HERBioticum

Ár:   660 Ft és 1150 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bakoborbala, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 2.

Ár:   660 Ft és 1150 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 250 ml
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Normál

Teafaolajos sarokpuhító bőrápoló krém készítmény, 6 hozzáadott növényi kivonattal (aloe vera, hegyi árnika virág, fekete nadálytő, ginkgo biloba, ginzeng gyökér, ördögcsáklya) a száraz, kemény és repedezett bőr ápolására. Minden bőrtípusra kiválóan alkalmazható készítmény, mely a benne található teafaolajnak köszönhetően természetes gyulladáscsökkentő, baktérium-, gomba-, és vírusölő. Bőrbe masszírozva fokozza a vérkeringést és jótékonyan hat az idegrendszerünkre is. Fáradt, sérült lábak frissítésére, lábszag ellen is hatásos szer. A krémben található hidratáló urea természetes vízmegkötő anyag, bőrlágyító, viszketéscsillapító hatása előnyös a száraz bőr kezelésére, valamint az ekcéma tüneteinek megelőzésére is.  Hozzájárul a bőr rugalmasságának és hajlékonyságának megőrzéséhez. Jelentősen növeli más hatóanyagok felvételét, valamint javítja a szaruréteg nedvességtartó képességét. Míg a hozzáadott kókuszolaj lassan felszívódó telített zsírsavakat tartalmaz, amely védőréteget alkot a bőrön, s meggátolja a hideg, a szél és a száraz levegő vízelvonó hatását. Hidratálja a száraz bőrt. Eredményesen használható sarok megrepedezés ellen. Baktérium- és gombaölő hatása is ismert. Mesterséges szín- és illatanyagot nem tartalmaz. Parabén és kőolajszármazék mentes.

andii05

2019. április 19.

Imádom! Még csak egy hete használom, (napi egyszer, este, majd pedig zoknit húzok fel) és fényévekkel puhább a talpam, mint ezelőtt. Az ára pedig csak hab a tortán, 250 ml-es kiszerelést akciósan 950Ft-ért tudtam beszerezni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

menaon

2018. május 31.

Régóta használom és arra lettem figyelmes hogy sárgább lett a krém, ami a körmöknek nem tesz jót színügyileg, viszont jó termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

pont

2018. március 2.

nekem a tégelyes változata van, főleg nyáron szerettem használni, mert maradt utána egy kellemes hűsítő érzés és a hatása is elég jó (nekem az illatával sincs bajom, bár tudom, hogy sokan ki nem állhatják). ami elvette tőle a kedvem, hogy kb egy hónap használat után mintha megváltozott volna a szaga és besárgult, pedig még messze van a lejárattól és mindig csak tiszta kézzel nyúltam bele. kicsit megundorodtam tőle és már nem szívesen használom, pedig amúgy tényleg nem rossz. lehet, hogy a képen látható tubosos változat ilyen szempontból jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Annie25

2017. augusztus 21.

Nagyon szuper krém és az ára is kedvező! Mióta ezt használom egyszer sem kellett elővennem a sarokreszelőmet! Eleinte minden nap használtam esténként, aztán már csak egy héten egyszer kell. A sárga színe tényleg kicsit zavaró, de én bekenem a lábam, felhúzok egy zoknit szépen beissza és így tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

zdiana

2017. július 26.

Erre a krémre minimum 10 csillagot adnék, ha lehetne. Az első munkahelyemen töltött két hétben csupa új és nem túl kényelmes cipőben kellett sokat mászkálnom, így az örökké pihe-puha talpam hirtelen elképesztően vastag rinocéroszbőrt növesztett. Rettenetesen kiszáradt a bőr, hámlott, vízhólyagos volt és úgy viszketett, hogy vakarhattam ahogy akartam, mintha egy páncélt vakartam volna. Kenhettem én bármivel, ami otthon volt, semmi nem használt. Aztán egy újabb lábásztatós-reszelgetős kaland után bekentem ezzek a krémmel éjszakára és másnap nem győztem csodálkozni. 2 nap alatt teljesen visszakaptam a puha talpaimat. Azóta is gyakran használom és elég lassan fogy. Az illata nem a legjobb, de kit érdekel ilyen eredmények után? Csak azt sajnálom, hogy nagyon kevés helyen lehet kapni (végül a Westendben találtam egy apró gyógynövény boltban).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

szevin007

2017. július 20.

Már nem szeretem! Megújították és sárga színezék került bele, ami miatt állandóan ocsmány színűre fogja a körömágyamat. Eddig imádtam, de leváltottam. Sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

adruskaa

2017. június 19.

Megtetszett, így megvettem, és abszolút nem bántam meg :) csodálatos krém, gyönyörűen rendbe hozta a kezemet, pedig nagyon durván ki volt repedve. A lábamon oldalt is eléggé ki van száradva a bőr és az is kezd rendbe jönni :) ennyi pénzért ekkora mennyiség ajándék. Valószínűleg újra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

mLK235

2017. június 14.

Nagyon kellemes, nyugtató illata van, remekül hámlaszt.
Száraz kirepedezett kézre nem tanácsos használni, mivel nagyon erős hámlasztó hatással bír, ami miatt a kéznek nincs ideje hámosodni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

Nagyon kellemes, nyugtató illata van, remekül hámlaszt.

