összekeverem a difeel hajolajjal és felteszem 1 órára a fejemre. Eszméletlenül puha és hidratált lesz tőle a hajam! Nagyon jó kis pakolás, abszolút favorit most!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glutamic Acid, Histidine, Propylene Glycol, Butylene Glycol