Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winternight, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok

Komplex hatású növényi keveréket tartalmazó sampon, mely kitűnő eredménnyel használható zsíros haj kezelésére. Különösen hatékony a serdülőkorban jelentkező hajzsírosodás egyensúlyban tartására.

Az ősidők óta használt bojtorján gyökérnek, valamint a hozzáadott egyéb, újonnan felfedezett természetes hatóanyagoknak köszönhetően a sampon megszűnteti a fejbőr és a haj rendellenességeit. A hajnak egészséges, természetes fényt kölcsönöz. Az összetevők hatásukat a hajszálakon és a fejbőrön keresztül fejtik ki.

dzserika

2020. január 14.

Nekem nem a zsírosodással volt problémám, hanem borzasztóan korpásodott és viszketett a fejbőröm. Véletlenül akadtam erre a termékre de egyszerűen csodálatos! Szinte minden terméket kipróbáltam már a hajamra, patikai csodaszert és drogériás samponokat is, de egyik sem vált be. Egy darabig a head&shoulders termékek jók voltak, de az útóbbi időben már azok sem. Tesóm használta ezt a sampont, így egy alkalommal kipróbáltam és ez egy csodaszer!!!! Azóta sem nem viszket a fejbőröm, sem nem korpásodik. Valóban lehetséges, hogy kicsit jobban zsírosodik, de nekem megéri ezt használni hogy végre nem viszket a fejbőröm már fejmosás után rögtön. Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Malachite

2019. december 16.

Update: Hát, tartósan elköteleztem magam mellette, nem engedi a hatása a hűtlenkedést :D. Az egyetlen, ami jelentősen kitolja és mérsékli a zsírosodást, főleg ha mondjuk 5-10 percig hagyom a hajamon állni, mielőtt lemosom. Ja, és a hajszesszel szerintem vallatni lehet, olyan borzalmas szagra és hatásra is, maradok csak ennél.

Március 18:Érdekes, tényleg nagyon megosztó termék.
A drogériák szinte összes samponját végigpróbáltam már, ugyanis ebben hűtlen, és állandóan keresgélő típus vagyok...keresem annak a bizonyos Garniernek az utódját, amit sok éve használtam, és ami az egyetlen olyan sampon volt, ami kitolta a hajmosások közötti napokat.

Na, nem akarom elkiabálni, de talán megvan!
A bőröm nem zsíros, de a hajam sajnos nagyon. Olyannyira, hogy ha reggel megmosom, másnap reggelre már lapos, zsírfényű, összeáll több centi hosszan...ugye nem kell tovább ragoznom? Magam is meglepődtem, hogy bár a világon semmit nem vártam ettől a sampontól, másnap reggelre nem volt tiszta zsír a hajam, nem állt össze, és bár picit zsírosodni kezdett, de teljesen vállalható volt! Ha meg ráfújok egy kis szárazsampont, tökéletes. Egyelőre csak ámulok, és megpróbálok a hajszesszel kombinálva további csodákat kipréselni belőle. Szóval, köszönöm Herbária.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Március 18:Érdekes, tényleg nagyon megosztó termék.

Na, nem akarom elkiabálni, de talán megvan!

ausmorzs

2019. november 24.

Ahogy ismét eljött a sapkás időszak úgy zsírosodott és korpásodott be a hajam sajnos.
Már az első használat után látványosan javított a helyzeten, pár nap után pedig teljesen megszüntette a problémát.
Nem érzem szárazabbnak tőle a hajamat vagy a fejbőrömet és az illata is tetszik. :))
Ajánlom a hasonló tüneteket tapasztalóknak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Ajánlom a hasonló tüneteket tapasztalóknak.

TheMadHatter

2019. november 20.

Gyorsan zsírosodik a hajam, az utóbbi időben meg korpásodni kezdett. Mindent próbáltam már rá, és eddig ez a sampon vált be legjobban. A korpát rendesen lecsökkentette, és tovább bírom hajmosás nélkül. Egy hátránya van, hogy kicsit száraz lesz tőle a hajam, és az illata annyira nem tetszik. Igazából az mellékes. :D Azért még kísérletezgetek, de biztos vissza fogok térni ehhez a samponhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Hadriangirl95

2019. november 13.

A hajamat ugyanúgy kell mosni minden másnap, mert zsírosodik.. Ráadás viszket. Szép kék színe van, de hát ugye nem ezért vesszük a sampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

kovre91

2019. október 14.

A korpát már egy mosás után eltüntette, a zsíros hajra viszont szerintem nem működik. Az ára nagyon jó, az illata kevésbé. Nálam négyes, ha a valóban működne a zsírosodásra is, ahogyan azt ígéri, akkor tuti ötöst kapna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Már többször használtam, mert nagyon kedvező az ára. De maga samponként is nagyon jól funkcionál, örök sláger a palettán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Mingey

2019. május 24.

Valahogy mindig visszaterek hozza, de hiaba. A korpaval nekem semmit nem tesz. Annyi az elonye, hogy nem annyira gyorsan zsirosodik tole a hajam. Ha nem zsiros, korpas hajra lenne ajanlva, hanem csak zsiros hajra, akkor megkapna az 5 csillagot. De igy marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

dimavery99

2019. március 27.

Imádom. A hajam csodás lesz tőle, szép fényt ad neki és puhaságot. Az illata is tetszik, valamint a fejbőröm sem korpásodik, és kevesebbszer kell hajat mosnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

mpetra95

2019. február 28.

Évekkel ezelőtt kipróbáltam, mert nem volt éppen más otthon. Kisebesedett tőle a fejbőröm, egyetlen használattól....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.