Herbal Essences

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artep04, Módosítva: 2019. július 29.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Helyreállító hatású sampon 90%-ban természetes összetevőkből, argán olajjal.

jenni69

2022. április 28.

Nagyon kellemes az illata. A balzsammal együtt használom, nem szárít, viszont mindig használok olajat is utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

Parviflorus

2022. április 22.

Talán az egyik legrosszabb sampon, amit eddig kipróbáltam. Tény, nagyon puhává teszi a hajat, viszont ez inkább olyan csúszós puhaság, amitől még a hajgumi is kicsúszik a hajamból. Emellett pedig rengeteg illatanyag lehet benne, mivel rettenetesen irritálja a fejbőrömet, amitől viszket és rekord idő alatt korpásodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 22.

bleauwsy

2022. március 15.

Másnapra már úgy néz ki a hajam mintha meg sem mostam volna...
Ami előnyös, hogy kevés is elég belőle és valóban jó az illata, de az extrém gyors zsírosodás miatt egyáltalán nem vagyok megelégedve vele. Sokkal többet vártam volna tőle és egy olcsóbb sampon is jobban teljesít...

Up.:Hosszú távon irgalmatlan korpás lettem tőle, mire rájöttem,hogy ezzel van baj. Még homeoffice-ban sem jó arra, hogy elhasználjam. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 15.

Másnapra már úgy néz ki a hajam mintha meg sem mostam volna...

Basenyka

2022. február 5.

Az én pénztárcánk drága, de a dm leárazta gondoltam megérdemlek egy kis kényeztetés. Aaaa nagyon jó ezért most amikor megint féláras beszereztem nemcsak balzsamot, hanem a sampont is. Ajánlom jó szívvel. A dauerolt hajamnak szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 5.

veci

2021. december 1.

Az elmúlt egy évben többször is újravettem. Nem szárít, jól felhabzik és ezáltal megfelelően tisztít, kellemes az illata, de nem tolakodó. A saját balzsamjával használom. Nem mondom, hogy hibátlan kombó, de szerintem még jó ideig nem kezdek másik után nézni, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 1.

plinda

2021. november 29.

Bár nem zsíros hajra való, nekem sokat segített. Átlagosan 2 nappal tovább bírja a hajam mosás nélkül ráadásul nagyon puha és fényes lesz tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

TimeaSzabo

2021. szeptember 6.

Hát ez a sampon önmagában is csoda száraz a hajra. A többi száraz hajra való sampon nagyon szárít ehhez képest. Durván feltölti a hajat ezzel az argánolajjal, az extrém száraz hajszálaimnak szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

TyHLeila

2021. július 15.

Fényes, puha és kellemes illatú lesz tőle a hajam. Amióta használom nem viszket a fejbőröm, nem vakarózok mint egy bolhás kutya. :)
Egy próbát mindenképp megér annak aki még nem találta meg a számára tökéletes sampont. Hátha ő lesz a befutó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Ecsetke23

2021. június 6.

Mivel szinte mindentől korpásodik a hajam, így nagyon óvatos vagyok a samponválasztásnál. A termékleírásban említett 90%-ban természetes összetevők, az argán olaj, valamint az, hogy német gyártmányról van szó, meggyőzött, hogy ezt érdemes kipróbálni. Nekem nagyon bevált. Jól tisztít, nem zsírosít, szép fényt ad. Gazdaságos csomagolás, jó ár, jó illat. Egy mosáshoz nagyon kevés is elég belőle. Nagyon valószínű, hogy ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

viqueenn

2021. április 13.

A kedvenc samponom!
Sok sampont próbáltam már, de ez az a sampon amitől mindig puha és nagyon fényes lesz a hajam.
Nagyon finom illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

A kedvenc samponom!
Nagyon finom illata van!

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Histidine, Butylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.