Herbsgarden

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KissViktoria, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Hidratáló krémek

Bőrápoló növényi olajokban gazdag, színes nappali arckrém. Egységesíti az arcbőr színét, ugyanakkor védi a bőrt a kiszáradástól. Hidratál, erősíti a bőr védelmi rétegét és késlelteti a bőröregedés tüneteit. Színe igazodik a bőr tónusához, enyhén takar és fényvédőt is tartalmaz.

CeCeDrake

2020. május 15.

Amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan ment és kerestem neki új gazdát néhány használat után. Rettentően viszketett tőle az arcom. Semmi újdonság nem volt a nappali termékeket tekintve a rutinban, csak ez. Iszonyat!
A szín sem jó, igen elütött.
A legfontosabb tulajdonsága, hogy csillog tőle az ember feje, mint a Salamon t..e!
Pozitív a csomagolás, de mit sem ér, ha a beltartalom számomra hasznavehetetlen.
Mindig elcsábulok, de rá kell jönnöm, hogy a Bobbi Brown BB-nek kb semmi nem ér a nyomába ebben az árkategóriában, 5E Ft alatt meg a Pupa verhetetlen, de ennél még drogériás szinten is van jobb. Bocsi, nekem ez abszolút pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

A szín sem jó, igen elütött.

Morci

2020. február 10.

Nekem kicsit sötétnek bizonyult, kár, hogy nincs belőle legalább két árnyalat. Úgy oldottam meg, hogy összekevertem a nappali krémemmel, hogy halványítsak rajta picit, úgy tökéletes. Az illata gyógynövényes, praktikus a pumpás kiszerelése is. Maga a krém könnyen eloszlatható és gyorsan felszívódik, nekem kicsit zsírosítja sajnos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Savajuj

2020. január 27.

Mivel elég lassan gyűlnek ehhez a szuper termékhez a vélemények, gondoltam leírom kicsit a tapasztalataimat.
Kb. 2 hónapja rendeltem, azóta rendszeresen használom, és nagyon megszerettem. Ráérősebb reggeleken a multivitaminos szérum és a nappali krém megy alá, rohanósabb hajnalokon csak simán ezt viszem fel..Pillanatok alatt beszívódik, és máris lehet tovább sminkelni..
Nagyon szépen illeszkedik a bőrömhöz, először szinte nem is látszik, majd egy egészséges bőrszínt vesz fel.(kb. hullafehér bőröm van és még így sincs maszk hatás)
Mindenképp újraveszem ha elfogy.
Külön említést érdemel a tégely, nagyon higiénikus az adagolója, és szerintem látványnak sem utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Mindenképp újraveszem ha elfogy.

Manoka0128

2020. január 26.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Még csak két hete használom, de igazi szerelem. Könnyű az állaga, hamar beszívódik, és szép egységes bőrképet ad. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Szépség

2019. augusztus 1.

Nappalra csak ezt használom! Igaz kenek alá mindig szérumot! Zöld tea hidrolátumot tartalmaz, ami feszesít, és tigrisfű kivonatot ami csökkenti a ráncok mélységét. Az argánolaj korunk egyik legjobb ránctalanítója. Az illata púderes, vanília és citrom illóolajból izolált természetes illat. Nagyon pici kell belőle, sokáig elég, és igazodik az én hófehér bőröm színéhez is, pedig sötétnek tűnt az első látásra. A színét nemcsak a pigmentek, hanem a növényi kivonatok is befolyásolják. Igazi gyógynövényeket tartalmazó termékek. Szeretem, színharmonizáló krém nélkül sosem indulok el otthonról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Hofeherke

2019. június 3.

Szeretem, mert szebb, egységesebb lesz tőle az arcom anélkül, hogy maszknak érezném. Nekem száraz bőröm van, így én krémet vagy szérumot szoktam alá tenni, de zsírosabb bőrnél szerintem még előny is lehet, hogy mattít. Pont elég szín a mindennapokra, kellemes illat és állag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

balkanfan

2018. június 25.

Termékmintaként kaptam kipróbálásra és ismerve (nem szeretve) a mindenhol kapható, egyáltalán nem természetes BB-krémeket, nagyjából semmi reményt nem fűztem hozzá, h. ez bármivel is jobb lesz, hiába természetes. Ennél nagyobbat nem is tévedhettem volna! Felkenve elég sötét hatása van pár pillanatig, alapozó hatását kelti - de tényleg csak pár pillanatig. Nem "hurkásodik", mint sok, nem természetes társa, nem hagy "alapozós" réteget - igazából semmilyen réteget nem képez, ami más lenne, mint egy szimpla arckrém és egész napos használatban sem zavaró, az amúgy érzékeny bőröm egy pillanatig sem viszketett alatta. A fényvédő hatásáról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert igazi próbának eddig még nem tettem ki, de egy átlagos (nyári) napra szerintem kiváló, ha nem órákat töltünk a tűző napon/árnyékban. Tervezem a minta utáni nagyobb kiszerelés megvételét - nekem bejövős nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid