Herbária

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Herbária Rt. laboratóriumában kifejlesztett, a csalánfű speciális kivonatát tartalmazó készítmény. Javítja a fejbőr vérellátását. Kíméletesen tisztít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Irsa

2021. január 27.

Normál hajra van elviekben, gyakorlatban szét szárítja a fejbőrt és úgy viszket, mint még soha, darabokban hámlik a fejembőröm :( Egy csillagot kap, mert egyláltan nem jó semmire, max majd olajos hajpakolás után próbálom ki...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

Mannika00

2020. szeptember 24.

Mindig visszatérek ehhez a samponhoz,bár az összetevők lehetnének jobbak is.Gyorsan nő tőle a hajam,de szárít azért,tehát rendesen kell utána balzsamozni.Nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

NikolettaFarkas

2020. június 28.

A zsiros hajjal csodat tesz, en hajszesszel egyutt hasznalom es nagyon szep hajkoronat eredmenyez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

zsozso0907

2020. február 21.

Szárítja a hajat sajnos, de heti 1x biztosan ezt használom. Jót tesz a fejbőrnek mindenképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Szilvikriszti

2020. január 15.

Szép tartást ad a hajamnak. Zsírosodása átlagos tőle. Na az illata az érdekes az egyik barátom szerint olyan, mint amikor a nagyijánál gazolt. Kinek mi, de azért én szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

AlmásiKriszta

2019. november 19.

A márkától valami természetes összetevőkből álló terméket várnék, de ez nem az. Borzasztóan szárítja a hajam is, a fejbőröm is, balzsam nélkül képtelenség használni, és az illata is (nekem) fúúj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

Kacifantkisasszony

2019. augusztus 16.

Nem mondom,hogy könnyű barátság volt a miénk... Régen nagyon rühelltem, mert a legtöbb drogériás samponhoz képest jóval csekélyebb volumene lett a hajamnak és balzsam nélkül egy drótszőrű fokszi szőre selyem tapintású volt a hajamhoz képest.
Sok év kihagyás után újra vettem, mert előbb - utóbb szinte minden drogériában kapható nagy samponmárkát le kellett cserélnem. Minden trükk és odafigyelés ellenére elnehezítették a hajam és/vagy bőrirritációt okoztak.
Csalánsamponra váltva az első mosások után fellélegzett a hajam, a környezetemben lévők kicsit kattantnak is tarthattak, mert előszeretettel dobáltam a hajam egész nap. :D
A hatás azóta is hasonló. Nem dobok hátast a volumentől azóta sem, viszont nem irritál, nem nehezül el tőle a hajam.
Ami miatt 4 csillagot érdemel, az egyrészt az összetevők listája, ami lehetne jócskán természetesebb hasonló termék esetében.
Másrészt, kondícionáló nélkül elviselhetetlen a használata. Összeáll,akár a lefolyóból kihorgászott,hónapos hajcsomó és képtelenség bármilyen szalonképes formát összehozni belőle. Viszont egy szuper kondicionálóval kezesbárány mosás utána a haj és ultrakönnyű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

vattaidori

2019. június 14.

Nem csodaszer, de szeretem. Korpás hajra használtam eredetileg, amit meg is oldott. Az illatát imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

kerteszke

2019. február 13.

Hosszú évek után visszatértem erre a samponra és nagyon elégedett vagyok vele, mert fele olyan sebességben zsírosodik a hajam és nyugodtan használhatok pakolást is. Pár hónapig ezt fogom használni, aztán körülnézek kicsit a piacon, hogy nincs-e ennél természetesebb termék, ami beválik zsíros hajra.

Update: elmúlt a varázslat, már gyorsan zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Update: elmúlt a varázslat, már gyorsan zsírosodik a hajam.

norciiiii

2018. szeptember 9.

Dm kedvencek dobozban jutottam hozzá. Nem annyira puhítja fel a hajat, kicsit nehézkes érzetet ad. De összeségében átlagosnak mondanám. Kipróbáltam, de nem venném újra. Ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.