Herbal Essences

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artep04, Módosítva: 2019. július 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Tisztító hatású sampon 90%-ban természetes összetevőkből. Menta és eper illatú.

diana22

2020. május 22.

Best of!
Balzsamjával együtt használom.
Nekem nem szárítja, nagyon puha, selymes, könnyen fésülhető a természetes szőke (ill. a fele még festett) hajam.
És ami a legfontosabb: a hajam gyorsan zsírosodik alapból, de a 3 naponkénti hajmosás ezzel 4 napra tolódik ki.
Ja, és a különleges, de nem mű epres illata mennyei, olyan, mint egy finom parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Best of!
Balzsamjával együtt használom.

Asztraia

2020. április 2.

Euro F. boltban láttam meg, egyetlen 1 darab volt belőle, akciós volt, jött velem haza, gondoltam nézzük meg.
Nekem inkább édes menta illatú, mintsem eper (amit egyáltalán nem bánok) és tök jól habzik. Mosás után úgy érzem megfelelően tisztít, de nem szárít, hamarabbi zsírosodást nem tapasztaltam.
Eddig elmondható, hogy ár-érték arányban teljesen jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Eddig elmondható, hogy ár-érték arányban teljesen jó termék.

pviviana

2020. április 1.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Már egyszer újra is vásároltam. Imádom az illatát, hogy jól habzik, ezért kicsi is elég belőle. Nehéz elmagyarázni, de tényleg tisztának és frissnek érzem a hajam hajmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

sz10

2020. január 14.

Már egy ideje használom. Kicsit szárítja a fejbőrömet, meg a hajvégeimet, bár utóbbiak lehet amúgy is szárazok. Alapvetően jó sampon, bár újra azért nem venném. Viszont a hajam hajmosás után nagyon tisztának érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

wildrose

2019. december 28.

Csodás illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 28.

Birkin22

2019. december 11.

Az illata miatt vettem meg, a hatása annyira nem nyerő, mintha zsírosítaná a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Vivohallerhungary

2019. október 6.

Harmadjára módok vele hajat . Az illata jó ,élvezem a mentol előnyét is .nagyon habzik . Negatívum hogy túlságosan szaritja a szőke hajam ,ezért csak 4 csillag. Viszont akinek nem szokitett haja van és zsírosodasra hajlamos az Tuti hogy meg lesz elégedve vele .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Histidine

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.