Herbária

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Herbária Rt. laboratóriumában kifejlesztett, a csalánfű speciális kivonatát tartalmazó készítmény. Javítja a fejbőr vérellátását. Kíméletesen tisztít.

AlmásiKriszta

2019. november 19.

A márkától valami természetes összetevőkből álló terméket várnék, de ez nem az. Borzasztóan szárítja a hajam is, a fejbőröm is, balzsam nélkül képtelenség használni, és az illata is (nekem) fúúj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

Kacifantkisasszony

2019. augusztus 16.

Nem mondom,hogy könnyű barátság volt a miénk... Régen nagyon rühelltem, mert a legtöbb drogériás samponhoz képest jóval csekélyebb volumene lett a hajamnak és balzsam nélkül egy drótszőrű fokszi szőre selyem tapintású volt a hajamhoz képest.
Sok év kihagyás után újra vettem, mert előbb - utóbb szinte minden drogériában kapható nagy samponmárkát le kellett cserélnem. Minden trükk és odafigyelés ellenére elnehezítették a hajam és/vagy bőrirritációt okoztak.
Csalánsamponra váltva az első mosások után fellélegzett a hajam, a környezetemben lévők kicsit kattantnak is tarthattak, mert előszeretettel dobáltam a hajam egész nap. :D
A hatás azóta is hasonló. Nem dobok hátast a volumentől azóta sem, viszont nem irritál, nem nehezül el tőle a hajam.
Ami miatt 4 csillagot érdemel, az egyrészt az összetevők listája, ami lehetne jócskán természetesebb hasonló termék esetében.
Másrészt, kondícionáló nélkül elviselhetetlen a használata. Összeáll,akár a lefolyóból kihorgászott,hónapos hajcsomó és képtelenség bármilyen szalonképes formát összehozni belőle. Viszont egy szuper kondicionálóval kezesbárány mosás utána a haj és ultrakönnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

vattaidori

2019. június 14.

Nem csodaszer, de szeretem. Korpás hajra használtam eredetileg, amit meg is oldott. Az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

kerteszke

2019. február 13.

Hosszú évek után visszatértem erre a samponra és nagyon elégedett vagyok vele, mert fele olyan sebességben zsírosodik a hajam és nyugodtan használhatok pakolást is. Pár hónapig ezt fogom használni, aztán körülnézek kicsit a piacon, hogy nincs-e ennél természetesebb termék, ami beválik zsíros hajra.

Update: elmúlt a varázslat, már gyorsan zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Update: elmúlt a varázslat, már gyorsan zsírosodik a hajam.

norciiiii

2018. szeptember 9.

Dm kedvencek dobozban jutottam hozzá. Nem annyira puhítja fel a hajat, kicsit nehézkes érzetet ad. De összeségében átlagosnak mondanám. Kipróbáltam, de nem venném újra. Ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

dundicat

2018. június 22.

Egy ilyen sampontól, és úgy az egész brandtől azt várnám, hogy százszázalék természetes összetevőket kapok. Ránézve a dobozára, maga a termék, és a márkanév is ezt kellene képviselje szerintem. Ennek ellenére elég gázos ez a lista, de egy időben nagyon zsíros hajjal küzdöttem, ezért kipróbáltam ezt is. És igen, a hatása valóban az volt, hogy hajmosás után egy iszonyat száraz szénakazlat kaptam, mintha még a színe is fakult volna a hajamnak. És ennek eredményeképp a hajam még gyorsabban vissza szerette volna szerezni az elveszett zsírosságot, ezért ha reggel megmostam a hajam már délutánra olyan zsíros lett, hogy azonnal moshattam újra. Senkinek nem ajánlom, mert többet árt, mint használ :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Pantene

2018. április 29.

Dm boxban kaptam, kb egy hete használom. A vélemények alapján féltem, hogy az én hajamat is kiszárítja, de nem tapasztaltam ilyesmit (bár azt hozzáteszem, mindig balzsamozok hajmosás után). Az illatával sincs bajom. Hosszútávú hatására vagyok kíváncsi, szóval szerintem biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

pupaj

2017. december 10.

Először azt hittem, hogy nem tisztít majd eléggé mert a hajam nem szállt úgy tőle, nem éreztem könnyebbnek.VISZONT észrevettem, hogy nem zsírosít annyira mint a többi sampon és nekem a hajam sem szárította ki. (bár én mindig balzsamozok.)
Az illatát és az állagát is szerettem.
Többször vettem már fogom is még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Az illatát és az állagát is szerettem.
Többször vettem már fogom is még.

Unicorn

2017. november 10.

Régebben használtam, borzalmasan szárított. Az összetevőit nézve nem csoda :'DD
Ez lenne natúr csalánsampon azért mert 8. helyen ott a csalánkivonat de a többi tisztítószer, erős tartósítószer és illatanyag? Vicces..😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Régebben használtam, borzalmasan szárított. Az összetevőit nézve nem csoda :'DD

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 26.

Hogy ez milyen jó sampon! Utoljára gimis koromban használtam. Tény, hogy kell utána balzsam, mert szárít kicsit, de nem vészesen. Szépen csillogó, rugalmas lett tőle a hajam. Az illatáért is odavagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.