HERBioticum

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2019. április 17.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Teafaolajos sarokpuhító bőrápoló krém készítmény, 6 hozzáadott növényi kivonattal (aloe vera, hegyi árnika virág, fekete nadálytő, ginkgo biloba, ginzeng gyökér, ördögcsáklya) a száraz, kemény és repedezett bőr ápolására. Minden bőrtípusra kiválóan alkalmazható készítmény, mely a benne található teafaolajnak köszönhetően természetes gyulladáscsökkentő, baktérium-, gomba-, és vírusölő. Bőrbe masszírozva fokozza a vérkeringést. Fáradt, sérült lábak frissítésére, lábszag ellen is hatásos szer. Hidratálja a száraz bőrt. Eredményesen használható sarok megrepedezés ellen.

SmellSpirit

2019. augusztus 3.

Teljesen elégedett vagyok. Nemrég vásároltam akciósan a patikában. Eleinte tartottam attól, hogy nagyon zsíros, de kellemesen csalódtam: gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzést.
Nekem az illata a is tetszik. Többen írták, hogy elszínezte sárgára a bőrüket, körmüket a krém. Ilyet nem tapasztaltam.
Az egész lábfejem hosszú idő után olyan, amilyennek szeretném. Puha és sima, nem hámlik, repedezik, keményedik a bőr rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

juhbrig

2019. július 12.

Imádom ezt a krémet! A legjobb sarokpuhító krém. Iszonyú puha a lábam, az illata nekem kicsit gyógynövényes, de végülis abból készült. :)
Nekem nem sárgítja a körmömet. Ahol már annyira ki volt száradva a sarkam, hogy berepedt a bőr, vérzett szörnyen fájt ott is csodákat művelt. Először kicsit azon a részen keményebb lett a sarkam, sztem elkezdett varrasodni belülről, de utána szuperül puha lett ezeken a részeken is :)
Nagyon jó áron vettem.egy herbáriában a tégelyeset 895Ftért.
Mindenkinek javaslom, alapdarab 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Nagyon jó áron vettem.egy herbáriában a tégelyeset 895Ftért.
Mindenkinek javaslom, alapdarab 😊

Dumitutoj

2019. április 18.

Már számtalan sarokápoló krémet kipróbáltam, de ez többet ér, mint az összes többi együtt!
Azok fűt-fát ígérnek, kecsegtetnek pár nap alatti változással, és kínálják magukat hangzatos márkanevekkel, de aztán a gyakorlatban ennek töredékét sem teljesítik. Ezzel szemben ez nem ígér semmi különlegeset, csak egyszerűen azt, ami a dolga: ápolja a sarok bőrét. Viszont ezt hibátlanul teszi is!

Még soha nem volt ilyen puha a sarkam bőre, ráadásul úgy, hogy nem csak krémezés után, hanem folyamatosan!

Ráadásul a termék nagyon baráti áron kapható és az összetevői is nagyon jók. Úgy érzem, én megtaláltam a legjobbat. Nem kísérletezek tovább és nem dőlök be semmilyen reklámnak, hanem ezt fogom venni, mert EZ JÓ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

További info az összetevőről a KM-blogon >>