Herbal Essences

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artep04, Módosítva: 2019. július 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Helyreállító hatású sampon 90%-ban természetes összetevőkből, argán olajjal.

Sushi

2019. november 16.

Nagyszerű sampon! Puhább és egészségesebb lett tőle a hajam már egy használat után is. Ami még nagyon tetszik benne, hogy minimális mennyiség is elég egy hajmosáshoz. Nálam 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

elynor91

2019. november 9.

Kedvenc sampon jelenleg, eddig ehhez voltam a legtovább hűséges, amúgy vàltogatni szoktam a samponokat. <3 Mindent tud, amit egy jó samponnak tudnia kell nálam, gyönyörű, puha, illatos utána a hajam és még csak nem is zsírosít ( argánolaj miatt kicsit féltem tőle). Ha elfogy jó sokára, tuti újraveszem vagy őt vagy kipróbálom vmelyik társát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 9.

Recsu

2019. november 8.

Még egyszer használtam eddig, és azt kell, hogy mondjam,hogy eddig nagyon szuperül teljesít. Együtt használtam egy naturals hajpakolással,és a hajam pihe-puha, és fényes, pedig nem jellemző rá, szöszösödésre hajlamos, és picit ezen is segített. Biztosan ennek a samponnak köszönhetem,mert az ezelőtti sajnos ilyet nem produkált. Hosszú távon leszek kíváncsi, majd updatelek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

bleauwsy

2019. november 8.

Másnapra már úgy néz ki a hajam mintha meg sem mostam volna...
Ami előnyös, hogy kevés is elég belőle és valóban jó az illata, de az extrém gyors zsírosodás miatt egyáltalán nem vagyok megelégedve vele. Sokkal többet vártam volna tőle és egy olcsóbb sampon is jobban teljesít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 8.

Másnapra már úgy néz ki a hajam mintha meg sem mostam volna...

Monaaaaa

2019. október 25.

Pár hete használom és azt kell mondjam, eddig nem igazán volt erről jobb samponom. A balzsammal együtt használom és a hajam szép fényes, puha. Másnál is olvastam, hogy nem zsírosodik annyira. Ezt én is észrevettem, aminek külön örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Bambusz92

2019. október 22.

Hát szóval, ígéret szép szó ha megtartják úgy jó. Nagyon jó első használatra, másodikra is, majd ahogy telik az idő már annyira mégse. Nekem szétszárította a fejem. Imádom mer tényleg jó a hajamnak, de korpásodom tőle ami ha olyan a samponom nem fordul elő. Váltogatva használom a rózsaszín gliss kurral és így jó. Sajnos ezért nem tudok maximális csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

TheNancy07

2019. október 22.

Éppen sampon vásárlásba voltam, amikor megpillantottam ezt a terméket, le volt akciózva. Megnéztem a flakonját, elég biztatónak tűntek az ígéretei, így hát elcsábultam. Megvettem hozzá az argán olajos balzsamot és hajpakolást, tegnap pedig kipróbáltam. A hajpakolást 1 óráig hagytam a hajamon, majd ezután a samponnal kétszer hajat mostam, és 3 percig hagytam a hajvégeimen a balzsamot. Nos hát az eredmény váó! Ma egész nap simogattam a hajam, és csodálkoztam, hogy mennyire puha lett, nem kellett hajvégápolót használnom mosás után. Nagyon jó! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Szissz2

2019. október 22.

Nagyon meg vagyok elégedve vele, puhává és selymessé teszi a hajam. Néhány hét használat után azt is észrevettem,hogy nem zsírosodik tőle nagyon hamar be a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

adrii1223

2019. október 20.

Meg vagyok vele elégedve. Már több hete használom, a hajam szép tőle, jól kezelhető és puha. Az illata nem csak a hajmosás utáni napon érződik hanem később is, amit már mások is megjegyeztek, hogy milyen jó. Szerintem ar érték arányban is teljesen jó mert 1200ft-ért egy jó nagy kiszerelést kapunk, ami jó sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 20.

Saranhuone

2019. október 9.

Jó illata van, finom puha hajat varázsol. Nem zsírosít túlságosan, bár azt a csikorgó tiszta érzést sem adja, amit a megszokott gyógynövényes samponjaim. Összességében szerintem jó vétel volt, nem kizárt hogy valamikor újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Histidine, Butylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.