Dayanara

(!)
2017. június 5.

Még az itteni játékban sikerült megnyernem, a vadgesztenyés társával együtt. Mindkettőnek nagyon örültem/örülök, és külön tetszett a csomagban található 2 db reklámtoll és a kis füzetke is (azt hiszem ki fogok még próbálni más krémeket is a cégtől). ;)

Ezzel kicsit érdekesen indult a viszonyom. Amikor érkezett még jó idő volt, a lábaim pedig kellemesen puhák voltak. A kezeim pedig amióta mindenféle kikevert gyógyszertári krémekkel rendbe lettek hozva (hozzáteszem, nem kevés idő és pénz árán), azóta az antibakteriális szappanoktól is csak alig száradnak ki olykor. Visszatérve ehhez a krémhez, ha tudtam volna, hogy milyen könnyen és nyomtalanul beszívódik, hamarabb felbontom! Azt hittem, mivel lábra, sarkakra van biztos egy testesebb krém.
Gondoltam kivárom az ősz beköszöntét, mert olyankor szokott előfordulni, hogy krémért kell nyúlnom. Hát, nem jött össze. Ahogyan télen sem :D

Inkább tél végén nyílt alkalmam kipróbálni a lábamon és a könyökömön a krémet (és most a nem éppen tavaszias tavasz alkalmával). Végre! Először direkt csak 1x kentem be jó alaposan és vártam pár napot, hogy lássam, mennyire hatásos a termék. Nagyon! Jobb, mint bármi, amit eddig használtam!
Legalábbis a könyökömet tekintve. Még az iskolában rászoktam a padon könyökölésre, ezért gyakran rémesen néz ki. Régebben még olyan is előfordult, hogy rendszeresen le kellett radíroznom habkővel. A legtöbb krém csak ideig-óráig segített azon a területen, ez viszont csodát művelt! Mindössze 1x kentem be egyik délelőtt, és éreztem, hogy kellemesen hűsít (milyen jó ez a fáradt lábaknak is), és táplál, hidratál. Még azt is észre lehetett venni, hogy valóban képez egy kis felszíni bevonatot, hogy védje a bőrt. De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy érezni a krémet vagy ragad, mert gyorsan és 100%-osan beszívódik, nem marad zsíros érzet. Nagyon kényes vagyok rá én is, de ezeknél komolyan nem marad. És baleset sem lesz, mert nem csúszkálunk a bekrémezett lábunkkal a padlón :) A lábaimon is sokat segített és végre éreztem, hogy hidratál és táplál. Nagyon szuper akkor is, ha feltörte a cipő a lábunkat és feszül, fáj, pl. a sarok részen.
Végül tavasszal szárazak lettek a talpaim, sarkaim. Úgyhogy most már végre tudok érdemben nyilatkozni a krémről! :) (Szerintem ember ennyire még nem várta, hogy kiszáradjon már a bőre :D)
A lábakon is ugyanúgy csodaszer, és akár már egyetlen használat után helyrerakhatja őket. Alaposan bemasszírozva, esetleg két rétegben felvíve, de mindez így is csak pár perc és akkor sem marad zsíros érzet. Általában csak este kentem, de nekem bőven elég volt. Nagyon hatásos, ezentúl szerintem ezt fogom használni. (Évekig egy szuper, fodrászkellékesben vehető könnyed, szinte már vizes állagú literes testápolót használtam mindenhová, mert az is nyom nélkül beszívódott, és szintén már pár használat után hatott. De sajnos ahogy telnek az évek, egyre inkább komolyabb krémre van szükség. Ugyanúgy, ahogy pl. régen elég volt a lábamra a habkő, de egy ideje már fém reszelőkért kell nyúlnom, ha eredményt is akarok.)
A könyököm is szép, pedig hosszú éveken át szenvedtem vele, bőrgyógyász is írt fel rá krémet, de maradt a probléma. Ez a krém viszont hihetetlen, de egyetlen használattal megoldotta a gondot! Direkt vártam, de még a bekenés utáni 4.-5. napon is teljesen sima és hidratált volt a bőröm és szép, már nem látszik lehorzsoltnak meg pirosnak! Időnként egy kevés krémet még felviszek, ha eszembe jut, de már teljesen rendbe jött. Nem is hittem, hogy ennyire jó lesz, de ez valami szupi krém! És milyen jó lesz nyáron, hogy nem kérdezgetik majd tőlem, hogy hová ütöttem be a könyököm és stb. :)
Nekem az állaga és az illata is megfelel, és az összetevői is, a csomagolás is, minden. Az ilyenekbe igyekszem csak spatulával belenyúlni kézmosás után. Ja és ezt szépen el lehet kenni, ellentétben egyes lábkrémekkel, amik csak összeállnak és nem akarnak beszívódni és végül vagy lemosom vagy lekaparom őket dühömben. Ez TÖKÉLETES! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

ChicRaspBerry

(!)
2016. október 27.

Nagyon jól működik a krém, mindenkinek ajánlom. A sarkaim nagyon puhák lettek tőle, de kipróbáltam az egész lábamra is és nagyszerűen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

Antioxidánsok: BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Lactic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

További info az összetevőről a KM-blogon >>