Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A fekete nadálytő kivonatot már az ókori görögök és rómaiak a „sérv és csonttörés különleges orvosságának” tartották. Ma is jótékony hatású törések, zúzódások, ütések tüneteinek enyhítésére. A bőrbe masszírozva lazítja az izmokat. Könnyen felszívódik és gyorsan fejti ki hatását. A készítmény a mentol tartalmának köszönhetően jótékony, hűsítő hatású.

Szotymoty

2019. június 16.

Sziasztok! Nem egy nap alatt de nekem kitartó használat mellett nagyon szépen helyrehozta a kezem. Mindenképp ajánlom egynek otthonra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

sara1980

2019. március 13.

Nem éreztem semmilyen különösebb hatást, pedig ficamra több hétig használtam. Többet vártam tőle. Maga a krém színe sem meggyőző, ha valóban van benne kivonat, akkor miért ilyen világos a színe? Ha meg nincs benne, vagy alig, akkor mitől várjam, hogy hatása legyen?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

Anasztazia20

2019. február 19.

A páromnak lett egy nagyon durva zúzódása (lehet bordarepedés, de nem ment el dokihoz), minden este ezzel kenem és napról napra látványosan javul a véraláfutás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

bessie

2018. november 10.

Kétféle fekete nadálytős krémet használtam, és eddig ez vált be a legjobban. Először sűrűnek tűnik, de bőrre kenve könnyen kenhetővé válik. Elég hamar beszívódik, és van egy kis gyógynövényes illata. Tényleg nagyon hatásos kis szer.

Amit fontos tudni róla(de ez persze neten is fent van) gyógyászatban sokféle célra használják:
Csonttörésre, fekélyekre, égési és más sérülésekre, duzzanatok borogatására, reumás és izületi gyulladásokra, csontfájdalmakra, megerőltetésre, pikkelysömörre, ekcémára, visszérgyulladásra, körömágybőr gyulladásra, stb

Csak úgy megjegyzem az úgynevezett mérges pattanásokra is jó. Ha korábban kened fel, hamar elmúlik, és be se gyullad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

dunaimano

2018. január 11.

Zúzódásokra, lila foltokra vettem meg. Hajlamos vagyok sok-sok lila foltot begyűjteni úgy, hogy nem is emlékszem mi történt. Ez a kencsőcske pedig minden zöld foltomat extrém gyorsan segít az eredeti bőrszínemre visszaállítani. Koncentráltan szoktam felkenni a zúzódások helyén, naponta 4-5 alkalommal akár. Időnként használom az izmaimra is, ha nagyon megterheltem őket. Ez a balzsam alapdarab mostmár nálunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

hvcs

2015. január 18.

Nagyon szeretem! Zúzódásra, kék-zöld foltra, izomlázra, és valamelyest számítógép előtt görnyedés okozta görcsre is. Először egyetemista koromban egy kolis szobatárs kente be velem a görcsölő hátamat, és úgy múlt el a görcs, hogy csak néztem... azóta is nagy becsben tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 18.

anitaanett

2015. január 8.

Anyukám vette a bokájára, rendszeresen használta és szerencsére hatásos volt. Többen írják, hogy sportoláshoz elengedhetetlen, de abszolút így is van! Jobb ha van otthon mindig belőle, mert gyors segítség lehet egy zúzódás vagy sérülés esetén!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

angeltear

2014. december 30.

Részleges bokaszalag szakadás után is egész jó kis segítség. Esténként szoktam vele bekenni a lábam, gyorsan beszívódik, hűsít, nem ragacsos, egyedül az illata kicsit fura nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

b.krissy

2014. augusztus 11.

Nagyon jo krem, nagyon hatasos! Szepen gyogyitja a seruleseket, zuzodasokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Nagyon jo krem, nagyon hatasos! Szepen gyogyitja a seruleseket, zuzodasokat.

tara95

2014. július 6.

Nagyon jó kis krém, ha valaki sportol akkor kötelező!! Még kb 9 éves koromban olyat zúgam a lóról hátrafelé bukfenccel, hogy a gerincem alja fekete volt. Nem lila, nem kék, nem sárga. Fekete. És nem mentünk dokihoz, mert szépen helyrehoztb. Ha futásnál meghúzom a bokámat, azt is szépen helyrerakja. 1 éve véletlenül úgy megkapott a kedvenc pónim, hogy egy 15 centis körben olyan volt a lábam mint akit összevertek. Persze gyönyörűen halványította és hamarosan teljesen meggyógyult a bőr. Most van pár pattim, azokra is kipróbálom. Az összetevőitől eltekintek mert igazi csodaszer.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.