Best of Beauty 2019

Herbária

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2011. augusztus 8.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb

Juca84

2018. november 30.

A Naturland körömvirág krém hiányában rákényszerültem arra, hogy megvásároljam ezt a terméket. 200 forinttal drágábban jutottam hozzá mint a naturlandoshoz szoktam.... gondoltam sebaj. De szerintem mindenki jobban járna, ha csak simán disznózsírral töltenék meg a tubust, mert úgy legalább senki nem csalódna, hogy semmit nem használ.
Teljes pénzkidobás.
Ha borotválás után használ bárki körömvirág krémet, az ezt ne vegye meg akkor sem, ha csak ez kapható.... de tényleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

Teljes pénzkidobás.

doratakacs

2018. július 28.

Ez egy csoda nekem. 210°C-os hajvasalót ráejtettem a combomra (nyár közepén = rövidnadrágok, szoknyák elfelejtve), ezzel HÁROM nagy égett heget okozva, mindenhol azt olvastam, ez az egyetlen csodaszer, ami használ is az ilyen sérülésekre, így hát megvettem bio boltban. (Szerintem nagyon jó áron van.) Ha lehetne felrakni előtte-utána képet, akkor bizonyítani is tudnám, de nem túlzok, ha azt mondom, hogy 1-2 hét rendszeres kenegetés után már 100%-ban eltüntette a vörös, sötét, széles hegeket. (Már egy nap után rózsaszínek lettek, és utána szépen hámlasztotta le.)
A krém verziója jobb az irritált, piros, akármilyen viszketős vagy fájós bőrre, ez viszont sokkal jobban használ konkrét sérülésekre (például szőrtelenítés után nekem a szám fölött mindig kicsit kipöttyösödik a bőröm, ezelőtt semmi mással nem sikerült ilyen hamar eltüntetnem.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

burmin

2018. április 25.

Semmire nem tudtam használni abból,ami rá van írva.És 900-1.000 Ft-os krémről beszélünk...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Scivoksum

2018. január 25.

Mélységesen csalódott vagyok. Epilálás után terveztem használni, netán arcra ismervén a körömvirág gyógyhatásait. DM-be vettem le a polcról a GYÓGYHATÁSÚ és Bio termékek közül. Hazajöttem és utánaolvasván milyen mérgeket is tartalmaz ez és szinte minden körömvirág krém amiknek utánanéztem elborzadtam. Olyan mérhetetlenül dühös vagyok, hogy nem tudom elmondani. Figyelek arra mit kenek magamra erre jóhiszeműen megveszem ezt a sz*rt. Már elnézést de pontosan annyit ér. NE kenjétek magatokra!!!! http://www.organikus.hu/mergezo.php Tessék kikeresgélni. Kár, hogy legközelebb már telefonnal kell vásárolni mennem és idegen szavakat lefordítanom emberi nyelvre ha nem akarom, hogy komoly bajaim legyenek a jövőben... Aki meg azt gondolja, hogy neki bevált és használja az felelőtlen magával szemben nagyon is, attól nem változik az összetétel!!!! Ez minusz 5 csillag, kenje az magára aki kitalálta, hogy jó üzlet embereket, magzatokat mérgezni, megölni. Állatokról ne is beszéljünk...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

bubilany

2017. november 21.

Minden este ezzel hidratáltam az arcomat, de az INCI-t most így jobban megnézve szerintem nem ártana váltanom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Az eredeti teljes árát sajnos abszolút nem éri meg ez a balzsam (kb. 1000 ft a Rossmannban). Szerencsére nekem akciósan sikerült hozzájutnom kb. 360 ft-ért. Nah annyit is ért számomra. Eredetileg a kiszáradt sarkamra szántam elkenegetni, de végül kentem én minden hová, csak fogyjon el végre. Az illata(?), írjuk le őszintén borzalmas. Gondolom ez a jellegzetes szag karöltve jár együtt a körömvirágos termékkel. Nekem semmire nem volt jó ez a termék. Arcra kenve is leszerepelt. A lábamra azóta megtaláltam a megfelelő terméket az Alverde lábvajában. Örülök, hogy végre kidobhatom ezt a kiürült flakont is, és nem is veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Samantha

2016. május 27.

Egyedül ez a krém tudta lehúzni a gyuladást az arcomról. Más körömvirágossal is próbálkoztam pedig. Nálam csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 27.

Rea19

2015. február 12.

Az illata nem éppen a legjobb, de remekül hidratál. Pattanások után és más hegekre tökéletes darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 12.

prehalekjudit

2014. május 19.

Annyira szeretem,mindenre használom,nemcsak arckrémnek,hanem pl. napégésre,horzsolásra, szőrtelenítés után,visszérre,véraláfutásra,kiszáradt bőrre,sarokra.A körömvirág csodaszer,a balzsam illata jellegzetes körömvirág-illat.Az egyik leghatásosabb hatóanyag ráncok ellen,bőrnyugtatásra,gyulladáscsökkentésre és hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 19.

manooo

2014. március 23.

Az illata nem éppem kellemes, de nagyon jól hidratál! Az illata miatt minusz egy csillagot levonok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.