Herbal Essences

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artep04, Módosítva: 2019. július 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Tisztító hatású sampon 90%-ban természetes összetevőkből. Menta és eper illatú.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Monaliza2121

Korcsoport: >54
2021. november 14.

Finom illatú, nem zsírosit, jól tisztit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. november 14.

Finom illatú, nem zsírosit, jól tisztit.

mnb

2021. november 6.

A sok rossz velemeny alapjan miutan megvettem mar, felve probaltam ki, de pozitivan csalodtam. Az illata nagyon finom, es hajmosas utan a hajam kezelheto es nem nehezul el. Balzsamjaval egyutt hasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 6.

franciiska

2021. február 8.

Atyaég, mennyire rossz ez a sampon. Az illata miatt vettem meg, mivel az csodás, de ennyiben ki is merül. Megmosva vele a hajam "nyikorgó" hangja lesz tőle, de nem a tisztaságtól, inkább olyan lesz, mint a smirgli. Borzalmas. Ha lehetne, nulla pontot adnék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Csillag2812

2020. december 1.

Meglepődtem, amikor láttam, hogy ez a sampon ilyen rossz értékelést kapott, nekem felül múlta az elvárásaimat, pedig csak egy ideiglenes samponnak szántam. Általában professzionális hajtermékeket használok, így nem is figyelgetem a drogériás kínálatot, de amint kifogyott és glamour napok is voltak megláttam ezt a drogériában és annyira megtetszett a dizájnja és az összetevői, hogy mondom egy próbát megér. :) Mivel nem szeretem az olajosabb samponokat, amik elnehezítik a hajam, így erre esett a választásom a márkától. Először is az illatát imádom, ami inkább mentolos (így a párom is most ezt használja:)) , másodszor nekem nem szárítja a hajam, nem nehezíti el, puha lesz tőle, finom illatú, friss és 3-4 napig bírja, ami meglepő.. korábban csak a professzionális termékeknél tapasztaltam ezt. Jól habzik, én mindig 2x mosok hajat, így a legjobb az eredmény. Amit hiányolok nem bírja sokáig az illata, és nem is lesz tőle fényesebb és kezelhetőbb a hajam. Drogériás viszonylatban, szerintem ár-értek arányban jól teljesít, hiszen nagy kiszerelésű. Másik drogériás termék , ami nagyon bejött még: az Aussie. Engem meggyőzött ez a márka is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Yvaine

2020. december 1.

Tök jó, hogy többen írtátok, hogy kopik tőle a festett haj, mert most pont ez a célom, úgyhogy most csak emiatt újra fogom venni :)))

Nyáron használtam már egyszer, nem jött be. Tetszett az illata, meg azt hittem, na ez majd tuti jól fog tisztítani, de semmi...az illatán kívül tényleg semmi.
Szóval sajnos pozitívumot nem tapasztaltam. És ehhez képest viszont drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Szóval sajnos pozitívumot nem tapasztaltam. És ehhez képest viszont drága.

Etes

2020. augusztus 17.

Az egyetlen, ami jó benne azaz illata, és a design, semmi más. Ő volt a 0. elkövető a hajam elleni merényletben. Életemben nem tapasztaltam még ilyet, leszedte a hajamról a fodrász által festett sötétbarna hajszínt, cserébe legalább se az illata nem volt tartós, se nem tisztított és tartást se adott a hajnak. Egy éve történt ez, de még mindig mérges vagyok magamra, amiért megvettem, az itteni véleményeket el kellett volna olvasnom előtte - azóta semmit sem veszek meg úgy, hogy itt ne csekkolnám le vásárlás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Zsan31

2020. augusztus 5.

Életem egyik legrosszabb samponja ezt bizton állítom. Megtetszett a dizájn és az illat, plusz elméletileg mélytisztító hatású és gondoltam jó lesz. Hááát...a nagy pikulát. Gyorsan zsírosodik a hajam (3 naponta mosom), de azért annyira mégsem, hogy olyan a termék hatékonysága mosás után mintha nem történt volna semmi ill. még sokkal gázosabbnak és zsírosabbnak néz ki tőle a hajam. Ötletem sincs mi a problem. A csomagolás szép, a természetesség jó, az illata is tetszik és ami a lényeg lenne...a hatás, semmit sem ér. 1 csillag a felsoroltak miatt, amúgy 0 lenne. 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

KBerni23

2020. július 23.

Nem örülök, hogy egyből egy 1 csillagos értékeléssel kell kezdenem a Krémmániás pályafutásomat, de nem hagyhattam ezt a terméket szó nélkül. Katasztrófa. Nagyon gyorsan zsírosodó hajam van, így nem szoktam csodát várni egy mezei sampontól sem, de amit ez a sampon művel... ilyet még sosem tapasztaltam. Az első 2 használat után tök jó volt, és most a 4. hajmosásom után ledöbbentem, hogy már másnap (esti mosás után) zsíros hatása volt a hajamnak, durva volt a tapintása, semmi tartása nem volt. És nem 450 forint, mint az Isana samponja festett hajra, amit egyébként már körülbelül két éve használok, hanem dupla ennyi. Nagyon csalódott vagyok. Akinek hasonlóan gyorsan zsírosodó a haja, annak nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

heni91

2020. július 1.

Elhasználom, de nem vagyok tőle elájulva. A természetes összetevők miatt szimpatikus. Az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Lina14

2020. június 30.

Szepen tisztit, de az en festett hajamon nem az igazi, mintha jobban kopna a festek ha ezt hasznalom.Az illata 5 csillag, azt nagyon szeretem es sokat kapunk a flakonban, de nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Histidine

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.