Herbária

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb

A Herbária Lóbalzsam Hűsítő gél összetevői gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító, frissítő és lazító hatást biztosítanak. A Herbária Lóbalzsamban lévő gyógynövény-kivonatok és olajok elősegítik az izomhúzódások és kisebb sportsérülések gyógyulását, hűsítik és frissítik a fáradt végtagokat. A Herbária Lóbalzsam hatékonyan alkalmazható visszér panaszok esetén is.

Zood

2019. március 20.

Párom vette mert túl erőltette a lábát és még volt dagad a, másnapra kutya baja sem volt pedig alig bírt rá állni. Eddig nekem eszembe sem jutott hogy használ valami pedig én is álló munkát végzek és rendszeresen zsibbad a lábam és fáj. Nagyon ajánlom mindenkinek mert tényleg azt adja amit ígér! Olyan mintha egy vödör jégbe lenne a lábad de szuper! Eukaliptuszos illata nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

nicolebunny

2016. december 5.

Számomra csodaszer kategória. Múlthéten eszméletlenül fájt a csuklóm, és a fájdalom kisugárzott az ujjaimba is, aludni sem tudtam tőle. Utána anyósomtól kaptam ezt a krémet, be is kentem vele a kezemet jó vastagon. Másnapra semmi baja nem volt a kezemnek!! :o Azóta sem fájdult meg.
A másik csodás eset, szerelmem rácsapta a kocsiajtót a kézfejére, be is duzzadt elég durván, de bekentük ezzel, és másnapra alig fájt a keze, pedig először azt hittük, eltört.
Tényleg hűsítő hatású, de nekem nagyon jól enyhítette ez a hűs érzés a fájdalmat. Kicsit nagyobb mennyiség csíp, de ennyiben is ki merülnek a negatívumok. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

LathatatlanOzike

2016. június 1.

Olyan érzés volt magamon viselni ezt a kencét, mintha 1 órára bezártam volna a lábam a fagyasztóba. Egyfolytában rázott a hideg, majdnem megfagytam a takaró alatt. Pedig éppen szundizni készültem volna, ami egy igen fontos része a napnak. :D
Hatása: másnap kevésbé akart leszakadni a lábam, enyhítette az izomlázat, és a térdfájást is. Nem is vártam el tőle, hogy teljesen megszüntessen mindent, lehetetlen lenne. De hozzájárult a javuláshoz. Jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-40, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.